Reklama

Nativ Apolinář - prosím info

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 13:47
Nativ Apolinář-prosím info

Ahoj. Absolvovala jste některá IVF nativ v apolináři? Jak to prosím probíhá a kolik to stojí? A povedlo se? Absolvovali jsme několik IUI, ale nějak se nedaří, jsme oba v pořádku a syna již máme, ale po druhém moc toužíme. Pokud máte více info o apolináři a jak to tam chodí, budu moc ráda. Děkuji

Reklama

Reakce:

Reaskiller
Kelišová 5311 příspěvků 21.09.18 14:11
@Anonymní píše:
Ahoj. Absolvovala jste některá IVF nativ v apolináři? Jak to prosím probíhá a kolik to stojí? A povedlo se? Absolvovali jsme několik IUI, ale nějak se nedaří, jsme oba v pořádku a syna již máme, ale po druhém moc toužíme. Pokud máte více info o apolináři a jak to tam chodí, budu moc ráda. Děkuji

Ahojka, sama jsem u Apolinaru nebyla ale co mi rikaly asi tak 3 holciny tak utikaly co jim nohy stacily ale nektere si ho zase pochvaluji tak tezko rict :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 14:14
@Reaskiller píše:
Ahojka, sama jsem u Apolinaru nebyla ale co mi rikaly asi tak 3 holciny tak utikaly co jim nohy stacily ale nektere si ho zase pochvaluji tak tezko rict :)

Děkuji za příspěvek, ale spíš by mě tedy zajímo, proč utíkaly až tak rychle :). Děkuji.

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 42554 příspěvků 21.09.18 14:39

Chodila jsem tam (s přestávkama) roky a rozhodně jsem neutekla :mrgreen: Jen jsme to pak u druhého dítěte vzdali, protože se mi nakupilo takových zdravotních problémů plus vyšší věk, že už jsme se rozhodli to dál nepokoušet. Je to holt státní nemocnice s prostředím státní nemocnice, pokud to porovnám se dvěma soukromými CARy, tak prostředí žádná sláva, ale doktoři milí a schopní a v prvé řadě jim šlo o to, aby to mělo efekt, nikoliv o t vnutit mi co nejvíc co nejdražších metod navíc.
Otěhotněla jsem tam z klasika IVF i pak z čistého nativu, bohužel to nakonec nedopadlo. A diagnostikovali mi tam průšvih, který v jiném soukromém CARu bagatelizovali a jen nad tím mávli rukou (a ve výsledku to fakt průšvih byl, a veliký).

Jinak jak to probíhá - chodíš na utz, kde kontrolují růst folikulů, při správné velikosti pak Pregnyl nebo Ovitrelle, za 36 hodin odběr bez narkózy (narkóza by asi po domluvě za přplatek šla, ale na jeden folikul jsem nechtěla) a pokud se embryo správně vyvíelo, tak transfer. Cenově - při stopnutí před odběrem se neplatilo nic, pokud to došlo až ke transferu, tak komplet, velmi matně tuším, 6 nebo 10 000??? (řeknou přesněji). V případě, že by došlo k odběru, ale pak ne k transferu, tak to bylo o hodně míň. Plus případné ICSI.
Minimálka cenově stejná, stimulovalo se Clostilbegytem nebo Tamoxifenem. Ale už jsou to tři roky…

Reaskiller
Kelišová 5311 příspěvků 24.09.18 10:05
@Anonymní píše:
Děkuji za příspěvek, ale spíš by mě tedy zajímo, proč utíkaly až tak rychle :). Děkuji.

Utikaly z ruznych duvodu jako napriklad - stridani doktoru - tima padem prava ruka nevi co dela leva.. Nehezke chovani, nekontrolovali pred IUI ovulaci a vyslovene sli podle „kalendare“ (hmmmm styl ucebnice rika, ze ovulace ma byt 14 DC) .. a ruzne :) kamaratka odesla kvuli chovani pri mimodeloznim tehotenstvi..

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 42554 příspěvků 24.09.18 10:13

Tak já mám zkušenost hodně odlišnou, no. Když jsem si vyžádala příslušného doktora, šla jsem vždy k němu (nebyl-li zrovna na dovolené nebo jinde. Což v jiném CARu nešlo, tam mě vždy někam přidělili, a ještě v jiném mě naopak nechali cyklus čekat, než dorazí moje dr. z dovolené). Plně akceptovali mé kratší cykly, na utz jsem chodila klidně 8.-9. den cyklu… a s podezřením na mimoděložní mě tam teda honili jak nadmutou kozu mezi kontrolama hCG a ultrazvukama… Ale fakt je, že jsem s nima sama hodně komunikovala. A cizí zkušenosti samozřejmě nepopírám, jen že jsem prostě měla jiné, no.

Aneta2017
Stálice 52 příspěvků 28.09.18 15:57

Já Teda neměla nativ, takže nemůžu říct jaké to je. Ale máme z Apolinare krásnou tři měsíční holčičku a byli jsme tam spokojeni. Pro mě byl Apolinar jasná volba a vyšlo to. 2 ket z 1.ivf ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 12:27
@Aneta2017 píše:
Já Teda neměla nativ, takže nemůžu říct jaké to je. Ale máme z Apolinare krásnou tři měsíční holčičku a byli jsme tam spokojeni. Pro mě byl Apolinar jasná volba a vyšlo to. 2 ket z 1.ivf ;)

Moc gratuluji. Já osobně mám hrůzu z těch stimulací a všeho, co do těla dávají, takže pro mě je maximální volbou ten nativ. Do apolináře zatím chodím na iui a spokojená jsem se vším maximálně, až na to, že se nedaří :D

Aneta2017
Stálice 52 příspěvků 30.09.18 12:39

Já tedy za sebe můžu říct, že stimulace i odběr byl brnkacka. Neměla jsem žádné potíže. A denně do sebe dostáváme takového svinstva z jídla a prostredi, že injekce už to nevytrhnou a výsledek stojí za to

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Tragikomedie pokračuje. Rytmus vzkazuje Daře Rolins: Nech nás s Jasmínou žit!

Na oko předstírá, že ji vymazal ze svého života, přesto potají kontroluje... číst dále >

Kočkovi bagrují na Olšanech: Obří kráter, tuny mramoru i stěhování hrobů!

Jsou to manévry jak za císaře pána. Kvůli rozloučení s Janem Kočkou (†28),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >