1.Ultrazvuk 2. článek v Instinktu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Terkaaa
Kecalka 296 příspěvků 20.04.09 21:27
1.Ultrazvuk 2. článek v Instinktu

1.holky, tak dík moc za doporučení, ať přítele vezmu na ten 12. týden..kdybych to neudělala, bylo by mi to fakt líto…byla jsem nadšená!!!neu­věřitelný:-)..jak se hýbal a všechno bylo úžasně vidět..dokonce je to prej kluk…tak uvidíme.

2…četly jste??? Chtěla jsem se jen zeptat, co si o tom myslíte..Mě osobně teda nepřijde divný, že se člověk těší a ve volný chvilce sem napíše nebo si popovídá a vymění pár hezkejch vět…a rozhodně nevim, co je tak „in“ na tom řikat o svym dítěti, že se posralo místo toho, že se pokakalo.....zvláš­tní článek..ať si to přeci každej prožívá po svým, nechápu..

Reakce:
Gina108
Generální žvanilka 23860 příspěvků 20.04.09 22:20

ad1) jestli máš zbytečnou tisícovku, moře zvědavosti a blízko do Prahy, tak si zajdi s partnerem na 4D ultrazvuk. Dělá se myslím okolo 24.ttTady je odkaz http://www.gennet.cz/…ltrazvuk.htm, ale dělají to i v Podolí. Já byla a byl to taky super zážitek. Sranda je, že ty rysy ve tom 24.tt jsou na miminku vidět i po narození. Prostě jsem si ho poznala:-)

ad2) zas nějakej článek co se strefuje do těhulí a maminek, co? Nečetla jsem, ale viděla obálku. To je fakt ohraný théma. Ach jo, zas nějaká pipka redaktorka nevěděla o čem jiném psát a chtěla zvýšit prodej toho svýho plátku. :evil:

Judycum
Kelišová 5009 příspěvků 20.04.09 22:22

K článku: odříkaného chleba největší krajíc… :twisted: Sice mě některé zdrobněliny taky dráždí, ale jinak je mi tu fajn… :wink:
K UZT:taky doporučuju 3D, byl tam se mnou manžel i syn a bylo to moc pěkné, navíc máme krásné fotky…

janine24
Generální žvanilka 23505 příspěvků 20.04.09 22:32

K článku - mrzí mě, že někdo takhle odsoudí něco, co příliš nezná. Ale kdo sem chodí, ví, jak to tu funguje a těm ostatním do toho může být kulový. I tak je to bez primárního respektu k druhým…

sandrik
Neúnavná pisatelka 19820 příspěvků 21.04.09 09:34

ad článek - četla jsem jen zkrácenou verzi na webu, ale myslím, že chápu, jak vypadá i ten zbytek článku v tištěné verzi
to že nemám v oblibě slova jako „manža“, „miminečko“, „hamání“ a spoustu jiných zdrobnělin, přeci neznamená, že kvůli tomu hned začnu sepisovat člínek, jak mě pobuřuje, že ty sllova používá někdo jiný :lol: (v tom případě bych už spíš psala o slovech/pros­lovech, který slýchám z úst politiků denodenně a který kupodivu spoustě lidí přijdou jako normální) … je to přesně jak píše Gina, redaktorka asi nevěděla o čem psát, tak tam prdla první co jí napadlo a hlavně když to zvýší prodej ;-) Nedělala bych si z toho těžkou hlavu, podobných článků a mnohdy horších bylo a ještě bude …

ad UTZ - taky jsem s sebou měla na UTZ v 13tt přítele a byl šťastný on i já a počkej na ultrazvuk v půlce těhotenství, až toho bude vidět ještě víc, je to krásný vzpomínka. Byli jsme na klasickým 2D a až bude jednou nějaký to „příště“, tak bych ráda šla na 4D, musí to být ještě krásnější.

Sandra

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >