Sanus Pardubice - kolik jste platili za umělé oplodnění?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.18 07:59
Sanus Pardubice - kolik jste platili za umělé oplodnění?

Prosím kolik jste platili za umělé oplodnění? Asi budem začínat IVF - mě 33, manžel 34 - nevím co hradí pojišťovna - ale koukala jsem na ceník Sanusu - a celkem drahá sranda :(

Reakce:
Uživatel je onlineJanli
Kelišová 6326 příspěvků 11.09.18 08:10

Tohle je kompletní ceník výkonů, velkou část z toho hradí pojišťovna. Základ bývá kolem 18 tisíc, zbytek záleží na dohodnutých výkonech dle vaší diagnózy a použitých hormonech. Kamarádka platila 17tisíc, já jsem platila 55t. Cenu dopředu ti odhadne jen tvůj lékař.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura píše o magii: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >