1.screening vše v jeden den Ostrava

Anonymní
2.1.20 15:15

1.screening vse v jeden den Ostrava

Ahoj, jsem tehotna a lekar mi nabídl alternativu dojet si na 1. Screening do Ostravy, předpokládám, že fakultky. Prý to je super v tom, že je vše v jeden den krev i ultrazvuk a pak odcházím už s výsledkem. Máte někdo nějakou zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2513
2.1.20 15:23

Ahoj. Z Ostravy teda ne, byla jsem v Brně na klinice. Nabrali krev, pak ultrazvuk. Výsledky z krve mi volali teda až ten den večer, doktorka co mi dělala utz, a do emailu mi pak poslali zprávu s výsledky pro moji gyn.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1014
2.1.20 15:28

Já byla ve Fetmed v Ostravě, nabrali krev, za dvě hodiny utz, dali dokupy a hned jim to vyplivlo papír s výsledky, vše vysvětlili a šla jsem domů s papírem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
859
2.1.20 15:31
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem tehotna a lekar mi nabídl alternativu dojet si na 1. Screening do Ostravy, předpokládám, že fakultky. Prý to je super v tom, že je vše v jeden den krev i ultrazvuk a pak odcházím už s výsledkem. Máte někdo nějakou zkušenost?

ano, asi je se tam třeba do předu domluvit. Není to rutina. Mě to dělali proto, že mi moje gynekoložka špatně určila stáří plodu. Ráno krev, ještě jsem si ji sama nesla do laborky a pak čekat na UZV. Jo a mezitím zaplatit. Takže sváču a knihu s sebou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
334
2.1.20 15:31

V Praze se vždy krev bere v 10.týdnu a na ultrazvuk se chodí tak ve 13. nebo 14.týdnu, ta krev je nejpřesnější v tom 10.týdnu, když se bere později tak výsledky mohou být zkreslené

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.1.20 15:32
@Leillinka píše:
Já byla ve Fetmed v Ostravě, nabrali krev, za dvě hodiny utz, dali dokupy a hned jim to vyplivlo papír s výsledky, vše vysvětlili a šla jsem domů s papírem.

A kolik te to stálo, nevis?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.1.20 15:35
@Reny28 píše:
V Praze se vždy krev bere v 10.týdnu a na ultrazvuk se chodí tak ve 13. nebo 14.týdnu, ta krev je nejpřesnější v tom 10.týdnu, když se bere později tak výsledky mohou být zkreslené

To si nemyslim, ze by me muj lekar posilal na neco zkresleneho. Je to byvaly primar a ta, ktera mi bude delat screening je docentka…

• Nahlásit
  • Citovat
1014
2.1.20 15:57
@Anonymní píše:
A kolik te to stálo, nevis?

Vim no, 1400 :smiley:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.1.20 16:42
@Leillinka píše:
Vim no, 1400 :smiley:

Dekuji super :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
12
2.1.20 18:05
@Reny28 píše:

To neni pravda, krev se muze brat od 10+0 do 14+0 a zadne vysledky se ti nezkresli, prepocitava si to ten program podle data odberu te krve a crl plodu pri provedeni ultrazvuku :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
334
2.1.20 18:17

@Verruna podle oficiálního doporučení je to mezi 9.a11.týdnem a v Praze to na těch odborných pracovištích dodržují, ale jinde se to dělá jinak no:woman_shrugging:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.1.20 18:21
@Reny28 píše:
@Verruna podle oficiálního doporučení je to mezi 9.a11.týdnem a v Praze to na těch odborných pracovištích dodržují, ale jinde se to dělá jinak no:woman_shrugging:
:mrgreen: Praha, Praha, Praha… my ostatní jsme asi sto let za opicema :)) :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
334
2.1.20 18:28
@Anonymní píše: :mrgreen: Praha, Praha, Praha… my ostatní jsme asi sto let za opicema :)) :mrgreen:

Jen sem psala jak je to tady a diviai se, že je to někde úplně jinak, nic špatného sem nenapsala, tak si laskavě odpust ironii, já narozdíl od tebe se nemusím skrývat za anonym

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.1.20 18:30
@Reny28 píše:
Jen sem psala jak je to tady a diviai se, že je to někde úplně jinak, nic špatného sem nenapsala, tak si laskavě odpust ironii, já narozdíl od tebe se nemusím skrývat za anonym

mi to znělo dost kousavě když pořád zmiňuješ tu Prahu… :) možná ty bys hned troubila do světa, že jsi těhotná, ale já dokud nebudu mít ty výsledky, tak raději ponechám anonymitu, pokud dovolíš :think:

• Nahlásit
  • Citovat
334
2.1.20 18:32
@Anonymní píše:
mi to znělo dost kousavě když pořád zmiňuješ tu Prahu… :) možná ty bys hned troubila do světa, že jsi těhotná, ale já dokud nebudu mít ty výsledky, tak raději ponechám anonymitu, pokud dovolíš :think:

Doopravdy to nebylo myšleno kousavě, jen sem o tomhle hodně četla, tak sem jen chtěla říct svůj poznatek, ale teda pardon, že ti někdo chtěl říct svou radu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama