2 DPČ u jednoho zaměstnavatele?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kiki 24
Kecalka 445 příspěvků 25.11.17 20:56
2 Dpč u jednoho zaměstnavatele

Zdravím a prosím o radu pracuji na dpč a protože už tam mám odpracováno více než 80 hodin v tomhle měsíci zaměstnavatel mi nabídl že mi napíše druhou dpč u té první uplatňuji slevu na dani na děti chci se zeptat bude se mě ta sleva uplatňovat i u té druhé dpč nebo tam už se mi bude všechno danit a žádnou slevu už si tam uplatnit nemohu děkuji moc za odpovědi

Reklama

Reakce:

jary1
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 25.11.17 21:08

Slevu na poplatníka nebo dítě můžeš uplatnit jen jednou.

kiki 24
Kecalka 445 příspěvků 25.11.17 21:15

Děkuji

Lendeš
Závislačka 4999 příspěvků 26.11.17 15:39

@kiki 24 Nemůžeš mít dvě dohody/smlouvy na stejnou činnost u jednoho zaměstnavatele.

kiki 24
Kecalka 445 příspěvků 29.11.17 17:01

@Lendeš nemám to na stejnou činnost

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Gondík zamíchal všemi kartami ve StarDance. Porazit ho může jenom jeho psychika!

Předposlední soutěžící letošního ročníku taneční show Stardance …když hvězdy... číst dále >

Zasekl byty a teď si žije jako pán! Stropnického zámek štve i politiky

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický se uchýlil na menší... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama