Reklama

Zapomněla jsem si vzít utrogestan

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 18:46
Zapomněla jsem si vzít utrogestan

Ahoj holky chtěla bych se zeptat beru uteogestan 2-2-2 jenže dneska jsem odpoledne zapomněla na dávku tím pádem sem si to vzala před chvilkou, jinak sem to beru ráno v 6 pak ve 14 h a pak ve 22h v rozmezí 8 hodin teď mo to ale vyjde ze další dávku vezmu ve 22h takže po 4 hodinách od téhle nevadí to? Jsem po IVF

Reklama

Reakce:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 29.09.18 18:55

To nevadí. Hlavně si ho večer nezapomeň vzít. Já ho třeba beru v osm ráno, ale když jsem šla na ET, tak jsem si ho vzala až po zákroku, v deset. Aby mě a doktorku neobtěžoval při výkonu. Pro jednou se nic nestane.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 18:58
@Čičorečka píše:
To nevadí. Hlavně si ho večer nezapomeň vzít. Já ho třeba beru v osm ráno, ale když jsem šla na ET, tak jsem si ho vzala až po zákroku, v deset. Aby mě a doktorku neobtěžoval při výkonu. Pro jednou se nic nestane.

Jj ja nevěděla vím ze nějaká hodka nevadí protože na čas se to brat nemusí ale 4 hodiny mi prave přišlo dost :D je jasný ze úplně na čas ho neberu . Ja jsem 11 den po Et :D

Hearty
Zasloužilá kecalka 788 příspěvků 29.09.18 18:58
@Anonymní píše:
Ahoj holky chtěla bych se zeptat beru uteogestan 2-2-2 jenže dneska jsem odpoledne zapomněla na dávku tím pádem sem si to vzala před chvilkou, jinak sem to beru ráno v 6 pak ve 14 h a pak ve 22h v rozmezí 8 hodin teď mo to ale vyjde ze další dávku vezmu ve 22h takže po 4 hodinách od téhle nevadí to? Jsem po IVF

Ahojky, myslím, že to nebude takový problém. Třeba si to vem trošku později, jestli nechodíš teda už v těch 10 spát, ale jinak bych řekla, že se nic nestane. Já brala 2-0-2 a brala jsem to celkem různě, podle toho jak jsem vstala a jak jsem šla spát, ne v určitou hodinu. Brala jsem ho tak až do 12tt a vše v pohodě ;)

Moncaq
Kecalka 212 příspěvků 29.09.18 18:59

Toho bych se nebala. Bylo mi receno, ze se to presne brat rozhodne nemusi a nemusi tam byt ani presne dlouhe rozestupy. Brala jsem 2-0-2. Vzala jsem si treba v deset vecer pred spanim a druhy rano v sest pred praci. Takze jednou byl rozdil 14 hodin a podruhe 8 hodin. A jsem v 15. tt taky po ivf. Ptala jsem se na to nekolikrat a je to pry uplne jedno. Dokonce i v nemocnici mi to tak davali a vubec to neresili. Nikdy jsem se nedivala na hodiny ;) a kamoska to delala stejne jako ja a uz bude skoro rodit. A jedno opozdeni urcite vliv mit nebude ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 19:01
@Moncaq píše:
Toho bych se nebala. Bylo mi receno, ze se to presne brat rozhodne nemusi a nemusi tam byt ani presne dlouhe rozestupy. Brala jsem 2-0-2. Vzala jsem si treba v deset vecer pred spanim a druhy rano v sest pred praci. Takze jednou byl rozdil 14 hodin a podruhe 8 hodin. A jsem v 15. tt taky po ivf. Ptala jsem se na to nekolikrat a je to pry uplne jedno. Dokonce i v nemocnici mi to tak davali a vubec to neresili. Nikdy jsem se nedivala na hodiny ;) a kamoska to delala stejne jako ja a uz bude skoro rodit. A jedno opozdeni urcite vliv mit nebude ;)

Tal to je super gratuluju a ať se daří <3 hodně štěstí !!! :)

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 29.09.18 19:01
@Anonymní píše:
Jj ja nevěděla vím ze nějaká hodka nevadí protože na čas se to brat nemusí ale 4 hodiny mi prave přišlo dost :D je jasný ze úplně na čas ho neberu . Ja jsem 11 den po Et :D

11 dní? No páni, to je dost. To budeš mít už hladinku, vůbec bych se tím nestresovala. A držím palce.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 19:03
@Čičorečka píše:
11 dní? No páni, to je dost. To budeš mít už hladinku, vůbec bych se tím nestresovala. A držím palce.

No test mi ukazuje už od minulého týdnu soboty douska teď je to silný duch ale furt to není tmavý jak kontrolní tak se modlím aby to s ms neodeslo :D ms bych měla mít další víkend tak snad nepřijde a čárka bude silná jak má být :D

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 29.09.18 19:13
@Anonymní píše:
No test mi ukazuje už od minulého týdnu soboty douska teď je to silný duch ale furt to není tmavý jak kontrolní tak se modlím aby to s ms neodeslo :D ms bych měla mít další víkend tak snad nepřijde a čárka bude silná jak má být :D

Počkej, Co jsi měla za test, že ti to ukázal takhle brzo? :D To je masakr. Tak gratuluju. :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 19:15
@Čičorečka píše:
Počkej, Co jsi měla za test, že ti to ukázal takhle brzo? :D To je masakr. Tak gratuluju. :kytka:

Mamatest i clearblue :D ten mi ukazal 1-2 týdny jinak ja snad koupila všechny testy ????jeden ukazal min čárku druhej zase silnější :D testují ze všech možných testu :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 19:17
@Čičorečka píše:
Počkej, Co jsi měla za test, že ti to ukázal takhle brzo? :D To je masakr. Tak gratuluju. :kytka:
dokonce jsem šla na krev jako samoplatce predevcirem nechtělo se mi čekat až do dalšího týdne do 8 a tam mi vyšlo 178 hodnota tak teď aby mi to neklesalo
Mám zavedeno 1 , 5 denní embrio

ugluk
Hvězda diskuse 42686 příspěvků 29.09.18 19:45

Vůbec nevadí. Někde se berou i normálně nižší dávky a někde už po 14 dnech vysazují, takže bych vůbec nestresovala a dál brala normálně, vliv to mít nebude.

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1502 příspěvků 29.09.18 20:06

Já ho vynechavala úmyslně a po pár dnech vysadila úplně, měla jsem snad všechny vedlejší účinky z příbaláku :lol: nikdy víc, fuj

Moncaq
Kecalka 212 příspěvků 29.09.18 20:27

@Anonymní píše:
Tal to je super gratuluju a ať se daří <3 hodně štěstí !!! :)
Dekuju moc, taky drzim place ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >