Poslíčči?!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tea1
Echt Kelišová 7920 příspěvků 27.12.08 10:50
Poslíčči?!

Ahoj holky, mám dotaz… poslední dobou mě bolí v podbřišku, je to už třeba tak týden, možná 14 dní zpět… teď je to časteji… ale neni to nic hroznýho, jako když mám ms… Trvá to třeba půl hodiny v kuse a pak nic, takhle je to třeba víckrát denně nebo v noci… ale fakt nic hroznýho, břicho tvrdý moc nemám..
Myslítem že to můžou být poslíčči???
Všude čtu, jak je to hrozný, jaký to jsou křeče a stahy, v intrvalech a tak… holky jak u toho pomalu brečí… tak nevim,jestli je to ono, nebo jestli je to ke konci těhu prostě normální…
Díky za odpovědi.

Reakce:
lucka25
Ukecaná baba ;) 2431 příspěvků 27.12.08 11:42

Ahojky to asi poslíčci nebudou.Ty poznáš :wink: opravdu no a kdyby přišli poslíčci tak skoč do sprchy a pust si teplejší vodu a mělo by tě to přejít :wink: .Přeju rychlý porod a zdravé mimnko

Olunka
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 27.12.08 12:31

Čauky , no já právě bych řekla že to ty poslíčci budou :D Já jsem ve 35 tt a trápí mě to samé. :P Víš každá to má jinak , někdo má příšerný bolesti , někdo to cítí trochu a někdo zas za celý těhotenství neví co to jsou poslíččci.Tak buď ráda , že se nesvíjíš v bolestech :P A přeji aby vše dopadlo o.k. :srdce:

lucka25
Ukecaná baba ;) 2431 příspěvků 27.12.08 12:50

Oluscho já,když jsem chodila do poradny tak jsem měla také sem tam píchnutí v bříšku a když jsem říkal dr jestli to nejsou poslíčci tak mi řekl,že ty opravdu poznám :lol: a fakt je poznáš .Vím,každý to má jinak tak at to máte holky rychlé :wink:

anděla
Povídálka 45 příspěvků 27.12.08 18:32

Taky si myslím, že to jsou poslíčci, mám to taky nejméně už měsíc. Někdy jsou jen takové slabé, ale několikrát už to byla docela síla. Někdy mi až naženou strach, že se mi ani nechce rodit, ale po pravdě bych zase byla už ráda aby to bylo za mnou. Zbývá ještě tak 14 dnů.

Lasicka
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 27.12.08 19:14

Taky hlasuju, že to jsou poslíčci.

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.08 20:18

Ahojky,tak ja jsem cca ve 33tt a ten stav,ktery popisujes,mam asi 14 dni.Jsem druhorodicka,u prvniho jsem nic takoveho nemela,takze jsem take vylekana a nevim…Zacne to rano,jakoby menzes boleni,da se to snest,ale je to neprijemne…K tomu mam i krizove bolesti.Trva to klidne i dve hodiny,pak je chvili klid a takto se to opakuje cely den.Dr mi rekl,ze to muze byt od zad a to pak drazdi delohu,ale take to muze byt proste tim,ze je deloha drazdiva sama a pokud nebudu v klidu,mohlo ji to natolik rozdrazdit,ze se rozbehne porod.Mam to kazdy den,jsem z toho uz hotova a unavena,ale snad se tam jeste chvili mimi bude smazit.Hodne stesti u porodu a zdrave miminko!!!!!

Allisenka
Echt Kelišová 7876 příspěvků 24.02.09 11:57

Ahojte holky, jha mam to same ale jsem ve 23 tydnu, myslite ze to muzou byt uz tak brzo??? :o poradte prosim..:(

Váš příspěvek
Reklama