Reklama

Jsem nesnesitelná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Olunka
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 27.12.08 12:40
Jsem nesnesitelná

Ahoj holky, nevím jestli to je tím , že mám pár týdnů do porodu , ale jsem fakt nesnesitelná, už štvu sama sebe těma mýma náladama.Vůbec nevim co mám dělat. :oops: Někdy se sotva vzbudim a už nadávám . :evil: Už mi je mého přítele líto , protože to nejvíc odnáší on.Holky nemáte pro mě nějakou radu , jak být zase trochu normální? :oops: :oops: :oops: Děkuji.

Reklama

Reakce:

Tea1
Echt Kelišová 7920 příspěvků 27.12.08 12:46

Kočko, nejsi v tom sama… :lol:
Já jsem už všim tak zpruzená, že bych si dala nejradši pěstí… je fakt, že se snažim to nepřenášet na manžela a okolí, ale sama sobě se protivim…Jen ráno vstanu, odvalim se k bedně, pak PC a takhle to jde dokola… Procházka nepřipadá v úvahu, tvrdne a tahne mě břicho, jdu jak pos… a tak se jen válim a žeru… na prd se mi spí, třeba jen 3-5 hodin za noc ještě s přestávkama a sebe sama seru(že to tak napíšu :oops: )přijde mi to už nekonečnej koloběh votrvanýho nicnedělání…
A co se bavim s holkama na diskusi, nejsme v tom jediný…
Asi jediný, co nám zbyde je doufat, že až bude mimi, bude to pryč a budou jiný starosti…
Ať máš pohodovej porod a vzorný miminko :srdce:

Tea1
Echt Kelišová 7920 příspěvků 27.12.08 12:47

Kočko, nejsi v tom sama… :lol:
Já jsem už všim tak zpruzená, že bych si dala nejradši pěstí… je fakt, že se snažim to nepřenášet na manžela a okolí, ale sama sobě se protivim…Jen ráno vstanu, odvalim se k bedně, pak PC a takhle to jde dokola… Procházka nepřipadá v úvahu, tvrdne a tahne mě břicho, jdu jak pos… a tak se jen válim a žeru… na prd se mi spí, třeba jen 3-5 hodin za noc ještě s přestávkama a sebe sama seru(že to tak napíšu :oops: )přijde mi to už nekonečnej koloběh votrvanýho nicnedělání…
A co se bavim s holkama na diskusi, nejsme v tom jediný…
Asi jediný, co nám zbyde je doufat, že až bude mimi, bude to pryč a budou jiný starosti…
Ať máš pohodovej porod a vzorný miminko :srdce:

Tea1
Echt Kelišová 7920 příspěvků 27.12.08 13:02

Kuwa fakt sorry, nějak mi blbne net a všechno se mi posílá 2× :pocitac:

kiera
Kecalka 253 příspěvků 27.12.08 14:15

Jo, jo, holky, to jsou ty hormony :roll: , taky jsem obdivovala manžu, že mě raději nezabil :lol: . Ale nebojte, je to jen přechodný stav. Tak držím palce, ať je vše co nejdřív o.k.

pitrisek
Ukecaná baba ;) 1293 příspěvků 27.12.08 17:14

Oluscho já nadávám ještě čtyři roky po porodu.
Cosi mi říká že lepší už to nebude :lol:

vykyna
Závislačka 3471 příspěvků 27.12.08 17:44

To bude dobrý :wink: . Podívej kolik mám do porodu já a občas se sebou nemůžu vydržet :lol: . To fakt přejde a oni jsou chlapi docela splachovací, však on to přežije.

Přeji rychlý porod a zdravé miminko :wink:

Judycum
Kelišová 5009 příspěvků 27.12.08 17:54

Tak radu teda nemám, jen chci taky uklidnit, že je to normální… :wink: Teu jsem 14 dní přenášela, bylo to v červenci a byla jsem obrovská, oteklá, nevyspalá, nerudná, prostě děs.Ale fakt se to srovná, už jen šestinedělí a tak… :lol: Bude to v pohodě, přeju zdravé, krásné miminko, však to brzy skončí a přítel na všechny tvoje nálady hned zapomene, jen co bude mít mimčo prvně v náruči. :wink:

LenkaN26
Závislačka 4030 příspěvků 27.12.08 18:13

Holky, myslím, že na to je jediná rada, najít si nějakou kloudnou činnstarozptýlit se. Mně taky tvrdlo břicho a mudr. mi od 32. tt vyhrožoval předčasným porodem a měla jsem ležet. Bohužel nebo možná bohudík jsem musela pracovat až do koncen těhu. Ještě den před porodem jsem byla za klienty… Jo a porodila jsem den po termínu. Já jsem pžřesvědčená, že kdybych ležela neb sedla nq zadku doma, byla bych taky protivná, vynervovaná a zcela jistě bych dřív i porodila, ale já jsem byla psychicky v pohodě takže jsem o 4,5 hodiny „přenášela“ :lol:

anděla
Povídálka 45 příspěvků 27.12.08 18:27

Holky to mě úplně mluvíte z duše. Mám 14 dní do porodu a mám pocit že už vyletím z kůže. Všechno mi leze na nervy, všem jen nadávám, nemůžu se ani hnout, nemám chuť na nic a zároveň na všechno-sním to a hned je mi z toho špatně. v noci nespím, pořádně už nemůžu ani vylézt z vany, každou chvíli mám poslíčky, takže si říkám, že už to asi bude, ale za chvíli je zase po všem-prostě hrůza!!!!!!! Ten malej když to tam z břicha sleduje, tak se mu ani nedivím, že nechce jít ven, když vidí jaká je máma protivná a nervózní-ten se tam bude ještě raději držet zuby nehty. Se divím, že mě nikdo ještě z rodiny nevystřelil na mars, nebo neposlal někam úplně jinám...... :oops:

Nikynka86 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.08 15:33

Tak ja radu nemam,protoze bych ji sama potrebovala.Taky si pripadam a jsem nesnesitelna cele tehu a to mam jeste do porodu 3mesice :lol: Co bude potom??? Me pritel a nasi odstehujou na pustej ostrov :lol:

Gabika 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.08 18:30

Ahoj holky,

ja sa pridávam! :-) Ako som na tom s porodom vidíte na metríkoch… Som úžasne precitlivelá, deti ma fakt pokúšajú… Do toho snáď všetky možné problémy konca tehotenstva, ktoré si len viete predstaviť… Nehovoriac o tom, že bolestivé kontrakcie mám už od 5.mesiaca…

Mám za sebou posledné dva týždne tri plané poplachy, čo u mňa znamená cca 5 hodín kontrakcií po 5 minútach…

Som už fakt nervózna a na všetkých len kričím. :oops: Vytočí ma hocaká blbosť.

Jediná rada - vysvetliť okoliu, že to nemyslíš zle, len ti proste dlhodobo nie je dobre, a hormóny tiež urobia svoje…

Gabika

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jandová po letech na párty: Zvítězila konečně nad svými démony?

Zuzana Jandová (31) bezesporu patří k nejpůvabnějším a nesmyslnějším... číst dále >

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >