16 tyden a boulicka v brichu..:D

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Allisenka
Echt Kelišová 7876 příspěvků 10.01.09 14:16
16 tyden a boulicka v brichu..:D

Ahojte holky, jsem v 16 tydnu…Dneska jak jsem se rano probudila(spim totiz na boku) tak jsem se az lekla,podivala jsem se na bricho a kolem pupku na leve strane jsem mela jakoby takovou bouli.Je mozne ze to bylo mimco?Zajimalo by me jestli se treba premistuje podle toho jak si lehnete…stalo se to jeste nektere z vas?Diky a mejte sem moooc hezky…

Reakce:
Allisenka
Echt Kelišová 7876 příspěvků 10.01.09 14:36

Halooo, je tu vubec nekdo?poradi mi nekdo prosim?? :(

Olunka
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 10.01.09 14:54

Ahojik,asi ti moc neporadim,ale ja mam bulku pod pupikem asi cca od 20tt a má Dr.mi řekla že to je zkrátka jeden z neduhu tehotenstvi. :wink: Nekdo ji ma nekdo ne,ale radeji o tom informuj sveho Dr.
Jo a jak se ptas jestli to muze byt miminko , tak to podle me je jeste brzy,abys mela boulicku co by jako hlavicku sveho miminka.To az dyl. :lol:

MartinaR
Ukecaná baba ;) 1724 příspěvků 10.01.09 15:57

Allisenko,
podle mě je to ještě brzo,aby to bylo miminko.Raději se zeptej svého doktora.Já mám teda boule všude i podle toho na jakém boku spím,ale už jsem ve 30tt a čekám dvojčátka,takže se mi ty megaboule stěhují často.Určitě to nic není,ale za zeptání nic nedáš a budeš v klidu!
A mizí ta boule nebo ji tam máš pořád???

Allisenka
Echt Kelišová 7876 příspěvků 10.01.09 16:08

ne ono to zmizlo…celou noc jsem lezela na jedne strane a rano se podivam a jako bych na leve strane bricho bylo vetsi, bylo takove jakoby zkopecka zleva do prava a jak jsem si prelehla na druhy bok tak uz to tam nebylo… :D ja vubec netusim co to bylo…:D

Allisenka
Echt Kelišová 7876 příspěvků 10.01.09 16:08

ne ono to zmizlo…celou noc jsem lezela na jedne strane a rano se podivam a jako bych na leve strane bricho bylo vetsi, bylo takove jakoby zkopecka zleva do prava a jak jsem si prelehla na druhy bok tak uz to tam nebylo… :D ja vubec netusim co to bylo…:D

Kathula
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.09 16:11

Alli,
na mimco je jeste brzo, ale pokud je ta boule jen chvilku a pak zmizne, tak to bude nejspis tvrdnuti.
Taky to mivam tak od toho 17. tydne, kdyz to neni caste, tak to nic neni, je na to dobre magnezko. Pokud se to opakuje casteji, radsi se poradit s dr.
Hezke bezproblemove tehu :wink:

MartinaR
Ukecaná baba ;) 1724 příspěvků 10.01.09 16:13

Tak tohle mám úplně stejné :lol:
Ale já mám už teda od začátku bříško na jedné straně větší.No,mám pocit,že ho mám po celou dobu těhotenství pěkně zdeformované :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Co my víme.Třeba se tam ten tvůj drobeček na noc nastěhoval a pěkně si tam ustlal :wink: Ale za zeptání u doktora nic nedáš a pak mi dej vědět.Zajímá mě to :wink:

Allisenka
Echt Kelišová 7876 příspěvků 10.01.09 16:15

Dekuji za odpovedi..No me to prave taky dost zajima, ale k doktorovi jdu az za 3 tydny, myslis ze by to mohla vedet sestricka u dr.? jdu totiz v patek na krev.. :)

MartinaR
Ukecaná baba ;) 1724 příspěvků 10.01.09 16:31

No jasně,sestřičky se zeptej.Budu držet palečky a pak dej vědět.

wapik
Závislačka 4326 příspěvků 17.01.09 23:08

Allisenko tak já měla úplně to samé, asi taky od toho 16tt a teda měla jsem za to, že je to miminko. Přece v této době už roste do bříška. Vždycky jsem byla ráda, když boulička byla a hladila jsem si jí. Pak jsem zašla třeba na wc a lehla si a bříško bylo zase ploché...... Postupně jak mimčo roste tak mám tedka už vystouplé břicho až k pupíku. A četla jsem, že děloha bývá k levé straně…taky jsem pak 16tt+2 cítila první kopanečky… :wink:
TAkže si užívej, že už můžeš pohladit prcka…

Allisenka
Echt Kelišová 7876 příspěvků 18.01.09 11:47

Dekuji, ja uz jsem na to taky prisla ze to je mrnousek…A uz necely tyden do me taky stoucha… :D

marcelkamartin
Nováček 3 příspěvky 21.12.12 19:30

Ahoj, ja jsem 15+ 4 a ty boulicky se mi delaj jen vecer, a to když lezim na zadech… Je chvilku dole v levo, pak byla v pravo… Taky si myslim,.že je to miminko… Tak doufam, že to nic hrozneho neni…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Pařmenka měsíce: V jakém stavu opouštěla Schneiderová večírek StarDance?

Jitka Schneiderová nepatří jen k nejkrásnějším českým herečkám, ale bezesporu... číst dále >

Matěj von Osečany a jeho „pojišťovna štěstí“: Kominíky si pozval rovnou dva

Zámecký pán Matěj Stropnický (35), který se svým partnerem Danielem Krejčíkem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >