16.týden- spinění?

3143
1.1.09 11:44

16.týden- spinění?

Holky potřebuji prosím poradit, už 5 dní ze mě vypadávají takové mioniaturní sraženinky krve- nebo spíše možná jen nějaké kousíčky hlenu obarvené na hnědočerveno. Není to ani na kalhotkách jen, vždy na papíře.Byla jsem na pohotovosti, kde mi celkem nic moc neřekli, jen to, že o hrozící potrat se nejedná. Něměli jste to někdo také? Potřebuji uklidnit, že to nemám sama.Popřípadě, co je to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1546
1.1.09 16:44

Kacko, buď klidná, když si byla na pohotovosti tak je vše určitě vpořádku. Já měla podobnou zkušenost někdy mezi 9-13tt. Měla jsem slabý hnědavý výtok (hlen). Můj gyndr. říkal, že hnědavý výtok může ukazovat na úmrtí plodu. Ale o tvůj případ se určitě nejedná. Já jsem měla „syndrom mizejícího dvojčete“, takže tělo chtělo zbytky vyloučit. Ve 14tt jsem začla krvácet a pobyla si 5 dní v nemocnici. Teď jsem v 24tt a vše vypadá vpořádku.
Nechci tě ničim strašit jen píšu svou zkušenost. Tím, že si byla u lékaře si udělala maximu pro sebe i své miminko. Buď klidná, vím že se to lehce řekne, z vlastní zkušenosti…
Přeji Ti pohodové těhu, určitě ti brzo bude lépe.
Zuzka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama