Jsem nesnesitelná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Olunka
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 27.12.08 12:40
Jsem nesnesitelná

Ahoj holky, nevím jestli to je tím , že mám pár týdnů do porodu , ale jsem fakt nesnesitelná, už štvu sama sebe těma mýma náladama.Vůbec nevim co mám dělat. :oops: Někdy se sotva vzbudim a už nadávám . :evil: Už mi je mého přítele líto , protože to nejvíc odnáší on.Holky nemáte pro mě nějakou radu , jak být zase trochu normální? :oops: :oops: :oops: Děkuji.

Reakce:
Tea1
Echt Kelišová 7920 příspěvků 27.12.08 12:46

Kočko, nejsi v tom sama… :lol:
Já jsem už všim tak zpruzená, že bych si dala nejradši pěstí… je fakt, že se snažim to nepřenášet na manžela a okolí, ale sama sobě se protivim…Jen ráno vstanu, odvalim se k bedně, pak PC a takhle to jde dokola… Procházka nepřipadá v úvahu, tvrdne a tahne mě břicho, jdu jak pos… a tak se jen válim a žeru… na prd se mi spí, třeba jen 3-5 hodin za noc ještě s přestávkama a sebe sama seru(že to tak napíšu :oops: )přijde mi to už nekonečnej koloběh votrvanýho nicnedělání…
A co se bavim s holkama na diskusi, nejsme v tom jediný…
Asi jediný, co nám zbyde je doufat, že až bude mimi, bude to pryč a budou jiný starosti…
Ať máš pohodovej porod a vzorný miminko :srdce:

Tea1
Echt Kelišová 7920 příspěvků 27.12.08 12:47

Kočko, nejsi v tom sama… :lol:
Já jsem už všim tak zpruzená, že bych si dala nejradši pěstí… je fakt, že se snažim to nepřenášet na manžela a okolí, ale sama sobě se protivim…Jen ráno vstanu, odvalim se k bedně, pak PC a takhle to jde dokola… Procházka nepřipadá v úvahu, tvrdne a tahne mě břicho, jdu jak pos… a tak se jen válim a žeru… na prd se mi spí, třeba jen 3-5 hodin za noc ještě s přestávkama a sebe sama seru(že to tak napíšu :oops: )přijde mi to už nekonečnej koloběh votrvanýho nicnedělání…
A co se bavim s holkama na diskusi, nejsme v tom jediný…
Asi jediný, co nám zbyde je doufat, že až bude mimi, bude to pryč a budou jiný starosti…
Ať máš pohodovej porod a vzorný miminko :srdce:

Tea1
Echt Kelišová 7920 příspěvků 27.12.08 13:02

Kuwa fakt sorry, nějak mi blbne net a všechno se mi posílá 2× :pocitac:

kiera
Kecalka 253 příspěvků 27.12.08 14:15

Jo, jo, holky, to jsou ty hormony :roll: , taky jsem obdivovala manžu, že mě raději nezabil :lol: . Ale nebojte, je to jen přechodný stav. Tak držím palce, ať je vše co nejdřív o.k.

pitrisek
Ukecaná baba ;) 1293 příspěvků 27.12.08 17:14

Oluscho já nadávám ještě čtyři roky po porodu.
Cosi mi říká že lepší už to nebude :lol:

vykyna
Závislačka 3471 příspěvků 27.12.08 17:44

To bude dobrý :wink: . Podívej kolik mám do porodu já a občas se sebou nemůžu vydržet :lol: . To fakt přejde a oni jsou chlapi docela splachovací, však on to přežije.

Přeji rychlý porod a zdravé miminko :wink:

Judycum
Kelišová 5009 příspěvků 27.12.08 17:54

Tak radu teda nemám, jen chci taky uklidnit, že je to normální… :wink: Teu jsem 14 dní přenášela, bylo to v červenci a byla jsem obrovská, oteklá, nevyspalá, nerudná, prostě děs.Ale fakt se to srovná, už jen šestinedělí a tak… :lol: Bude to v pohodě, přeju zdravé, krásné miminko, však to brzy skončí a přítel na všechny tvoje nálady hned zapomene, jen co bude mít mimčo prvně v náruči. :wink:

LenkaN26
Závislačka 4099 příspěvků 27.12.08 18:13

Holky, myslím, že na to je jediná rada, najít si nějakou kloudnou činnstarozptýlit se. Mně taky tvrdlo břicho a mudr. mi od 32. tt vyhrožoval předčasným porodem a měla jsem ležet. Bohužel nebo možná bohudík jsem musela pracovat až do koncen těhu. Ještě den před porodem jsem byla za klienty… Jo a porodila jsem den po termínu. Já jsem pžřesvědčená, že kdybych ležela neb sedla nq zadku doma, byla bych taky protivná, vynervovaná a zcela jistě bych dřív i porodila, ale já jsem byla psychicky v pohodě takže jsem o 4,5 hodiny „přenášela“ :lol:

anděla
Povídálka 45 příspěvků 27.12.08 18:27

Holky to mě úplně mluvíte z duše. Mám 14 dní do porodu a mám pocit že už vyletím z kůže. Všechno mi leze na nervy, všem jen nadávám, nemůžu se ani hnout, nemám chuť na nic a zároveň na všechno-sním to a hned je mi z toho špatně. v noci nespím, pořádně už nemůžu ani vylézt z vany, každou chvíli mám poslíčky, takže si říkám, že už to asi bude, ale za chvíli je zase po všem-prostě hrůza!!!!!!! Ten malej když to tam z břicha sleduje, tak se mu ani nedivím, že nechce jít ven, když vidí jaká je máma protivná a nervózní-ten se tam bude ještě raději držet zuby nehty. Se divím, že mě nikdo ještě z rodiny nevystřelil na mars, nebo neposlal někam úplně jinám...... :oops:

Nikynka86
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.08 15:33

Tak ja radu nemam,protoze bych ji sama potrebovala.Taky si pripadam a jsem nesnesitelna cele tehu a to mam jeste do porodu 3mesice :lol: Co bude potom??? Me pritel a nasi odstehujou na pustej ostrov :lol:

Gabika
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.08 18:30

Ahoj holky,

ja sa pridávam! :-) Ako som na tom s porodom vidíte na metríkoch… Som úžasne precitlivelá, deti ma fakt pokúšajú… Do toho snáď všetky možné problémy konca tehotenstva, ktoré si len viete predstaviť… Nehovoriac o tom, že bolestivé kontrakcie mám už od 5.mesiaca…

Mám za sebou posledné dva týždne tri plané poplachy, čo u mňa znamená cca 5 hodín kontrakcií po 5 minútach…

Som už fakt nervózna a na všetkých len kričím. :oops: Vytočí ma hocaká blbosť.

Jediná rada - vysvetliť okoliu, že to nemyslíš zle, len ti proste dlhodobo nie je dobre, a hormóny tiež urobia svoje…

Gabika

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Pařmenka měsíce: V jakém stavu opouštěla Schneiderová večírek StarDance?

Jitka Schneiderová nepatří jen k nejkrásnějším českým herečkám, ale bezesporu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >