17 měsíční nechce kousat

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
543
4.7.22 12:16

17 měsíční nechce kousat

Zdravím, vůbec nevím co mám dělat když mi syn skoro 17 měsíců nechce vůbec kousat jídlo, všechno rovnou polyká a pak se mu děla špatne, už nevím jak ho to naučit. Do ruky žádné jídlo nechce aby si sám kousal, takže nějaký rohlík, křupka cokoliv u nás neexistuje. Je tu někdo se stejným problémem? Dole má dva zuby a nahoře čtyři a proste kousat nebude a nebude natož aby si vzal něco sám do ruky, všechno hned zahodí na zem. Jediný co tak si drží alespoň večer flašku s mlékem když leží. 🙄 😕

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
543
4.7.22 13:20

Nikdo nic??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
789
4.7.22 14:39

@Adri56
Tak já asi moc neporadím, protože jsem nedávno řešila stejný problém. A to už máme 2 roky. Odmala problém s jídlem takže jen UM a nebo kaše. Teď musím zaklepat že se to zlepšilo, ale pořád jen vařím omáčky nebo guláš k tomu knedlík nebo rýži. Bramborovou kaši nebo toast se sýrem. Nějaké sušenky či jiné sladkosti ani nekupuji nemá to cenu, max. monte snack a mlíko jen na noc, to už taky chci vysadit ale zase když nejí sladkosti, tak jí aspoň dopřeju ten Sunar, hodně pomáhá, když vidí že já něco jím, tak ochutná a buď to chce nebo ne. Tak už kupuji jen osvědčené jídlo :) Zkus být ráznější, a zkoušej mu dávat všechno možné, třeba mu něco zachutná, já mám celkově nejedlika, takže už jsem z toho byla kolikrát na mašli, kort když jinde vidím jiné děti jak se cpou a jsou mladší 8o. Ale on k tomu dojde uvidíš :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
543
18.7.22 20:43

@Hiavnaan U nás dokud jsem milovala tak jedl ukázkove, to jsme z nej měli všichni radost a mohli by se od nej všichni učit, ale pak jak začali kousky, tak od te doby nechce jist, nekouše to a ani nechcevnic sám do ručičky, takže zkouším s nic proste nezabírá, já se s tím ještě u nikoho nesetkala, myslela jsem ze jsme jediný, jako doufám ze ho nebudu muset krmit do dospělosti 😃 😃 🙈 🤷‍♀️ Já bych mu taky rada dala něco nového ochutnat ať nejí furt to samé dokola ale když on proste nechce, když vidím ostatní deti jak si zvykají třeba rohlík tak mi je úplně hrozne ze ten nás nic, takže taky u nás, kaše, mleko, jogurty, ovocné kapsicky a oběd nějaký který stejne ani nesni cely da si par lzicek a dáví se protože nekouše… 🤦‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat