14 denní kojenec - problem se spaním

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Michaela2206
Povídálka 20 příspěvků 24.04.19 19:09
14 denní kojenec a.problem se spaním.

Dobrý den holky chtěla bych se zeptat zda nemá. nekdo zkušenost. Mám doma 14 ti denního chlapečka a v noci spinká hezký vydrží třeba i pět hodin a pak se mi už budu normálně každé dvě hodky ale máme problém relativně je to každý den. Někdy se mi probudí dopoledne v určitou hodinu a pak už nespí někdy odpoledne. Třeba dneska zrovna se vzbudil kolem deváté aod te doby spal párkrát ale fakt jen chviličku a je třeba skoro celý den vzhůru a poplakava ze už nevíme co. Živá přijde mi že mu padaji ocicka ze se snazi zabrat a nejde mu to a vůbec mě nenapadá čím to může být. K. doktorovi jdeme v pátek tak mu to určitě řeknu. Jen me zajima vas nazor a zkušenosti předem děkuji.

Reakce:
Deninda95
Povídálka 27 příspěvků 24.04.19 19:41

Mně mala brecivala a nemohla usnout z nedostatku MM takže jsme museli prikrmovat. Nebo prdiky nemá? :think:

Michaela2206
Povídálka 20 příspěvků 24.04.19 19:56

No z toho mam. prave strach ale. mleka bych rekla ze mam dost protoze musim. kojit pres kloboucky a ldyz dokojim tak je jeste i dost mleka v tom kloboucku tak. nevim. Prdiky ma krouti se a breci ze by to bylo tim ze by takhle cely den nespal? Snazime se mu ulevit no ale asi to moc nejde:/ a jak jste to zjistily jestli je to z mléka u vašeho pediatra?

mobilishky
Kelišová 6727 příspěvků 24.04.19 20:03

@Michaela2206 bolavé bříško. Hlidej si co jis. Mě stačilo dát si trošku zelí nebo cibule a malý mi probrecel většinu dne. Teď už mu je více jak tři měsíce a stále si musím dávat bacha. Pokud cura, kaka a pribira, tak to mlékem určitě není… Když se mi malý narodil, tak se precpaval právě a pak bulel.. To se ustali, klubickuj a zkus si v lékárně koupit espumisan a vždy před kojením mu ho dej. Přeji ať je brzy lépe :kytka:

Michaela2206
Povídálka 20 příspěvků 24.04.19 20:09

To prave ano cura i kaka dost ;) Takovi věci já právě vůbec nejim já se právě hlídám až moc zase no :lol: no ale taky sem si to myslela že to bude tím na něm jde vidět fakt že ho to trápí no ze ma bolení:/ ten espumisan si koupim takhle.co slyším tak ho hodně doporučují. Moc děkuji za tip ;)

Hrnekmleka
Kecalka 145 příspěvků 24.04.19 20:18

Mne maly spi pres den prakticky jenom v satku. Asi jej uklidnuje ze mne citi, i na koliku mu to zabiralo.

Michaela2206
Povídálka 20 příspěvků 24.04.19 20:22

Nad tím jsem už také přemýšlela je fakt ze když si ho vezmu a polozim si ho na sebe tak už mi párkrát takhle zabral a uklidní se jinak v postýlce strašně brečí no. Sice se chvílemi kroutí i u mě ale je klidnější to máte pravdu.

mobilishky
Kelišová 6727 příspěvků 24.04.19 20:58

Šátek taky pouzivam :palec: no on může ten vzduch napolykat při kojení… Některé děti na to trpí, jiné ne :nevim: ten espumisan používají i v porodnici u nás. Někomu zabere někomu ne. Ale třeba malému ulevis a oba budete klidnější..

Pocahonta
Kecalka 437 příspěvků 24.04.19 23:38

Co zkusit pevné zavinutí a bílý šum…

suzka1
Kecalka 207 příspěvků 25.04.19 10:10

S espumisanem doporucuji i probiotika, prdiky se zlepsi. Nam kluci pravidelne breci mezi 17h a 20h, proste neumi jen tak koukat a broukat, musi u toho rvat, bohuzel je hracky ještě moc neberou, tak jedeme dneska k pani zkusnositko.cz a zkusime nositkovat. Oba dva nedudlikuji-TEROR! :) Nebo mi zabira kocarkovani-klidne jezdím jen na travniku, aby to drndalo. To by taky mohlo pomoct, streva se jim „hybou“ a drobet to tam pracuje…

Váš příspěvek
Reklama