14 denní syn a spánek

Anonymní
16.12.19 11:20

14 denní syn a spánek

Ahoj. Můj 14 denní syn má povětšinou během spánku opravdu studené ruce, někdy i nos, zátylek tak akorát teplý. Co s tím? Problém je, že ani nevím jak ho správně na spaní obléct. Budí se mi občas s mokrým flekem na zádech (zadku) a to má třeba jen overal s dlouhým rukávem, kolikrát i bez fusek. Včera jsem mu během noci 2× měnila oblečení. A to v místnosti ani není takové teplo 17-20 st na spaní.
Spí v zavinovačce, když se mi zdá chladný honím přes něj deku. Nepotí se takhle každý den. Já už přemýšlela jestli nepropustila přes záda plena jinak to už fakt nechápu :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12761
16.12.19 11:22

U takhle malych deti ruce nekontroluj, kontroluj ten zatylek. Ruce maji casto studene, pac jeste nemaji dobrou cirkulaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20549
16.12.19 11:22

To se prosákla plena to se nepotí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4443
16.12.19 11:26

Na zádech se nepotí, to se pročůral. Zkus jiné pleny. Oblíkej ho, jak jste zvyklí, deka přes zavinovačku už je podle mě dost. Studený ruce jsou normální, pokud tě to znervózňuje, kup mu lehký bavlněný rukavičky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.12.19 11:29

Máme Pampers pleny č. 2 :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.12.19 11:31

Občas to má i na boku. Včera flek i na zavibovacce pod zadkem. Já už fakt přemýšlela jestli mu to nevytéká z pleny, ale zase si říkám že když už Pampers tak by měli něco udržet :nevim: pročurany turch pleny mi nepřišli

• Citovat
  • Nahlásit
6355
16.12.19 11:33
@Anonymní píše:
Občas to má i na boku. Včera flek i na zavibovacce pod zadkem. Já už fakt přemýšlela jestli mu to nevytéká z pleny, ale zase si říkám že když už Pampers tak by měli něco udržet :nevim: pročurany turch pleny mi nepřišli

To vypada na ty plinky.. nema je moc volny?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8242
16.12.19 11:37

To sou procurany plinky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3285
16.12.19 11:51

Třeba mu tu plenku dáváš nějak špatně? Málo utahujes?
Jinak takhle malý miminko mi spalo v overalu a v zavinovacce nebo přikryté dekou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20549
16.12.19 12:00
@Anonymní píše:

no že jsou to pampersksy neznamená že to jsou extra pleny, naše dítě se po nich osypalo hele vyzkoušej fakt jiný a nekoukej na značku stejně platíš jen za jméno né za kvalitu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1961
16.12.19 12:12

U těch plenek záleží i na tom, kolik děcko vyčůrá - mne i ultra savé plenky, pokud jsem je aspoň ráno nevyměnila, vždy protekly ;). S oblečením myslím, že oblékáš dobře, pokud je v zavinovačce, tak tam teplo bude. U nás je opačný problém - děti se odkopávají, takže ráno jsou studené jak žáby :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6048
16.12.19 12:25

Já dnes dceru vytahovala z postýlky, s totálním flekem přec celou půlku těla…plena byla poloprázdná, holt to nějak vyteklo bokem. Stalo se mi to již vícekrát, syn se ti tak nepotí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
385
16.12.19 13:12

Syn má taky pořád studené ručičky až k lokti, takže mu dávám bavlněné ponožky na ručičky a je to lepší :) A Pampers jako poměr ceny a kvality opravdu neodpovídá, u nás jsou zbytečně přeceňované, v jiných zemích jsou to úplně obyč plenky. Hlavně i sebelepší plenky někdy protečou, když se špatně zapnou a mimčo je hodně akční, možná vybrat plenky, z gumičkou na zádech, Huggies třeba… :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3514
16.12.19 14:50
@Anonymní píše:
Máme Pampers pleny č. 2 :nevim:

Mám taky 14 denniho a máme jedničky, kolik ti váží? Nejsou mu moc velké?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.12.19 19:51

@Lara Farseer váží 3 800 kg. Měli jsme 1cky a když je dobral tak jsem začala dávat 2ky. Pravda že v porodnici se tohle nedělo. Až doma, ale nevzpomenu si jestli i když měl 1 čky.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat