2,5 lety nespí přes oběd

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Linda1985
Kecalka 128 příspěvků 20.04.19 13:10
2.5 lety nespi pres obed

Holky syn 2.5 roku me po odstraneni dudliku prestal spat pres obed. Mel ho jen na spani a posl. dobou ho vyhledaval i pres den a nejspise z dlouhe chvile do nej kousal a vzdy ho prokousnul a co si budem nestoji to pet Kc. Tak jsem mu rekla at jej vyhodi tedy s dirou a uz novy nemame. Sel pres obed ten den spinkat, sice to trvalo dele nez usnul, ale usnul. Ovsem dalsi den dele a dele a z toho po par dnech neusnul. Ovsem unaveny tim padem chodi uz v 19.30 na nocni spani ale prevazne vstane v 6 h. Potom je pres den strasne unaveny, ale do loznice ani do postylky uz ho nedostanu jen vecer. Podotykam ze mam malou dcerku 8 mesicu tudiz na jeho zklidnovani a cteni knizek ci uspavani neni pres den tolik prostoru. Kolik hodin vam spi deti, ktere uz v tomto veku nemaji obedovy spanek? Myslela sem ze bude spavat dele v noci alespon. Nevim si s tim rady. Zavest znovu dudlik aby si odpocnul? :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tableta
Závislačka 4895 příspěvků 20.04.19 13:16

Dcera nespí po obědě od 2 let. Vstávala mezi 6-6:30 a spát chodí stále v 19:00. Teď jí budou 4 roky a vstává 5:40. Přes týden, kdy chodí do školky, usíná někdy i po deváté = později, než já :mrgreen: Ale uléhá každý den nekompromisně v 19. Naštěstí o víkendech hned usne.

Margery
Extra třída :D 11176 příspěvků 1 inzerát 20.04.19 13:16

Malý mi od 2,5 roku usnul po obědě velmi vyjímečně. Chodil spát a vstával podobně :nevim: po pár týdnech si na to zvykl.

katyna1984
Zasloužilá kecalka 808 příspěvků 20.04.19 13:28

Synovi jsou čerstvě dva roky a usne mi už jen cca 2× týdně. Když nespí, usíná pak v 8 až 8.30, ráno vstává v půl sedmé se mnou, když jdu budit starší do školy, o víkendu v půl osmé sám od sebe. Do toho bývá ještě 2× - 3× v noci vzhůru.

Sleepy.Monkey
Kecalka 315 příspěvků 20.04.19 13:43

Syn od těch dvou let spí po obědě velmi nepravidelně. Je to různé - někdy nespí po obědě týden, pak zase tři dny po sobě spí. Po obědě ho ale do postýlky dávám každý den, aby si odpočinul. Když nespí, je unavený brzy, už kolem 17 hodiny, a jde spát mezi 18-19 hodinou. Když po obědě spí, jde spát klidně až ve 20h. Vstává tak v 6:30h.

Sleepy.Monkey
Kecalka 315 příspěvků 20.04.19 13:45

Jo a dudel bych teda nedávala. Trvá tak týden, než si s zvykne bez dudlu, ale pak si na něj ani nevzpomene.

TRG
Ukecaná baba ;) 1407 příspěvků 20.04.19 13:48

Náš syn taky od 2 let vynechává odpolední spaní. Teď chodí spát po 20:00 a vstává obvykle před 7:00. Máte teď holt blbé přechodové období. Když jsme věděli, že by to chtělo, aby šel spát, šli jsme dopoledne třeba na 2 hodiny ven, nechali ho spát max hodinu a kousek a odpoledne zase aspoň na 2 hodiny ven, jinak špatně usínal a v noci hůř spal a k tomu brzo vstával. Dudlíka znovu nedávej, brzy si na nespaní zvykne.

Pocahonta
Kecalka 438 příspěvků 20.04.19 13:56

Určitě bych dudlíka znovu nedávala… Jinak dcera sama vyhodila dudlíka též ve 2,5 letech a odmítala po obědě spát, jenže já alespoň bazírovala na tom, aby alespoň ve svém pokojíčku odpočívala (nemusela spinkat). Měla jsem i malé miminko, takže jsem byla ráda za chvilku klidu. Chvíli to trvalo a pak se opět začínala hajat. Teď jí bude 4,5 a ještě po obědě spinká (někdy usne, někdy ne). Pokud usne, spí cca 1 - 1,5 hodiny a spát chodí kolem 20. hod a probouzí se mezi 6.00- 6.45 ráno. Pokud neusne, tak jde spát kolem 19:30 a vstává úplně stejně…

Šáruší
Ukecaná baba ;) 2220 příspěvků 20.04.19 14:47

Obě moje děti přestaly definitivně spát po obědě kolem dvou let. Na délce nočního spaní nebo změně ranního vstávání se to nijak neprojevilo.

Russet
Neúnavná pisatelka 15971 příspěvků 20.04.19 15:15

Kluk mi taky na 2,5 letech přestal spát po obědě a chodí spát kolem osmé i později. Usne většinou v devět. Ráno burcuje v šest, někdy v sedm.
Dudlík rozhodně nevracet. Je velký.

Pantalaimon
Kecalka 150 příspěvků 20.04.19 15:21

Bohužel normální :grinning: holka mi do dvou a kousek spala po obědě 2-3 h ráj na zemi :mrgreen: a pak cca od 7 do 6. Pak jak když utne a délka nočního spaní stejná. Dudel nevracet je už velký.

Anna85
Zasloužilá kecalka 565 příspěvků 20.04.19 15:24

My jsme dudlik sebrali kdyz byl klukovi 1,5r.
Kolem 2,5r postupne prestaval spat poobede, ze zacatku byl k veceru uplne hotovej a usinal i pred sedmou, ale tak po mesici uz vydrzi cely den v pohode, chodi spat v osm, vstava mezi sedmou, osmou.
Obcas jeste odpoledne usne, ale je to velmi vyjimecne, spis v aute.

bartsch
Závislačka 4921 příspěvků 20.04.19 15:29

Obě děti mi ve dvou letech přestaly spát po obědě. Syn chodil spát mezi půl osmou a osmou, ale dcera až kolem deváté. Vstávali oba kolem sedmé ráno. Dcera vůbec není moc spáč, teď v pubertě je to pěkná sova :nevim: A taky s tím nic neudělám :nevim: :lol:

Kriss Tina
Extra třída :D 10172 příspěvků 20.04.19 16:03

Syn v té době už po obědě nespal. Od 19:30 do 6 ráno je ještě fajn. Náš chodí spát tak mezi 9 a 10 večer a vstává v 6, maximálně v 7 ráno. Doma přes den nespí, ve školce si po obědě lehne s ostatními, ale spíš jenom leží a čeká v klidu než zas může vyletět :roll:

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1956 příspěvků 17 inzerátů 20.04.19 16:38

Ale to je normální, starší dudlíka měla a přestala v poledne spát ve 2,5 letech. Mladší byla nespavec a přestala spát v poledne ve dvou letech, to už byla půl roku bez dudlíka. Takže dudlíka nevracet. Večer chodí spát v pohodě, půl osmá je super a že vstává v šest? Normálka, mohl by vstávat i dřív ;) ono se to třeba časem trochu natáhne.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama