19měsíční nekaká

585
14.6.13 23:22

19.ti měsíční nekaká

Ahoj maminky,

mam 19 mesicniho syna a od malinka mel problemy s prdikama a kakanim. Dnes odpoledne uz to bylo 48 hodin co nekakal a zatim stale nic. Nekdo mi kdysi rikal, ze max. 72 hodin a pak musime k doktorovi. Mam z toho strach. Poradite nekdo? Mozna jsem hystericka, ale nevim. Neplakal, ale nechtel sunar a ted vzdycky odmita kdyz ho neco trapi. Dekuji za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3264
14.6.13 23:30

Zkus švestky/švestkovou šťávu nebo fenyklový čaj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2948
14.6.13 23:30

@ilyz lactobacily, svestky - svestkovou stavu, treba jogurtovy napoj?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5761
14.6.13 23:33

Nám občas pomohlo i nastrouhané jablko, jinak jak píšou holky výše ;) My teď řešíme u dr. taky problémy se zácpou a hlavně bolestivým kakáním, tak můžu doporučit Lactulosu sirup, když by vám nic nepomohlo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5761
14.6.13 23:35

Jo ještě mi dr říkala, že má dávat třeba na snídani kukuřičný lupínky, či dělat ovesné vločky k večeři, pokud se s tím taky trápíte nějak dlouhodobě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Jemys
14.6.13 23:36

Už přikrmuješ?? Malá to měla, když jsem začala dávat příkrmy. Začala jsem kvůli tomu dávat ovoce dřív než nařídila doktorka. Švestky na páře, rozmixovat. Lactobacily. Opravdu nám hodně pomohlo to ovoce. Zkoušela si ho „prošťournout“?? Brutální způsob, ale taky pomůže.

• Citovat
  • Nahlásit
585
14.6.13 23:37

Dekuju za rady, urcite zkusim zitra vse co by ho mohlo „prohnat“.. A kdyby nic, myslite ze mam jet nekam k doktorovi? Jsme na chate na Morave a tak bych musela nekam na pohotovost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4496
14.6.13 23:40

Jestli jste mimo domov může to být možná i tím. Teda jestli to tak mají i děti. Já když jedu někam na víkend tak si to někdy dovezu až domů a to jinak chodím pravidelně. Ale tím co radili ostatní určitě nic nezkazíte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
585
14.6.13 23:46

@Kacka2

To nee, prijeli jsme az dneska odpoledne, takze tim to nebude..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
585
14.6.13 23:47

@Jemys

Prikrmuju? Jsou mu skoro 2 roky, uz ji normalne s nami..;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Jemys
14.6.13 23:52
@ilyz píše:
@JemysPrikrmuju? Jsou mu skoro 2 roky, uz ji normalne s nami..;)
:mrgreen: Jo, už mi to taky došlo, nějak mi to už nemyslí v tuhle hodinu, asi bych měla přestat čumákovat do noťasu a zalehnout. Zkus zítra ty švestky nebo šťávu z nich. Doufám, že prckovi něco z toho co tu padlo pomůže :kytka:
  • Citovat
  • Nahlásit
165
15.6.13 03:29

Jo doktor mu pravdepodobne udela klystyr, takze pokud jste na chalupe, tak mu muzes klystyr a lehce ho prostourat zkusit sama.To neni nic tezkeho.Jen vsechno velice jemne, s olejickem. A pak vsechna ta projimava jidla, hodne piti, zadne skroby(brambora, pecivo, ryze).Nam nakonec zabral hermankovy sirup, dvakrat denne mesic a bylo natrvalo po problemu.Ale ted ho hlavne odspuntuj, at se to z nej po te dobe dostane.Jo a sunar zacpava!!!Zkus jine UM nebo ja davala bily kefir. Pokud nema alergie, tak ve dvou letech uz mlecne vyrobky nejsou problem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
522
15.6.13 09:53

Když má malá občas zácpu tak jí dám zavařené švestky/šťávu z nich a když to nezabere dostane druhý den kávovou lžičku lactulosy a to zabere vždycky. A když má zácpu tak zvýšit příjem tekutin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
585
16.6.13 16:56

Tak dopadlo to dobre, rano se hnedka po „sunaru“ po… :).. Jinak na vysvetlenou, slovem sunar nazyvam vsechny UM :)).. Kazdopadnemoooc dekuji vsem zucastnenym :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat