2 trimestr a pád na břicho

15
3.11.23 16:17

2 trimestr a pád na břicho

Ahoj, ráda bych se zeptala nebo spíš uklidnila. Dcera 14 kg mi omylem spadla mezi prsa a břicho jsem v 15 TT. Docela to zabolelo jak kdyby jí vyrazila skoro dech.. Nebylo to úplně na břicho aspoň doufám, ale mám strach aby se něco nestalo miminku. Má někdo s tím zkušenosti? Děkuji :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11868
3.11.23 17:21

V 15tt nesahá děloha ještě ani k pupku takže pravděpodobnost že by se něco stalo je miziva…me 16m dcera hopsala po břiše (mezi břichem a prsama) ještě týden před porodem 😅 syn je zdravý…😉 🍀

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5098
3.11.23 17:22

Kdyby něco takového mohlo miminku ublížit, kor v téhle fázi, tak bychom jako druh vymřeli :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1990
3.11.23 17:32

Miminko je v plodové vodě, těď jí tam má mraky a je krásně chráněno. Takovýto tlak je hodně malý na to, aby způsobil nějaké krvácení nebo odloučení placenty.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
164
3.11.23 17:34

U druhého těhotenství se mi něco podobného stávalo často - jeden kopanec sem, žuchnutí na břicho od starší dcery tam. A druhá dcera se narodila naprosto v pořádku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15
3.11.23 19:05

Děkuju ste hodný :) :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.11.23 22:11

Mě v 3 trimestru dcera spadla na břicho. Byla to bolest, až mě vyletěly slzy bolesti.
Do týdne se narodil syn předčasne a to mi porod ještě zastavovali. :nevim:
Do té doby těhotenství na 1 a po pádu začaly problémy. :nevim: :(
Ale já už byla 33 TT to je rozdíl.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty