Hvězdičky pro zákazníky

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alisa30
Kecalka 168 příspěvků 24.11.17 16:36
Hvězdičky pro zákazníky

Ahoj máme prodejnu pánské módy v jednom obchodním centru v Ostravě. Pro účel adventu jsem vyrobila asi 100 ks vánočních hvězd (jsou to taková PFka) pro štěstí. Myslíte, že je infantilní dávat je zákazníkům, kteří si k nám přijdou něco koupit. Nebo by to stálo za pokus. V příloze obrázky hvězdiček z loňska (nepovedené fotky), hvězdičky jsem tehdy rozdávala známým na Silvestra.

Reklama

Reakce:

Mallorka
Závislačka 2952 příspěvků 24.11.17 16:44

Hvezdicky jsou moc pěkne, ale upřímně v tom vánočním shonu bych je hodila do kabele s ostatním vecma a doma bych vytáhla zmuchlaninu a slo by to do nejspíš do kose

Helileli
Závislačka 2645 příspěvků 24.11.17 16:53

Je to hezké, ale pokud v tom není kupón na slevu na příští nákup, letělo by to doma do koše.
Protože takových různých pičičandiček si člověk domu nataha mraky a je fuk, jestli je to vkusná hvězdička, Stikeez z Lidlu nebo „bodíky“ za nákup odkudkoli.

Alisa30
Kecalka 168 příspěvků 24.11.17 16:54

To je inspirativní nápad. Doposud jsem dovnitř dávala perníček doma vyráběný a zdobený nebo čokoládový peníz. Slevové programy máme na prodejně po celý rok.

bjetuschka
Závislačka 4589 příspěvků 24.11.17 16:59

Je to moc hezký nápad a infantilní mi rozhodně nepřijde. Rozhodně by mě to potěšilo a nikterak neurazilo. To, co s tím zákazníci udělají posléze je už jedno, důležitý je to gesto, že to dostali.

Petra67
Kecalka 253 příspěvků 24.11.17 17:53

Ja miluju jakekoliv darky, pozornost, cokoliv tak nejak navic. Vzdycky me to potesi..kdyz mi treba k objednavce z eshopu poslou bonbony, jelenni luj, cokoliv, tak to ocenim…ze tomu obchodnikovi jde i o zakaznika, nejen vydelek. Slevy a poukazy dava kazdy…pranicko s pernickem by se mi libilo…jsem z Ostravy, kde muzu prijit? :lol:

Alisa30
Kecalka 168 příspěvků 24.11.17 17:58

Jsme v OC Forum Nová Karolina, ale nechci tu dělat reklamu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Saša Rašilov se podruhé oženil: Nevěsta Lída si počmárala šaty!

Populární herec si dnes po poledni vzal za manželku svoji o čtrnáct let... číst dále >

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama