Vyplňování dotazníků za peníze? rok

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andy.Zahourova
Nováček 7 příspěvků 25.11.17 20:54
Vyplňování dotazníků za peníze? rok

Ahoj maminky, můj dotaz je jednoduchý :-). Vyplňujete někdo nějaké dotazníky za peníze? Máte zkusenosti? Obnovuji diskuzi, protože některé jsou i 10 let staré.
Děkuji :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

KamisB
Kelišová 6768 příspěvků 25.11.17 21:06

Já jsem na my-map a musím říct, že to nestojí za nic. Poslední dobou to ještě asi přešlo pod někoho jinýho a většinou po prvních dvou otázkách, hned odpověď, že nespadám do cílové skupiny. Případně kvóta naplněna. Jako nechápu proč tam mají ty „osobní dotazníky“ když se tím neřídí.
Ale třeba jsou jiný „portály“ lepší.

Liliana08
Zasloužilá kecalka 577 příspěvků 25.11.17 21:11

Ano, vyplňuji, ale získám tím průměrně cca 500 Kč za rok. Takže pokud máš dost volného času, tak proč ne, ale nečekej od toho pravidelný výdělek.

Uživatel je onlinesirikit
Generální žvanilka 23750 příspěvků 25.11.17 21:22

@Andy.Zahourova A nechceš ne vyplňovat dotazníky sama za sebe - to se klidně můžeš přihlásit třeba u Medianu, ale je za to pár desetikorun za měsíc.. ale dělat sama tazatelku? Protože v tomhle jobu chybí akutně lidi úplně všude a vydělat se tím dá slušně.
Když tak SZ.

Andy.Zahourova
Nováček 7 příspěvků 25.11.17 21:22

Jsem na mateřské a času je více než v práci. Koukala jsem i po nějakých jiných přivýdělkách doma a nic není a nebo je to neseriozní :-(

Generální žvanilka 23750 příspěvků 25.11.17 21:23
@Andy.Zahourova píše:
Jsem na mateřské a času je více než v práci. Koukala jsem i po nějakých jiných přivýdělkách doma a nic není a nebo je to neseriozní :-(

Tohle je o. k., neboj.

Andy.Zahourova
Nováček 7 příspěvků 25.11.17 21:28

Napsala jsem ti zprávu

Generální žvanilka 23750 příspěvků 25.11.17 21:37
@Andy.Zahourova píše:
Napsala jsem ti zprávu

Už to smolím. :hug:

LLenule111
Závislačka 3156 příspěvků 25.11.17 22:03

Ano vyplňuji a dělá to tak kolem 300kč za 3 měsíce.

Andy.Zahourova
Nováček 7 příspěvků 25.11.17 22:17

Mohu s zeptat u koho? Kdo je seriozní? Klidně do zprávy. Děkuji

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31592 příspěvků 25.11.17 22:28

Národní panel, nebo jak se to jmenuje, a cenné názory. ten panel, tam je to tak okolo 500 ročně, ty cenné názory, tam posílají poukázky do tesca, když nasbíráš 250kč, to trvá obvykle tak necelý rok. joa ještě populace. cz, dřív to bylo casi, myslím, ti vyplácí čtvrtletně, aťtam máš, kolik chceš, já tam za toho čtvrt roku mívám 60-150kč, jak kdy. takže spíš takový drobáky, ale lepší, než drátem do oka.

Andy.Zahourova
Nováček 7 příspěvků 07.12.17 07:15

Super děkuji moc

Rachelkaaa
Povídálka 35 příspěvků 1 inzerát 07.08.18 19:47

Ahoj, má prosím někdo zkušenost s fiorente-group (TOP, MOBROG, MY MAP)? Dá se něco vydělat?

@sirikit Mohla bych prosím také požádat o bližší informace k přivýdělku tazatelky? :kytka:

Issabell28
Kecalka 406 příspěvků 07.08.18 20:26

Já mám zkušenost s Mobrog. Zasílají dotazníky skoro každý den. Cenově kolem 70kc. Vyplácejí od 100kč přes paypal nebo skrill.

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 32925 příspěvků 1 inzerát 07.08.18 21:21

můj puboš cosi vyplňoval 2 dny. dostal 210

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama