Reklama

Hvězdičky pro zákazníky

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alisa30
Kecalka 179 příspěvků 24.11.17 16:36
Hvězdičky pro zákazníky

Ahoj máme prodejnu pánské módy v jednom obchodním centru v Ostravě. Pro účel adventu jsem vyrobila asi 100 ks vánočních hvězd (jsou to taková PFka) pro štěstí. Myslíte, že je infantilní dávat je zákazníkům, kteří si k nám přijdou něco koupit. Nebo by to stálo za pokus. V příloze obrázky hvězdiček z loňska (nepovedené fotky), hvězdičky jsem tehdy rozdávala známým na Silvestra.

Reklama

Reakce:

Mallorka
Závislačka 3001 příspěvků 24.11.17 16:44

Hvezdicky jsou moc pěkne, ale upřímně v tom vánočním shonu bych je hodila do kabele s ostatním vecma a doma bych vytáhla zmuchlaninu a slo by to do nejspíš do kose

Helileli
Závislačka 2859 příspěvků 24.11.17 16:53

Je to hezké, ale pokud v tom není kupón na slevu na příští nákup, letělo by to doma do koše.
Protože takových různých pičičandiček si člověk domu nataha mraky a je fuk, jestli je to vkusná hvězdička, Stikeez z Lidlu nebo „bodíky“ za nákup odkudkoli.

Alisa30
Kecalka 179 příspěvků 24.11.17 16:54

To je inspirativní nápad. Doposud jsem dovnitř dávala perníček doma vyráběný a zdobený nebo čokoládový peníz. Slevové programy máme na prodejně po celý rok.

bjetuschka
Závislačka 4638 příspěvků 24.11.17 16:59

Je to moc hezký nápad a infantilní mi rozhodně nepřijde. Rozhodně by mě to potěšilo a nikterak neurazilo. To, co s tím zákazníci udělají posléze je už jedno, důležitý je to gesto, že to dostali.

Petra67
Kecalka 270 příspěvků 1 inzerát 24.11.17 17:53

Ja miluju jakekoliv darky, pozornost, cokoliv tak nejak navic. Vzdycky me to potesi..kdyz mi treba k objednavce z eshopu poslou bonbony, jelenni luj, cokoliv, tak to ocenim…ze tomu obchodnikovi jde i o zakaznika, nejen vydelek. Slevy a poukazy dava kazdy…pranicko s pernickem by se mi libilo…jsem z Ostravy, kde muzu prijit? :lol:

Alisa30
Kecalka 179 příspěvků 24.11.17 17:58

Jsme v OC Forum Nová Karolina, ale nechci tu dělat reklamu.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >