Reklama

2 DPČ u jednoho zaměstnavatele?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kiki 24
Kecalka 445 příspěvků 25.11.17 20:56
2 Dpč u jednoho zaměstnavatele

Zdravím a prosím o radu pracuji na dpč a protože už tam mám odpracováno více než 80 hodin v tomhle měsíci zaměstnavatel mi nabídl že mi napíše druhou dpč u té první uplatňuji slevu na dani na děti chci se zeptat bude se mě ta sleva uplatňovat i u té druhé dpč nebo tam už se mi bude všechno danit a žádnou slevu už si tam uplatnit nemohu děkuji moc za odpovědi

Reklama

Reakce:

jary1
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 25.11.17 21:08

Slevu na poplatníka nebo dítě můžeš uplatnit jen jednou.

kiki 24
Kecalka 445 příspěvků 25.11.17 21:15

Děkuji

Lendeš
Kelišová 5263 příspěvků 26.11.17 15:39

@kiki 24 Nemůžeš mít dvě dohody/smlouvy na stejnou činnost u jednoho zaměstnavatele.

kiki 24
Kecalka 445 příspěvků 29.11.17 17:01

@Lendeš nemám to na stejnou činnost

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >