Tehotenstvi dotaz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LenčaX
Kelišová 6260 příspěvků 30.12.08 16:53
Tehotenstvi dotaz

Ahoj holky, už jednou jste mi tady pomohly, tak se Vás chci jen informativně zeptat.
Včera jak jsem byla večer (a i dnes odpoledne) na malé a jak jsem se potom utřela toal. papírem, tak se mi na něm objevilo (nevím jak to popsat), jakoby takový malý chuchvaleček něčeho(že by sliznice ?) a mělo to barvu jako bílá káva, takové světloulinké. Stalo se Vám to také v těhotenství. Na kontrolu, teda odběry jdu k dr. až 5.1.2009, teď neordinuje. Beru 2× denně utrogestan. Měla bych si skočit pro jistotu do nemocnice? Nějak necitím nějaké potíže, krom sem tak píchání v pravo v podbříšku, což je podle dr. normální.
Děkuji za odpověď

Reakce:

Judycum
Kelišová 5009 příspěvků 30.12.08 17:16

Já bych řekla, že to může být normální výtok, který k těhu patří, nebo mykóza, měla jsem ji u obou těhotenství i přes léčbu skoro celou dobu.A vypadalo to tak, jak popisuješ, po určité době se k výtoku přidalo i svědění.Není to ale nic, co by miminku ublížilo, jen je to nepříjemné.Přeju pohodové těhu a zdravé miminko. :wink:

Olunka
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 30.12.08 19:27

Ahojky , já souhlasim s tim , že je to normální výtok v těhotenství.Ale až pujdeš na kontrolu k Dr,tak to radši řekni.Ale uvidíš , bude to ono. :D

LenčaX
Kelišová 6260 příspěvků 31.12.08 09:13

Taky jsem si to myslela, jen jsem se lekla, at to neni spineni, ktere to byt asi nemusi, protoze to by bylo „pravidelne“, tohle se mi stane jednou denně.
A je to strašně slaboučké.
Děkuji, přeji Vám pěkného Silvestra a štastný nový rok :P

jezinka
Kelišová 6674 příspěvků 31.12.08 12:02

Ahojky ..mam uplně to samé …taky beru utroš …a ještě mam k tomu svědivku ..je to asi silnější výtok v těhu a jak se rozpouští ten prášek ..i já si myslím, že je vše Ok ..neboj …

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >