2 roky a nočník ignoruje

Anonymni
28.1.09 12:58

2 roky a nočník ignoruje

Ahoj holky, máme hrozně lenošnýho klučíka. Už mu byly 2 roky a pořád nosí plinky. Vůbec nemá snahu na nočníku něco udělat. Začali jsme zhruba v roce a to byl pár týdnů fakt šikovnej, ale dávno ho to přešlo. Když se pokadí do plíny a já na něj, proč jsi neřekl, že chceš a-a, jen se zaculí, jakoby to dělal naschvál. Už se mi nechce jen tak vyčkávat, až na nočník „dozraje“, snažíme se na nočník denně už půl roku. I na záchod jsem ho zkoušela dávat, ale nic. Sám si neřekne a když tam sedí, nic neudělá. Co s ním??? Nemáte nějaký fígl? Mám koupit nějaký ten drahý zábavný nočník? Díky za tipy!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2245
28.1.09 13:17

Náš Matěj na nočník taky moc nechtěl.tak jsme koupili nový ale taky levný a ejhle začal pěkně na nočník chodit čurat bylo to v srpnu ale kakat na něm nechtěl ani za nic a včera dokonce začal kakat na záchod sice za okurku ale on kaká :lol: jsem ráda sice kaká při každém čurání,miluje okurky,ale jsme bez plín jenom na noc je má.

zkus mu třeba něco slíbit. Matýsek začal na nočník čurat 1.8. a v září mu byly dva taky pozdě ale přece neboj ono se to zlomí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
28.1.09 13:25

Naslibovanýho už má mraky! I s tresty za každou pokaděnou plinku jsem chvilku začala. Ale pořád nic. Asi se musí stát zázrak nebo co.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
28.1.09 13:56

v zadnym pripade bych netrestala.NAs malej je bez pliny pres den od 22mes.,ale s kakanim mu to moc nejde,na hrnec ani na zachod nechce a vetsinou udela bobek do slipu,ale netrestam ho,vsak oni na to prijdou,az bude jejich cas,chlapeckum to vetsinou dele trva.....po zlem to nepujde…aspon u nas urcite ne…mohla bys mu pak vypestovat velkou nechut k nocniku…ELa

• Nahlásit
  • Citovat
24838
28.1.09 14:53

Ahoj, já jsem si taky dost naivně myslela, že David začně s nočníkem o dost dřív, obzvlášť, když vidí, že Věrka chodí bez problémů na nočník. Ze začátku ho to párkrát chytlo a šel si na nočník aspoň sednout, ale stejně nic neudělal. Pak se nočníku vyhýbal velkým obloukem a my jsme to nechali „uležet“ Odplenkování zvládl asi měsíc před 3.rokem, během týdne pochopil, o co nám jde a byl klid. Ahoj, M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5579
28.1.09 15:20

A přes noc ti vydrží suchej?

Náš Tája taky o nočníku nechtěl ani slyšet, míval normálně hysterický záchvaty, když si na něj měl sednout. Tak jsme koupili takový to menší prkýnko na záchod a ejhle, na záchod jo. Ale nechtěl si říkat a neustále vyžadoval plínku. Když mu byly asi 2r3měs tak jsem zjistila, že hned ráno má plínku úplně suchou a počůrá se do ní až tak 5minut po probuzení. Takže jednoho dne, bylo mu asi 2,5roku jsme se prostě po cestě od babičky z bazénu nepřevlíkli z plavek a já doma rychle schovala plínky do skříně, když se začal zajímat, že plínku, řekla jsem, že je skřítek odnesl menšímu klukovi, který ještě neumí chodit na záchod. Pak jsme teda asi měsíc furt máchali a sušili počůraný trenky, ale zadařilo se.
S kakáním to bylo horší, ale rozhodně jsem netrestala, prostě někdy řekl, jindy to šlo do trenek. Měl slíbený kousek čokolády za každý úspěšný vyčurání, za vykakání dostal dva kousky. Do půl roku zvládal a pak jsme postupně, s tím že už je velký odměnu zase stáhli.Vzal to v pohodě, jenom jsem musela pořád trpělivě vysvětlovat a občas se kakací nehoda přihodila i v parku :D

Kamarádka plínky taky schovala, ale na noc jim skřítek vždycky jednu donesl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
28.1.09 16:31

My už byli na čokoládě, na kyselých okurkách, který má malej rád, četli jsme si na nočníku, zpívali apod., ale odměny nefungují. A tresty jsou právě typu - nebude čokoláda. Taky to nezabralo, tak jsme s tím přestali. Asi fakt ještě počkáme, ale připadá mi, že malý všechno chápe, dělá to fakt naschvál. Když se pokadí a já se ho na to ptám, culí se jak sluníčko. Jo a ráno má noční plinu pořádně naducanou. Ale noční čůrání ještě neřeším. Teď hlavně ty denní plíny.

• Nahlásit
  • Citovat
3790
28.1.09 16:39

a kde je psano, ze ve 2 letech musi byt nutne bez plen?????? ;-)

vsechno ma svuj cas, nocnik bych na nejaky cas schovala a treba za mesic zacala znova ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5891
28.1.09 23:34

ahoj,
nehrotila bych to, a hlavne ho netrestala za pokakany slipy/ diky tomu muze onemocnet zacpou a bude se bat vykakat…9/.
Nas malej zacal nocnikovat ve 2,5 roce, jsem se ho zhruba od 2 let ptala jestli chce plinku ci trenyrky, pak najednou ze trenyrky, par nehod, behem tydne se odplenkoval i na noc !!! teda rekl si zrovna kdyz jsme jeli na dovolenou do hor, celou cestu v aute hlasil CURAT ! a ten tyden se pocural, jen kdyz si hral a zapomel na to.
S kakanim to bylo horsi jeste donedavna do trenyrek, na zachode ci na nocniku brecel, ze mu to nejde. Az ted se to zlomilo a rika si (za kakani ma samozrejme odmenu-kindervajco). Ted byl v nemocnici a i tam si nadherne rikal, zadna nehoda.
Fakt to prijde a pak je to rychly ;)

D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama