Reklama

1.Ultrazvuk 2. článek v Instinktu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terkaaa
Kecalka 296 příspěvků 20.04.09 21:27
1.Ultrazvuk 2. článek v Instinktu

1.holky, tak dík moc za doporučení, ať přítele vezmu na ten 12. týden..kdybych to neudělala, bylo by mi to fakt líto…byla jsem nadšená!!!neu­věřitelný:-)..jak se hýbal a všechno bylo úžasně vidět..dokonce je to prej kluk…tak uvidíme.

2…četly jste??? Chtěla jsem se jen zeptat, co si o tom myslíte..Mě osobně teda nepřijde divný, že se člověk těší a ve volný chvilce sem napíše nebo si popovídá a vymění pár hezkejch vět…a rozhodně nevim, co je tak „in“ na tom řikat o svym dítěti, že se posralo místo toho, že se pokakalo.....zvláš­tní článek..ať si to přeci každej prožívá po svým, nechápu..

Reklama

Reakce:

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 20.04.09 22:20

ad1) jestli máš zbytečnou tisícovku, moře zvědavosti a blízko do Prahy, tak si zajdi s partnerem na 4D ultrazvuk. Dělá se myslím okolo 24.ttTady je odkaz http://www.gennet.cz/…ltrazvuk.htm, ale dělají to i v Podolí. Já byla a byl to taky super zážitek. Sranda je, že ty rysy ve tom 24.tt jsou na miminku vidět i po narození. Prostě jsem si ho poznala:-)

ad2) zas nějakej článek co se strefuje do těhulí a maminek, co? Nečetla jsem, ale viděla obálku. To je fakt ohraný théma. Ach jo, zas nějaká pipka redaktorka nevěděla o čem jiném psát a chtěla zvýšit prodej toho svýho plátku. :evil:

Judycum
Kelišová 5009 příspěvků 20.04.09 22:22

K článku: odříkaného chleba největší krajíc… :twisted: Sice mě některé zdrobněliny taky dráždí, ale jinak je mi tu fajn… :wink:
K UZT:taky doporučuju 3D, byl tam se mnou manžel i syn a bylo to moc pěkné, navíc máme krásné fotky…

janine24
Generální žvanilka 23505 příspěvků 20.04.09 22:32

K článku - mrzí mě, že někdo takhle odsoudí něco, co příliš nezná. Ale kdo sem chodí, ví, jak to tu funguje a těm ostatním do toho může být kulový. I tak je to bez primárního respektu k druhým…

sandrik
Neúnavná pisatelka 19777 příspěvků 21.04.09 09:34

ad článek - četla jsem jen zkrácenou verzi na webu, ale myslím, že chápu, jak vypadá i ten zbytek článku v tištěné verzi
to že nemám v oblibě slova jako „manža“, „miminečko“, „hamání“ a spoustu jiných zdrobnělin, přeci neznamená, že kvůli tomu hned začnu sepisovat člínek, jak mě pobuřuje, že ty sllova používá někdo jiný :lol: (v tom případě bych už spíš psala o slovech/pros­lovech, který slýchám z úst politiků denodenně a který kupodivu spoustě lidí přijdou jako normální) … je to přesně jak píše Gina, redaktorka asi nevěděla o čem psát, tak tam prdla první co jí napadlo a hlavně když to zvýší prodej ;-) Nedělala bych si z toho těžkou hlavu, podobných článků a mnohdy horších bylo a ještě bude …

ad UTZ - taky jsem s sebou měla na UTZ v 13tt přítele a byl šťastný on i já a počkej na ultrazvuk v půlce těhotenství, až toho bude vidět ještě víc, je to krásný vzpomínka. Byli jsme na klasickým 2D a až bude jednou nějaký to „příště“, tak bych ráda šla na 4D, musí to být ještě krásnější.

Sandra

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >