Reklama

Proces IVF ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elenkalea2010
Stálice 97 příspěvků 20.09.18 14:13
proces IVF ?

Ahoj holky jsem bohužel, už starší maminka a asi jsem se zbláznila a i když nejsem zdravotně v pořádku, toužím ještě počít vlastní miminko…počítám se všemi riziky, ale rozhodla jsem se a tedy začínáme :) 19.9.2018 jsem byla na první konzultaci v centru asistované reprodukce, vlastně jsem čekala jen konzultaci nic víc, ale pan doktor rovnou mi nechal i odebrat krev na genetiku ap, muž rovnou odevzdal sperma no a mě se zeptal kdy jsem měla MS a když jsem řekla že mi skončila že už jen malinko špiním ale mám ji trochu nepravidelnou, rovnou řekl že je to vhodná doba na ultrazvuk a udělal mi ho, řekl že mám tam 5 folikulů…nevím jestli je to malo či ne…ted k jádru věci zítra jdu na další konzultaci tedy jen dva dny po první a chtěla bych vědět doktor mluvil o tom že si budu píchat injekce, kdy se s nimi začíná jak dlouho trvá ta léčba injekcemi? Musí se čekat na MS a až pak se začínají dávat? Ještě dotaz co obnáší hormony, bylo Vám nějak špatně nebo jak jste to snášely? Já beru více antidepresiv, prý je ale nemám přestat brát při léčbě by se deprese mohla těmi hormony ještě zhoršit, léky se prý budou upravovat až pokud se povede těhotenství. Prosím kolik stojí hormony a léčba a Ivf? Moc děkuji za jakoukoli radu a podporu :kytka:

Reklama

Reakce:

monzaj
Ukecaná baba ;) 1692 příspěvků 20.09.18 14:24

@Elenkalea2010 já měla krátký protokol a s injekcemi jsem zacinala 2den cyklu..tudis druhý den co jsem dostala ms.Hormony jsem snášela dobre.Ohledne ceny to má každý CAR trošku jinak ,záleží i jestli jste na soukromé klinice- nám řekly cenu cca při první konzultaci. také záleží jaké léky a jaké davky budete potřebovat.

jizvíková
Extra třída :D 12609 příspěvků 20.09.18 14:33

Záleží na tvém věku, od toho se odvíjí to, zda část ivf platí pojišťovna či nikoli. Já měla částečně hrazené, takže první ivf vyšlo jen na 20 tis.
Hormony většinou zavodňují, ale každý to snáší jinak
Celý proces může trvat měsíc nebo také pár let, pokud se nezadaří

Elenkalea2010
Stálice 97 příspěvků 20.09.18 14:54
@jizvíková píše:
Záleží na tvém věku, od toho se odvíjí to, zda část ivf platí pojišťovna či nikoli. Já měla částečně hrazené, takže první ivf vyšlo jen na 20 tis.
Hormony většinou zavodňují, ale každý to snáší jinak
Celý proces může trvat měsíc nebo také pár let, pokud se nezadaří

9.listopadu mi bude 39 let…ceny nám zatím neřekli, jen to že hormony se budou platit a vše bude částečně hrazeno pojištovnou…ale díky tomu věku, pak další cykly a další IVF si budeme asi už muset hradit vše sami

elena.78
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 20.09.18 15:10

Na netu si najdi stránky centra kam chodíš a měli by tam mít ceníky pro samoplátce (když nepřispívá pojišťovna a nebo pokud je žena cizinka) a pro pojištěnce (věk ženy do 39let a Češky). Dále bys tam měla najít metody, které používají při IVF. Pokud to tam nenajdeš, zde na emiminu je dost diskusí ke konkrétním CARům, kde Ti holky určitě poradí. Neboj, IVF není nic hrozného, mám z něho pětiměsíčního raubíře (na první pokus). Držím pěsti! :palec:

Elenkalea2010
Stálice 97 příspěvků 20.09.18 15:43

@elena.78 moc děkuji já se budu modlit, moc si přeji aby to vyšlo…zítra jdu na druhou konzultaci :dance: genetika bude do 3 týdnů, takže budu čekat na další MS, doktor mi asi zítra vysvětlí léčbu injekcemi…já se tak těším !!! Jinak dvě děti mám přirozeně, problém s plodností nemám, jen jsem už starší a přirozeně už by to nebylo teměř možné, také chci PKD at je jisté, že by budoucí miminko bylo zdravé. :srdce:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >