17tt a príšerné bolesti hlavy

1160
29.5.07 08:01

17tt a príšerné bolesti hlavy

Ahojte tehulky,
prosim Vas o radu. Som v 17 tt a priserne ma boli hlava. Uz neviem co mam robit. Tablety nemozem a panadol co by som mohla tak nezabera, ani obklady nepomahaju a uz ani oci otvorit nemozem. A samozrejme ma z tej hlavy napina na zvracanie. Vcera ked som dosla z prace, tak som si sla rovno lahnut s obkladom na hlave a lezala som az do rana a rano to iste. Hruza. Prosim Vas, nemate niektora nejaky dobry recept „na hlavu“? Vopred dakujem. Luli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9867
29.5.07 08:48

Mě zabírá hodně pít…
A určitě to v těhu můžeš.

Psala tu holčina, že trpí migrénami, pomohla jí akupunktura - ale to by sis musela zjistit v nemocnici. Každopádně vyzkoušej tekutiny, pak se uvidí.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1160
29.5.07 08:53

Ahoj Lesi,
no co sa pitneho rezimu tyka, tak ja som uz roky zvyknuta pit tak minimalne tri - styri litre denne. Ja som taky vecne smadny element, takze tych tekutin mam myslim si ze dost. Este mi pomaha kava, ale nechcem ju pit, lebo mi nechuti a v tehu by sa to zrejme asi ani nemalo - nalievat sa kavou. xixixix.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
354
29.5.07 08:54

Ahojky,
mně v těhu pomohla slabá černá káva s několika kapkami citronu :roll: , divný, ale mně to opravdu pomohlo, ale asi spíš na tupou bolest, ne příliš silnou. No, za vyzkoušení nic nedáš …
Ať tě to brzy přejde!!! :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
29.5.07 09:33

Luli,
tak uz jsi ve 2. trimestru a muzes si dal Ibalgin......mne jediny zabira a kdyz hlava boli, tak ho davam

Jinak pokud je uz hlava rozturovana, Paralen nezabere…

JA mam doma Homeo, na migrenu.......ale ted nevim jak se jmenuji, jsem na dovce, a nemam je sebou
A ano tekutiny…

No a u mne nejvive boli pri prudke zmene pocasi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
473
29.5.07 09:40

Mně obvylke bolívá hlava od páteře. Co zkusit zajít ji na masáže? A když mně bolí ted v těhu obvykle pomůže hořčík rozpuštěný ve vodě. Zkus se na to zeptat doktorky. Když už je to moc tak pomáhá jenom usnout, což s prvním dítětem za krkem moc nejde… No jo je to děs co se musí přetrpět v těhu, když jsou na to prima léky :wink: . Já ted zkouším rozchodit bez léků alergii a modlím se at se mi ted neprojeví astma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1160
29.5.07 11:02

Vdaka maminky,
kedze mame uzavierky, a musim makat jak drak a hlavne cumiet do copmu, tak som si dala rano kavu. Fuj s hnusom som ju vypila a ejhle hlava prestala boliet. Asi to bude tlakom, lebo je velmi nizky. Dufam, ze to vydrzi az kym nepojdem z prace domov. hihihi. Ale ak to zase zacne, tak zacnem skusat vase recepty, lebo ta kava od kedy nefajcim mi teda fakt nechuti, xixixi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
29.5.07 11:33

Já kávu nepila jen jako prvotěhulka a čerstvá maminka - pak jsem přišla na návštěvu do práce, kolegyně mi je bez ptaní uvařila a ejhle, moje nespavé uřvané dítě Adla spalo mnohem líp. Od té doby kávu piju a neznám spavější miminko než byla Pepi - a teď s dráčetem uvidím, ale vy:,–(it kávu neplánuji. Když to s ní nepřeháníš tak káva neškodí.
L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1160
29.5.07 11:51

Lesi, to je zaujimave, lebo kava skor posobi ako zivotabudic, nie ze by po nej mal niekto spat, xixixi. Mojej kolegyni pomaha pohar piva a mimisek jej v brusku spinka, a aj kamoska ked kojila, tak si dala pivec a dubak maly spal ako anjel. hihi. No a vidis, na teba ucinkuje kava. Moja mamina ked bola tehotna ona si nevedela predstavit den bez kavy. A ja som pila kavej iba vynimocne ale musela som mat k tomu cigu. Aj teraz si cigu obcas vynimocne dam ked pride abstak, viem ze by som nemala, ale vraj je to mensie zlo ako ked ma clovek abstak na nikotin. Som hrozna ja viem..... :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9541
29.5.07 18:53

A zkoušela sis měřit tlak? Nemáš ho příliš vysoký? Podle toho co popisuješ, tak by mohlo jít o preeklampsii, i když by to bylo ještě docela brzo-začíná kolem 20týdne. Vidění máš dobré, nerozmazané?Otoky nejsou? Jestli ne a i TK je dobrý, tak jsem slyšela, že dobrá prevence bolestí hlavy je magnesium, tak zkus to..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama