Na pohmat bolí břicho 16 tt

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
13.1.22 12:24

Na pohmat bolí břicho 16 tt

Ahoj, jsem v 16 týdnu a bolí mě břicho na pohmat, jako kdybych například měla plný močový měchýř a mačkla na něj, je to spíše pod pupkem. Nad stydkou kostí, to bolí více, podobné z prochladnutí. A větry to určitě nejsou. Spíše když ležím je to znat. Někdy to pociťují když napnu břišní svaly, zvednu nohy nebo tak.
Trvá to už od včera, a je to konstantní, břicho ještě nemám žádné. Stalo někomu? Je to součástí těhotenství? Zvětšování..atd?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1657
13.1.22 13:07

Pravděpodobně jsou to vazy…
Normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5134
13.1.22 13:37
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem v 16 týdnu a bolí mě břicho na pohmat, jako kdybych například měla plný močový měchýř a mačkla na něj, je to spíše pod pupkem. Nad stydkou kostí, to bolí více, podobné z prochladnutí. A větry to určitě nejsou. Spíše když ležím je to znat. Někdy to pociťují když napnu břišní svaly, zvednu nohy nebo tak.
Trvá to už od včera, a je to konstantní, břicho ještě nemám žádné. Stalo někomu? Je to součástí těhotenství? Zvětšování..atd?

Vazy jestli je to jen tupe pobolivani. Křeče by jsi poznala. Me okolo 19tt bolelo fakt nonstop dokud jsem si nelehka a nepřestala to napinat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
13.1.22 13:46
8)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.1.22 14:14

Děkuji, břicho je takové citlivé a lehce bolestivé, když si třeba na něj položím ruku…atd.
:think:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.1.22 17:23

@hospodki
A vazy bolí takto trvale?

• Citovat
  • Nahlásit
5134
13.1.22 18:08
@Anonymní píše: