Reklama

2. den po IVF mě bolí prsa jako před menstruací

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.18 21:11
2 den po IVF

Dobrý den chtěla sem se zeptat jsem dva dny po IVF, a od té doby mě bolí celkove prsa jako před ms bojím se aby to nebyl příznak přicházející menstruace měla bych to dostat příští měsíc kolem 5 ale
Mám to nepravidelně tím pádem se bojím ze IVF mi nevyšlo už jinak žádné jiné příznaky nemám myslíte ze ještě je šance na těhotenství? :,( :zed: :D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

Kskaja
Zasloužilá kecalka 801 příspěvků 20.09.18 21:20

Vydrž je brzo dělat závěry ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.18 21:25

No už sem ztrácela naději ???? :P :zed: :mrgreen: nerada bych tu mrchu zase dostala :cert:

Janli
Kelišová 5682 příspěvků 9 inzerátů 20.09.18 21:27

Jsi v nativu nebo máš cyklus řízený hormony?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.18 21:30

Hormony

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2295 příspěvků 20.09.18 21:37

Jedním z dobrých príznaků je lechtání kolem pupku

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.18 21:39

No to žádné takové nemám bohužel ???? :roll:

Janli
Kelišová 5682 příspěvků 9 inzerátů 20.09.18 23:01
@GabinkaCh píše:
Jedním z dobrých príznaků je lechtání kolem pupku

Di ty kecko :mrgreen:

Janli
Kelišová 5682 příspěvků 9 inzerátů 20.09.18 23:03

Pokud bereš utrogestan nebo něco podobného tak menzes dostaneš až po vysazení hormonů. Příznaky fakt cítit nemusíš vůbec. Já mám za sebou úspěšný ket a něco jsem začala cítit až po měsíci. Kdybych neviděla pozitivní test, ani bych nevěděla, že jsem těhotná…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 04:49

@Janli
Jasný , to beru estrofem , utrogestan a predninson ale mě boleji prave od toho transferu jen prsa přesně jak před ms ????tak sem se bála abych to nedostala … ale napadlo mě zda to nemůže být téma hormonama :lol: už jak dlouho se snažíme o mimco a za nedari přes dobrý 2 roky určitě , a poprvé sem zkusila IVF , s 1 embrijkem víc do mě nechtěli dat :D tak potichu doufám aby to vyšlo a nebyla zase zklamaná ..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 14:48
@Anonymní píše:
Dobrý den chtěla sem se zeptat jsem dva dny po IVF, a od té doby mě bolí celkove prsa jako před ms bojím se aby to nebyl příznak přicházející menstruace měla bych to dostat příští měsíc kolem 5 ale
Mám to nepravidelně tím pádem se bojím ze IVF mi nevyšlo už jinak žádné jiné příznaky nemám myslíte ze ještě je šance na těhotenství? :,( :zed: :D

Ahoj. Pisi taky jako anonym. (Asi chapes). Jsem po včerejším ET a jen doufám á nepřeji si nic jiného na světě než //. U nás byl na tom špatně manza s nulovým spermio, ale pri metode tese se mu tam přece jenom něco našlo. Já bez problémů až na nízký AMH něco kolem 1,3 ve věku 28let. Při odběru se našli 4 vajíčka a z toho 1 pry velice kvalitní embryo zavedeno po 3tim dnu kultivaci. Jinak ti píši, pac jsme na tom skoro stejně. Mám citlivé bradavky, občas mě zaskube v podbřišku a další menzes kolem 5.10. Beru 3× denně Progestan a 2× 2 tabletky Spasifol (něco proti kontrakcem) bydlím v zahranici. Bylo by fajn postupně přidávat info. At v tom tak nejak nejsme samy ;) a držím palce!!!! :srdce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 14:56
@Anonymní píše:
Ahoj. Pisi taky jako anonym. (Asi chapes). Jsem po včerejším ET a jen doufám á nepřeji si nic jiného na světě než //. U nás byl na tom špatně manza s nulovým spermio, ale pri metode tese se mu tam přece jenom něco našlo. Já bez problémů až na nízký AMH něco kolem 1,3 ve věku 28let. Při odběru se našli 4 vajíčka a z toho 1 pry velice kvalitní embryo zavedeno po 3tim dnu kultivaci. Jinak ti píši, pac jsme na tom skoro stejně. Mám citlivé bradavky, občas mě zaskube v podbřišku a další menzes kolem 5.10. Beru 3× denně Progestan a 2× 2 tabletky Spasifol (něco proti kontrakcem) bydlím v zahranici. Bylo by fajn postupně přidávat info. At v tom tak nejak nejsme samy ;) a držím palce!!!! :srdce:

Tak ti budu držet moc palečky a myslet aby ti to vyslo :srdce: je to hrozny to čekání doma mě to nebavi takže ani moc nedodržují ten klid práce se snažím normálně doma dělat ale je pravda ze ten první den sem lezela dnes už Peru atd :D nemám žádné příznaky až na ty prsa a to už dnes není takové … rikam si zda vůbec se tam udržel mi máme ještě 7 embrii zamrazeno stim ze všechny byli stejně dobre a zavedli mi jen jedno bohužel kdyby bylo spise na mě dam dvě ale kvůli moji postavě (jsem vychrtla) mi to nedoporučuji ????ale určitě mas také něco zamrazeno ne ? :) na neschopence ? :) kolik ti vůbec je ?:) mě bude 25 takže taky říkali ze hodne velkou roli hraje věk a s partnerem jsme v pořádku oba jen ja mela nepravidelnou ovulaci budu na tebe myslet ja beru uteogestan ,půl tabletku predninson a estrofem hrozny ty léky snad se nám oboum postesti .????

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 14:57

Pardon sem špatně přečetla tobě je 28:)

Miaxy
Nováček 1 příspěvek 21.09.18 15:09
@Anonymní píše:
Pardon sem špatně přečetla tobě je 28:)

Bohužel zamrazeno není nic… Mám nízkou zásobu vajíček a po stimulaci jsem měla jen 7 folikul z toho 4 vajíčka a z toho jen 1 embryjko :,( . Jsem taky na neschopence, ale jen do příštího týdne. Pak na odběry krve HCG jdu az 4.10… tak uvidíme. :andel:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 15:12
@Miaxy píše:
Bohužel zamrazeno není nic… Mám nízkou zásobu vajíček a po stimulaci jsem měla jen 7 folikul z toho 4 vajíčka a z toho jen 1 embryjko :,( . Jsem taky na neschopence, ale jen do příštího týdne. Pak na odběry krve HCG jdu az 4.10… tak uvidíme. :andel:

To ja jdu na odběry 8.10 máme to podobně. No tak musíme věřit a doufat jak každý říká nemyslí na to to se nedá proste pokud se to má uchytit tak se to uchyti :) uprimne taky na to moc nezasim protože ten klidový režim proste snažím se to dodržovat , ale doma musím něco málo udělat partner už toho má plné kecky vše dělat za mě ale samozřejmě se snaží ???? :D a co ty odpocivas ?:) jak bys měla

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >