Těhotenský test/sílící čárka

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
6
14.1.22 12:38

Tehotensky test/sílící čárka

Ahoj, jelikož mam za sebou v dubnu potrat v 7.tt a v září ZT, jsem hodne opatrná a bojím se. Po ZT jsme se na doporučení lékaře začali snažit po 2.menstruaci. Měla jsem dostat menstruaci 7.1.a nedorazila. Na krvi mam zatim nízké hodnoty hcg. Ale carka na testu sílí viz obrázek. Prsa me boli neskutečně, občasná nevolnost a motani hlavy. Myslíte, ze silici čárka značí pozitivní vývoj? Po mých zkušenostech mam strach. Děkuji a omlouvam se asi za hloupy dotaz..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
169
14.1.22 12:44

Myslím si, že to už je regulérní dálnice! :) Gratuluji ;). Teď se hlavně nestresuj a věř, že si prďolka poradí :) :kytka: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
14.1.22 12:48

@TerezaV95 Děkuji,. Trochu si me uklidnila :wink: příznaky i sílící čárka uz jsou lepší nez u ZT, tak snad do třetice to vyjde :wink: každopádně ovulace byla 23 nebo 24 v prosinci… Takže takovy maly vánoční zázrak 😍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
482
14.1.22 12:50

Tak jsem čekala, že se tu budu snažit vykoukávat nějaké duchy… tady nemusím vykoukávat nic. Krásné pozitivní testy. :srdce: Chápu, jak se cítíš. Nám to potom do třetice vyšlo. :) Držím ti moc moc palečky :) :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
169
14.1.22 12:52

@Andyna123 Tak o to je to hezčí :srdce: :srdce: a o to spíš, :srdce: VEŘ! :srdce:, že chce být s Váma :kytka: :kytka: :palec: :palec: :potlesk: :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
14.1.22 12:55

@Nausika moc ti děkuji 🙂 ja dobře vim, ze pozitivní test ještě neznamená výhru.. Ale je pravda, ze takto silnou čárku jsem u ZT nemela :wink: dnes jsem byla na druhém kontrolním odběru krve, tak v pondělí budu volat zda se hodnota hcg zvysuje… Tak uvidime 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
451
14.1.22 13:04

To vypadá hezky :potlesk: Snad ti to do třetice vyjde.🙏🏼 My se teď taky budeme snažit do třetice všeho dobrého :) :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
14.1.22 13:09

@Sára2020 moc děkuji,. Tobe taky přeji ať ti to vyjde… 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12524
14.1.22 13:11

Takovou čárku jsem nikdy neměla a mám 3 děti. Ale já vždy testovala jen 1×. Snad ti to teď vyjde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5115
14.1.22 13:46

@Andyna123 Ja mela na jare '20 biochemko, pak cervenec '20 SP 8tt a listopad '20 revize 13tt. Dlouho nebyla odvaha to zkusit jeste jednou. Otehotnela jsem opet napoprve a jsem ted 21tt. Podle vseho jen blbe nahody. Prvni nepocitam, takze do tretice vseho dobreho to snad uz zvladneme do konce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat