16.tt a hemoroidy

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.11.21 20:54

16.tt a hemoroidy

Ahoj holky, našla jsem tu podobné diskuze na toto téma, ale chtěla bych znát vaše názory a zkušenosti na přímo moji situaci. Anonymně píšu, protože je to pro mě hodně citlivé téma a stydím se a spousta lidí by mě tu mohla poznat.
Jsem v 16.tt a už skoro 14 dni mě trápí hemoroidy. (Teda dle mého usouzeni.)
Ze začátku stačil Hemostop a byl klid. Ale teď zažívám muka, bolesti při stolici i nezávisle na ní, hemoroid už mi ani nejde zatlačit zpátky, tak jak jsem to dělala doteď. Dnes jsem už zoufalá volala na chirurgii-proktologii, kam mě objednali na příští středu. A teď k dotazu… Co mě čeká a nemine? Snažím se o tom něco načíst, ale to je k ničemu. Jaké jsou vaše zkušenosti? Co vše mi budou dělat? Vyšetření per rectum se asi nevyhnu, ale mám z toho strach, protože ani já už se kvůli bolesti nezvládnu namazat Hemostopem a představa, že mi tam bůh ví co všechno budou strkat😫… A provádí v těhotenství i velké chirurgické zákroky nebo se to snaží zvládnout léky a operace se podstupuje až po porodu? Holky prosím, napište mi k tomu cokoli, co vás napadne, ať se do středy nezblázním.
Děkuju za vaše rady a zkušenosti! ☺️

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8655
2.11.21 21:27

Vysetreni nevim ale koukni se na Diozen, jestli se smi v tehotenstvi a kdyztak si ho kup. Je super na to a mas to aj prevenci krecaku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.11.21 21:53

@Tarjei Děkuju 🙏 :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.11.21 22:23

Ahoj, já chodila k doktorovi, velmi mi pomáhala mastička Preparation H, ale nevím, jestli není pouze na předpis. A doplněk stravy mi napsal také přímo doktor, Diovarix - mají i pro těhotné. Při obtížích říkal dva denně, preventivně jeden. Třeba ti to pomůže :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.11.21 22:41
@Anonymní píše:
Ahoj, já chodila k doktorovi, velmi mi pomáhala mastička Preparation H, ale nevím, jestli není pouze na předpis. A doplněk stravy mi napsal také přímo doktor, Diovarix - mají i pro těhotné. Při obtížích říkal dva denně, preventivně jeden. Třeba ti to pomůže :nevim:

Děkuju ti. :kytka: a podstupovala jsi nějaká vyšetření?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat