17tt spaní na břiše

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
30
15.1.22 09:06

17tt spaní na břiše

Ahojky… Mám dotaz dnes jsem nevědomě spala celou noc na břiše…
Mohlo se stát něco plodu? :/

A kdy jste začali cítit pohyby druhé těhotenství akorát placenty na přední straně

Děkuji moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3314
15.1.22 09:13

Ne nevadí to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4847
15.1.22 09:13

Nic se nestalo. Neboj :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29363
15.1.22 09:17

Nevadí, spí jak je ti pohodlné. Já si na břicho ve spaní lehnu občas i ve 39tt :mrgreen: akorát to už se mimco začne hlásit a odkopne mě zpět :lol: s placentou na přední straně ucitis pohyby později, máš klidně ještě měsíc čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2599
15.1.22 09:33

Já cítila u druhýho těhotenství s placentou vpředu pohyby v 17tt stejně jako u prvního s placentou vzadu, ale klidně můžou přijít daleko později. Spaní na břiše taky nepovažuji za takovou hrůzu, podle mě si to tělo, příp. mimčo řekne, kdyby to nebylo ok. I kdyby jen prostě pocitem nepohodlí, příp. tvrdnutím dělohy… Apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1525
15.1.22 11:05

Já spala na břiše snad celé těhotenství, teda dokud to šlo. :D Přestala jsem, až když jsem měla větší břicho a bylo to nepohodlný, jinak bych tak spala dál. Ale stejně jsem spala na boku a spíš namáčklá na břicho. Neusnu v jiné poloze a spát na zádech, boku byl pro mě děs. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
332
15.1.22 14:11

S malou jsem spala do 7 měsíce na břiše, je chráněna plodovou vodou, nevidím v tom problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
416
15.1.22 20:38

Ptala jsem sse na spani n abrise jak PA tak gyndare a oba mi rekli ze si na nem muzu spat az do porodu jestli to zvladnu. Ze zdravotne je to bezpredmetne jak pro mimi tak pro me, takze jsem tak spala at do konce 8.mesice :)

A pohyby jsem u druheho tehu s predni placentou citila o dost pozdeji ca 19.tt bublinky a takovy to ze nevis jestli to je mimi nebo streva/prdiky, jakoze poradne tak v ca 23-24. tt ze to byly jasny kopance

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat