19. týden a já nemám žádné příznaky

Anonymní
18.4.17 10:47

19tt a já

Ahojky holky tento týden začínám 19 tt ve čtvrtek:-) zatím nemám žadné extra příznaky a vlastně jsem je neměla od počátku těhotenství, žádné zvracení a tak. Čekám první. Na kontroly chodím pravidelně jednou za 4 týdny, mám za sebou první screening, který dopadl dobře, ale před sebou druhý. A jsem dost nervozní, naposledy jsem mimi viděla na ultrazvuku koncem března a krom toho, že i naposledy prý bylo vše ok, tak dosud žádné pohyby, břicho se moc nezvětšuje, teda spíš kila, protože jsem na rizikovým a žeru sladké. Vlastně ani specifické chutě na nic nemám. Je to normální? Mám pocit, jako bych ani v jiném stavu nebyla… :zed: :zed: :zed: :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

29442
18.4.17 10:51

Co těhotenství to originál. ;) Jsem těhotná potřetí, takže mám srovnání a můžu ti říct, že i každé moje těhotenství bylo naprosto jiné a jedinečné. Druhý trimestr bývá fajn, buď ráda, že ti není špatně, břicho ti ještě naroste a na pohyby máš jako prvorodička ještě pořád čas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1101
18.4.17 10:59

U prvního jsem cítila pohyby až kolem 21.tt.
A že Ti nic není, buď ráda. Jsem těhotná podruhé a první 4 měsíce jsem prozvracela.
Fakt není o co stát.
A břicho mi hodně vyskočilo po tom 20.tt. Ale u každé je to jinak ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1883
18.4.17 11:15

Proč by to nebylo normální? Mé první těhotenství bylo úplně stejné jako tvoje. První pohyby jsem citila také pozdě, až okolo 21 tt. a bříško jsem neměla ani v 9. měsíci. Když jsem týden před termínem jela na kontrolu, ani mě lidi nepouštěli sednout, ale ne, že by nechtěli. Prostě na mě těhotenství nešlo vidět :lol: Nevím, co jsou bolesti, poslicci, otoky, nevolnosti, chutě, nálady. A porod jsem měla krásný :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28853
18.4.17 12:07

Já jsem u prvního cítila pravidelné pohyby snad až po 28. týdnu. Taky jsem plašila a i několikrát letěla k dr. nebo na pohotovost :zed:
Druhý trimestr bývá nejméně problémové období.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17800
18.4.17 12:14

Gratuluju taky jsem měla první těhotenství bezproblémový za to ted si to užívám i s úroky takže si toho važ

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.4.17 12:17
:srdce: :srdce: :srdce:
  • Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie