Hrozné břicho

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
15
14.1.22 18:18

Hrozné břicho

Ahoj, prosím máte někdo zkušenosti s takovým břichem co mám já? Přikládám fotku.Vzdy jsem měla tak 55 kilo krásnou postavu a teď tohle hlavně mě vadí že to jde videt v kalhotech a ve všem :( Nedokážu už asi s přítelem spát jak se cítím. Mel někdo to samé? Jak jste se toho zbavily? Děkuji a krásnej zbytek dne :srdce: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2105
14.1.22 18:22

Tak prvně si kup nějaké pořádné spodky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
705
14.1.22 18:25

@JiříkMazlík to je rada, bez který by se Monča určitě neobešla 🙄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23061
14.1.22 18:30

Tohle spraví jen plastika, tu kůži jinak pryč nedostaneš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
14.1.22 18:30

@Gaforia Blbci se najdou všude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
14.1.22 18:32

@Gaforia no tak když budou širší už to bude držet tvar a nebude to přes kalhoty vidět ;) :kytka:
a tohle se samo bude spravovat hodně dlouho. Tak že spíš operativně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
14.1.22 18:33

@Mončá165 děkuji pěkně za titul ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
14.1.22 18:33

@terien člověk pořád doufá že to jde i jinak :roll: A nevím co to je ale mám to břicho vypouklé a to neni jen tím že jsu tlustá mám ho i takové tvrdé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23061
14.1.22 18:34
@Mončá165 píše:
@terien člověk pořád doufá že to jde i jinak :roll: A nevím co to je ale mám to břicho vypouklé a to neni jen tím že jsu tlustá mám ho i takové tvrdé.

Může to být kýla nebo rozestup svalů. To bys pak mohla mít tu plastiku na pojišťovnu, tuším :think: ale jinak to opravdu nespravis

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1890
14.1.22 18:45
@Gaforia píše:
@JiříkMazlík to je rada, bez který by se Monča určitě neobešla 🙄

tak ono dokud to nevyresi asi hlavne plastika tak proste ma ale pravdu, takovyhle kalhotky ukazou prakticky vsechno… nejaky hipster nebo klidne i hezky krajkovy full brief dokazou zamaskovat hodne :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
14.1.22 18:52

@Leenvecka Takové kalhotky mám :D Vzala jsme si je aby to bylo videt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10992
14.1.22 18:56

Tak po dětech to některé ženy maji. Prostě ta kůže je vytazena a jediná šance je jí uriznout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1890
14.1.22 18:57
@Mončá165 píše:
@Leenvecka Takové kalhotky mám :D Vzala jsme si je aby to bylo videt.

tak to je dobre :) jen proste tohle jinak nez operativne asi nevyresis, muzes zkusit zajit za nejaky profi trenerem a pozeptat se ho jestli cvicis dobre, ale mam pocit, ze tohle je fakt na operaci :/ pokud to neni vylozene tuk, ale jen previsla kuze tak proste ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
568
14.1.22 19:03

@Mončá165 A kolik vážíš teď? Už to asi není těch 55kg, viď? (Prosím neber to jako rýpání, jen se ptám, abych mohla aspoň nějak poradit, vím, jak se po dětech mění tělo, váha a že je často těžké dostat se na původní stav.)

Záleží, zda ti vadí i ta vyšší váha, nebo pouze stav břicha.
Ideální by bylo snažit se „všude jinde“ (jako na ostatních partiích) dosáhnout spokojenosti a pak kdyžtak abdominoplastika, případně kombinovaná ještě s dalším zákrokem (liposukce, prsa apod. – tzv. mommy makeover).
Protože tu kůži bohužel jinak než operativně pryč nedáš, naopak, když zhubneš na cílovou váhu, může se stát, že bude působit ještě výrazněji a víc vytahaně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34604
14.1.22 19:18

Mas to po tehotenstvich? Ja mam neco podobneho, jeste 2krat cisar, po tom to pry byva nejhorsi protoze to visi nad tou jizvou. No radu nemam, ja cvicim hodne na bricho ale nema to na nej vliv. Na plastiku se mi nechce. Ale asi je to jediny reseni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat