20ti měsíční batole moc pije

3
30.5.11 10:37

20ti měsíční batole moc pije

Ahoj maminy,prosim o radu. Muj 20ti mesicni syn strasne moc pije. Vypije klidne i 4l za den. Slysela jsem ze je to celkem dost na to, ze vazi pouhych 11kg. Muze si pry odrovnat ledviny :( Pres noc vypije pul l cajika. Prosim o rady a zkusenosti.. Dekuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16836
30.5.11 10:44

4litry…to nevypiju ani já.co chceš za radu.tak mu tolik pít nedávej co jiného poradit?? 8-o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23860
30.5.11 10:45

4 litry je dost na tak malé dítě. Měla bys jít za vaší dětskou doktorkou, ať mu udělá testy. Jestli nemá cukrovku apod. Tady nic nevymyslíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
315
30.5.11 10:47

To je teda vazne moc, 4litry tekutin mu sice ledviny neodrovnaji, to by musel vypit tak deset litru,ale normalni to neni, jak dlouho to trva? ma nejake jine priznaky? suchou kuzi, unavu, apod? nadmerna zizen muze byt priznakem diabetu coz neni legrace a tato nemoc vyzaduje sledovani lekarem a dodrzovani rezimu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24320
30.5.11 10:57

A ty cajiky jsou sladke??
mala je tayky pijan ale vypije tak 2litry.Ted uz pije min ale kdyz jsou horka tak i pres dva litry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10871
30.5.11 11:17

Mám stejnýho lumpa doma, za vodu by dejchal, každou chvíli naprosto zdrceným hlasem vyvolává čajík čajík a když ho nedostane tak je hotovej. Dáváme teda zásadně neslazenej a nebo vodu a v noci jsme to odpískali..prostě flašku nedostal a když už byl po půl hodině vyřvanej tak dostal prázdnou…a tak to zůstalo, s ní usíná a je to OK, už nemáme pokaždý pročůranou postýlku :mrgreen:
Ondra vypije denně tak 2,5 l a i to mi přijde dost, na testech na cukrovku jsme byli a nic tam není, prostě má žízeň :nevim: Jen to prostě koriguj, zkus nabídnout něco jinýho než čajík a nenalejvej lahvičku plnou…jen trochu a radši častějc doplňovat :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5370
30.5.11 11:33

No ledviny sice neodrovná,ale hlavně v noci je dost zatěžuje.Pokud pije s flašky z dudlem vyměnila bych to za hrneček s pitítkem,nebo takovou tu flašku jak máš třeba jupíka nebo kubíka.
Moje holky taky pijou hodně ta mladší to střídáme flašku a ty flašky od kubíka a starší mě taky hodně pila dokud měla svůj oblíbenej hrníček avent jak mile jsme jí to sebraly,tak se její pitný režim upravil.4l je fakt hodně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14014
30.5.11 11:34

dojdi si k doktorce na testy,
vypada to na nemoc, bohuzel na cukrovku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50730
30.5.11 11:36

Náš taky pije hodně, ale je to voda se šťávou, čisté vody by tolik nevypil (ale pít ji nechce, dožaduje se červeného pití :roll: ). Nenapadlo mě, že je to problém, spíš myslím, že je pro ledviny lepší, když pije víc, než míň, ne? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50730
30.5.11 11:38

Kámoščina malá taky byla v tomhle věku cedítko a pokud vím, tak cukrovku nemá :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Kaca007
30.5.11 11:40

Caj bych nedavala (v noci teda uz vubec ne), k piti jen cistou vodu- pak by se asi ukazalo, kolik opravdu vypije (treba to u vas tak neni, ale nektery deti pijou, protoze jim to chutna- coz u vody asi nehrozi 8-) )

• Citovat
  • Nahlásit
50730
30.5.11 11:42
Kaca007 píše:
Caj bych nedavala (v noci teda uz vubec ne), k piti jen cistou vodu- pak by se asi ukazalo, kolik opravdu vypije (treba to u vas tak neni, ale nektery deti pijou, protoze jim to chutna- coz u vody asi nehrozi 8-) )

Jj, u nás je to taky přesně tak - čím je to lepší, tím rychleji to má v sobě :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
315
30.5.11 11:44

Samozrejme ze to nemusi byt cukrovka ale muze, navic cukrovky je vice druhu krome diabetel melitus take diabetes insipidus coz je uplne jiny druh cukrovky. Proto je lepsi si byt jista a zajit radeji k lekari, za to nic nedate.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5370
30.5.11 11:50

Je pravda,že pro ledviny je dobré když je dostatek tekunin a ledviny se čistí,ale nadměrné pití není dobré.Dcera byla na operaci močáku+ledvin,tak,že mě daly odborný výklad jak v nemocnici,tak naše nefroložka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10561
30.5.11 12:30

Ty jo 4litry?To ze ja piju hodne,ale tolik nevypiju ani nahodou,mam stejnej nazor jako jizvikova,taky si myslim ze se zde jedna o cukrovce :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat