2 DPČ u jednoho zaměstnavatele?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kiki 24
Kecalka 445 příspěvků 25.11.17 20:56
2 Dpč u jednoho zaměstnavatele

Zdravím a prosím o radu pracuji na dpč a protože už tam mám odpracováno více než 80 hodin v tomhle měsíci zaměstnavatel mi nabídl že mi napíše druhou dpč u té první uplatňuji slevu na dani na děti chci se zeptat bude se mě ta sleva uplatňovat i u té druhé dpč nebo tam už se mi bude všechno danit a žádnou slevu už si tam uplatnit nemohu děkuji moc za odpovědi

Reakce:
jary1
Zasloužilá kecalka 698 příspěvků 25.11.17 21:08

Slevu na poplatníka nebo dítě můžeš uplatnit jen jednou.

kiki 24
Kecalka 445 příspěvků 25.11.17 21:15

Děkuji

Lendeš
Kelišová 5592 příspěvků 26.11.17 15:39

@kiki 24 Nemůžeš mít dvě dohody/smlouvy na stejnou činnost u jednoho zaměstnavatele.

kiki 24
Kecalka 445 příspěvků 29.11.17 17:01

@Lendeš nemám to na stejnou činnost

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >