2 měsíce bradavice

14
8.11.19 21:09

2 měsíce bradavice

Ahoj už přes dva měsíce máme bradavice, chodíme co 14 dní na dusík a přijde mi že místo zlepšení je to hroši. Paní mi řekla že to ma škrábat takovým tím kamenem a já četla že by se to nemělo :think: co by jste poradily prosím přijde mi to naše kožní má prd

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3456
8.11.19 21:12

@petjir změnit kožního. Jsem laik, ale prijde mi, že se s vypalováním netrefil. Jinak bych koupila v lékárně vodičku na bradavice a tou to mazala. Jestli je to dítě, tak chudák.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13253
8.11.19 21:13

Ten dusík zabrat nemusí no. Já měla jako malá na chodidle a dostala sem takový jakoby lak, ten se namazal a když uschnul tak se to strhlo a musely se vytrhat ty kořeny. Ségra zas měla hodně bradavic na rukou když byla malá, dusík nepomoh, nakonec stačilo, když ji vyrizly mateřskou bradavici, tu první a ostatní zmizely samy :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.11.19 21:15

Já odstranila bradavice na pate ani ne za týden na noc jsem rozkrojila strouzek česneku přivázala k bradavici tak asi tři dny a pak čtvereček slupky od banánů a byla pric banán byl lepší zdálo se my, že mizí od banánů rychleji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
8.11.19 21:25

No právě poprvé jsme šli 3 září a je fakt že to dělají rychle jak jednu tak druhou ale ta jedna se mi zdá škaredá malý si neztěžuje na bolest ale když mu to zmáčknu tak cukne že to trochu bolí, nechci moc na to sahat a četla jsem že česnek je dobrý ale pak jsem narazila i na toto : Pozor však na různé domácí rady a neodborné manipulace, jako je spálení česnekem, vymačkávání, vykousávání, vyškrabávání, řezání a pod), kterými můžete daný stav naopak ještě zhoršit.
Hledala jsem a v Jeseníku jsou 2 kožní ambulance ale podle toho co jsem četla ta samá Dr :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20138
8.11.19 21:48

Kupte Acetocaustin Pen - v lékárně bez receptu. Maže se 1× týdně, dětem zabral během 4-5 týdnů. Nedám na něj dopustit. Od kožní jsme dostali nějaký lak, co se mazal 3× denně a po dvou měsících mazání bez efektu :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5889
8.11.19 21:49

My jsme dávali dceři česnek v octu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10843
8.11.19 22:06

Na česnek bacha, já si tím ošklivě spálila nohu. Pro dcerku jsem v lékárně koupila Kolodium forte, večer jsme to vždycky namazali a do deseti dnů upadla půlka bradavice a během dalších pěti upadnul zbytek. A to je měla fakt veliký. Teď už půl roku má nohy úplně čisté.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
288
8.11.19 22:35

Nám vždy 100% zabral Duofilm.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
583
9.11.19 06:29

Ja mam s bradavicemi fakt bohate zkusenosti, jako dite… kolik jsem toho musela vytrpet! od dusiku po zarucene,, vodicky,, z lekarny ci domaci recepty… a vis co jsem za ty roky zjistila? Nejrychlejsi, nejucinnejsi a nejmene bolestiva je navsteva chirurgie, proste domluvit si vyriznuti ( nekdy i dost velka rana, aby se vybrala i ona stopka), pak tu ranu jeste vypali, vse ale v lokalnim umrtveni, nic necejti clovek a za par dni ani tu ranu… za me jedina cesta :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
9.11.19 15:54

@llida a myslíte že to zvládne dítě co ma 6 a půl? Taky jsem to četla a hlavně u něj vidím že tu jednu má asi docela hluboko. Vůbec nevím jak mu pomoct a přemýšlím. Přítel říkal že si mám promluvte z kožní, ale co jí říct, že ona rádi škrábat takovým tým kamenem a to se nemá četla jsem to někde že to psala nějaká Dr jako radu. By mi asi řekla že si můžu číst co chi ale ona je přece Dr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
583
9.11.19 19:39

@petjir tezko rict jake povahy je tve dite, kazdopadne jedine co bylo neprijemne byla injekce, pak clovek uz nic neciti… jasne ze az to prijde k sobe tak to trochu boli, ale asi tak stokrat min nez kdyz mi kozni opakovane vypalovala dusikem… jednu z bradavic jsem mela hlubokou skoro 2cm az ke koreni, co rikal chirurg! to bych chodila dosmrti na dusika a stejne by to nevypalili dost hluboko, aby zas nezacala rust :mrgreen: nevim, jestli ve tvem pripade pomuze promluvit s kozni, ja si taky zarizovala vyriznuti zvlast. kozni ma asi prachy za kazdou,, navstevu,, s aplikaci neceho, tak se ji zrovna trvale reseni nehodilo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
10.11.19 12:17

@llida tak to děkuji v pondělí to zkusím hned vyřídit, jinak zvládne dost takže nějakou injekci taky jen bohužel má jednu na obou nohách tak to asi na dvakrát :smiley: uvidíme, ale děkuji za radu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama