23tt a pohyby ustaly

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
13.1.22 16:50

23tt a pohyby ustaly

Ahoj, jsem dnes 22+5tt. Screening pred dvema tydny dopadl skvele.
Pohyby citim tak 3 tydny a dokonce byly viditelne, bricho se mi nadzvedavalo, uz jsem dokazala odhadnout i kdy se tak asi bude hybat.
Ted tri dny citim kazdy den rano jen takove bublinky a pak nic. Pres angelsound srdicko slysim, ale stejne se nemuzu zbavit pocitu, ze je neco desne spatne.
Mate nejaka zkusenost? Cetla jsem, ze se muze stat, ze pohyby na par dni prejdou, ale jsem z toho uz docela rozhozena.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12590
13.1.22 17:03

Mohlo se jinak otočit, má tam ještě dost místa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7415
13.1.22 17:25
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem dnes 22+5tt. Screening pred dvema tydny dopadl skvele.
Pohyby citim tak 3 tydny a dokonce byly viditelne, bricho se mi nadzvedavalo, uz jsem dokazala odhadnout i kdy se tak asi bude hybat.
Ted tri dny citim kazdy den rano jen takove bublinky a pak nic. Pres angelsound srdicko slysim, ale stejne se nemuzu zbavit pocitu, ze je neco desne spatne.
Mate nejaka zkusenost? Cetla jsem, ze se muze stat, ze pohyby na par dni prejdou, ale jsem z toho uz docela rozhozena.

Tak mě se to taky stávalo že třeba 4 dny jsem cítila hodně a pak zase 4 dny prakticky vůbec taky jsem si vždycky poslechla přes anglesounsd a tím se uklidnila teď jsem 33+0 a miminko se mi hýbe hodně v noci a nad ránem a taky jsou dny kdy cítím víc a kdy míň

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5160
13.1.22 19:55

Měla jsem poslední dva dny, ze jsem čekala třeba 5 hodin a nic, já už v nervu. No dneska jsem dostala náhradu. asi bylo jinak otocene. Pohyby cítím už měsíc a z toho tři týdny i kopance přes břicho takže jsem z toho byla nesva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.1.22 14:45

Ahojky, ony ty miminka taky někdy odpočívají, to moje určitě, nejdřív vyvádí, tak dva dny, a pak dva tři dny jen takové slabé vlnky, nekdy se i otočí… Jestli máš angelsound, tak super, já si ho neporizovala, protože se znám a mela bych ho furt na břichu, a nevím zda by to miminku spíš neublížilo, občas do něj i dloubnu když už jsem na nervy jsem tedy 27 skoro 28, takže už to jsou jiné pohyby, ale i tak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat