Hvězdičky pro zákazníky

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Alisa30
Kecalka 182 příspěvků 24.11.17 16:36
Hvězdičky pro zákazníky

Ahoj máme prodejnu pánské módy v jednom obchodním centru v Ostravě. Pro účel adventu jsem vyrobila asi 100 ks vánočních hvězd (jsou to taková PFka) pro štěstí. Myslíte, že je infantilní dávat je zákazníkům, kteří si k nám přijdou něco koupit. Nebo by to stálo za pokus. V příloze obrázky hvězdiček z loňska (nepovedené fotky), hvězdičky jsem tehdy rozdávala známým na Silvestra.

Reakce:
Mallorka
Závislačka 3038 příspěvků 24.11.17 16:44

Hvezdicky jsou moc pěkne, ale upřímně v tom vánočním shonu bych je hodila do kabele s ostatním vecma a doma bych vytáhla zmuchlaninu a slo by to do nejspíš do kose

Helileli
Závislačka 3052 příspěvků 24.11.17 16:53

Je to hezké, ale pokud v tom není kupón na slevu na příští nákup, letělo by to doma do koše.
Protože takových různých pičičandiček si člověk domu nataha mraky a je fuk, jestli je to vkusná hvězdička, Stikeez z Lidlu nebo „bodíky“ za nákup odkudkoli.

Alisa30
Kecalka 182 příspěvků 24.11.17 16:54

To je inspirativní nápad. Doposud jsem dovnitř dávala perníček doma vyráběný a zdobený nebo čokoládový peníz. Slevové programy máme na prodejně po celý rok.

bjetuschka
Závislačka 4686 příspěvků 24.11.17 16:59

Je to moc hezký nápad a infantilní mi rozhodně nepřijde. Rozhodně by mě to potěšilo a nikterak neurazilo. To, co s tím zákazníci udělají posléze je už jedno, důležitý je to gesto, že to dostali.

Petra67
Kecalka 280 příspěvků 24.11.17 17:53

Ja miluju jakekoliv darky, pozornost, cokoliv tak nejak navic. Vzdycky me to potesi..kdyz mi treba k objednavce z eshopu poslou bonbony, jelenni luj, cokoliv, tak to ocenim…ze tomu obchodnikovi jde i o zakaznika, nejen vydelek. Slevy a poukazy dava kazdy…pranicko s pernickem by se mi libilo…jsem z Ostravy, kde muzu prijit? :lol:

Alisa30
Kecalka 182 příspěvků 24.11.17 17:58

Jsme v OC Forum Nová Karolina, ale nechci tu dělat reklamu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >