19mes a bronchitida

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
3.11.21 13:23

19mes a bronchitida

Ahojky vcera jsme byly u lekarky klasika ryma kasel :roll: zjistila nam akutni zanet prudusek-Bronchitidu Crp mela 8-pry na antibiotika to neni..nasadila sirupy klidovy rezim a hodne pit… Noc samosrejme byla proknourana a kdyz usla knourala ze spani.. dnes od rana jen pospava teplotu sem ji namerila 37,8 a ze tedy rychleji dycha nez normalne… Rikala dr ze ji mam kolem 4 zavolat jak ji je a uvidime co dal… myslite ze je to na hospitalizaci v nemocnici? :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
420
3.11.21 13:34
@Anonymní píše:
Ahojky vcera jsme byly u lekarky klasika ryma kasel :roll: zjistila nam akutni zanet prudusek-Bronchitidu Crp mela 8-pry na antibiotika to neni..nasadila sirupy klidovy rezim a hodne pit… Noc samosrejme byla proknourana a kdyz usla knourala ze spani.. dnes od rana jen pospava teplotu sem ji namerila 37,8 a ze tedy rychleji dycha nez normalne… Rikala dr ze ji mam kolem 4 zavolat jak ji je a uvidime co dal… myslite ze je to na hospitalizaci v nemocnici? :roll:

Zase tak velkou teplotu nemá a nejspíš vás zase pošlou z nemocnice domů. Musí hodně pít, dělat zábaly na průdušky, vitamín c, hodně větrat, vyvýšit postýlku aby měla výš hlavičku, cibulový sirup a nějaké čípky nebo sirup na snížení teploty

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
420
3.11.21 13:38

A udělej jí pořádný vývar a nedávat teďka mléčné výrobky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.11.21 13:39

@Simonkaa01 dekuji taky doufam ze se ji teplota nezvysi 🙏🏼 ja vim i kdyby nas poslali do nemocnice je to pro dobro male ale mam z toho uplne panickou hruzu z nemocnice

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.11.21 13:40

@Simonkaa01 ona mi moc nechce jist jen pit :?

• Citovat
  • Nahlásit
420
3.11.21 13:44
@Anonymní píše:
@Simonkaa01 dekuji taky doufam ze se ji teplota nezvysi 🙏🏼 ja vim i kdyby nas poslali do nemocnice je to pro dobro male ale mam z toho uplne panickou hruzu z nemocnice

Dcera je skoro měsíc nemocná a už konečně vypadá že se z toho dostala. Dneska to má každý 3 dítě, já sama sem na to trpěla 2 roky a naši už nevěděli co semnou tak jsme se odstěhovali na 2 roky na hory a od tý doby byl klid. Hlavně jí udělej ten zábal to opravdu pomáhá. Samozřejmě kdyby měla horečku a nezdála se ti tak hned do nemocnice

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
420
3.11.21 13:45

Tak jí dej jen čistý vývar bez ničeho a cokoliv na co by měla chuť

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.11.21 13:49

@Simonkaa01 Napsala bys mi prosim jak zabal?🙏🏼 tak my uz jsme doma taky nakou dobu v bacilech..cca mesic co jsme dolecili anginu a ted zase todle🙈proto jsem volala detske ze kdyz spinka rychleji dychat nez normalne :nevim: ze spani si pobrukuje.. starsi dcera mela Bronchitidu 1 v 5 letech a brala sem to jinak ta uz dokaze rict co ji boli takhle u tech malych deti to bere clovek jinak :(

• Citovat
  • Nahlásit
420
3.11.21 13:56

Můžeš olivový olej nebo vepřový sádlo zahřát na potřebnou teplotu aby to nepálilo a dát na vatu a přiložit na průdušky a omotat potravinářskou fólií a přes to nějakou plenu. A jestli bude jako moje dcera a nesnese to tak koupit nějakou v lékárně a mazat jí to ráno a večer.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.11.21 13:58

@Simonkaa01 Dekuji myslim
ze bude lepsi naka mast z lekarny 😃 s tou se uz ted peru u podavani sirupu a odsavani rymy

• Citovat
  • Nahlásit
106
3.11.21 14:05

Malého 2 roky jsem teď z bronchitidy snad vyléčila. Mazala jsem hrudník z obouch stran psím sádlem. Nasadila jsem mu Kalobu. Na odkašlání Bronchipret, nakonec měl i atb. Měl i horečky, dušný byl pořádně. Rýma a kašel hrůza. Ať je brzy lépe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.11.21 15:24

@Martina98 tu Kalobu mame taky rano a vecer a mezi tim ventoliber 🙏🏼 bereme to od vcerejska teprve tak doufam ze to pomalu zacne zabirat🙈 jeste koupime psi sadlo a budeme mazat. je to proste strasny :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
5817
3.11.21 16:54

Kortikoidy na pár dnů napsala? Místo Ventoliberu se může podávat Ventolin sirup.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.11.21 18:38

@Doctus nedala.. podavame co nam predepsala tak snad to pomuze🙏🏼

• Citovat
  • Nahlásit
840
3.11.21 18:56

Mala necely rok mela taky bronchitidu, brala ventoliber dvakrat denne, Hedelix na odkaslavani a morskou vodu do nosu, pouceni, ze kdyby byla dusna moc, tak okamžitě buď volat rychlou nebo jet do nemocnice, plus cipky Rectodelt jako prvni pomoc, kdyby se dusila. Na hrudnicek jsem ji buď delala výše zmíněny zabal z nahrateho sadla s troskou slivovice :lol: nebo mazala primo prsni mast pro miminka. Na noc jsme zvedalo postylku, pouzivali zvlhcovac vzduchu. Hrabala se z toho cca tyden, teploty nemela, jen takovej skaredej kasel. Cipky ani nemocnici jsme nastesti nepotřebovali. Ale prvni dve noci jsem byla dost na vazkach, sipala hodne, nicmene pomohlo otevrene okno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat