23. týden těhotenství - menší váha plodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ViolaGrunge
Kecalka 327 příspěvků 1 inzerát 06.03.17 14:54
23tt-menší váha plodu

Ahoj, chtěla jsem se zeptat.Dnes jsem byla u doktorky. jsem zrovna 23+3tt a paní doktorka mi vyměřila odhad váhy na pouhých 518 gramů. Nějak se k tomu nezmiňovala. Řekla, že je o pár dní menší než by měla být. Chtěla jsem se zeptat jakou váhu měli vaši prckové v tomhle týdnu. Jinak malá je nejspíš v pořádku. Hodně kope i doktorka říkala, že je živá. Jen se bojím, jestli není špatně vyživovaná.

Reakce:

Sleepy.Monkey
Kecalka 277 příspěvků 06.03.17 15:10

@ViolaGrunge Tak můj syn vážil v tomto týdnu podobně, měl jen o 40g víc.. Porodní váhu měl krásnou, tři kila, a to se narodil o tři týdny dřív. Neřešila bych to, myslím si, že je to v pořádku. To by Ti doktorka řekla, kdyby byla špatně vyživovaná. Můj doktor to kontroloval.

Petussska
Kecalka 217 příspěvků 06.03.17 15:15

Zbytečně strašej, bud v klidu, moje dítě se narodilo 1,5 kg a taky jsme se z toho dostali. Hlavně se nenech stresovat!

MarryFrank
Kecalka 202 příspěvků 06.03.17 15:18

Ja jsem mometalne v 29tt a odhad mi jeste doktorka nedelala. Na KO jdu po mesici ve ctvrtek, tak treba uz se dockam.

Ve 23tt je na nejake odhady podle me brzo. Vubec se nestresuj

VikiJ
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 06.03.17 15:30

@ViolaGrunge Buď v klidu :hug:. My máme ve 22 tt váhu 380g. Pan doktor říkal, že bude mrňousek drobnější, tak kolem 3 kil. Není na tom nic špatného. Bude po mě. Já měla 2,5 kg. Ještě že ne po chlapovi. Ten měl 5 kg 8o To by mě při mé výšce nenechali ani rodit přirozeně.

Míša 95
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 06.03.17 15:37

@ViolaGrunge je to furt jen odhad, hlavne neplas. Sem 28.tt a malá je podle tabulek a odhadu stále o týden menší, ale jee to brane z prumeru a 1týden +/- nic neznamená :)

epsice
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 06.03.17 15:43

@VikiJ Promiň ale 5 kg dítě bych ani přirozeně nerodila ikdyby bylo kdo ví co. Už od těch 4 kg bych si vyřvala radši sekci :-)
Jinak ty tabulky jsou podle mne na nic.

VikiJ
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 06.03.17 15:54

@epsice já také neříkám, že bych ho rodila :) proto jsem ráda, že je zatím drobnější. V té době tchýni rodit nechali. Trpěla v bolestech, no nakonec šla na sekci.

ka2ka
Extra třída :D 12965 příspěvků 1 inzerát 06.03.17 16:12

@ViolaGrunge 21tt 460g, 25tt 660h takže máš normální dítě

SáraW 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 16:50

22 tt 480 g a
24 tt 580 g
Porodni vaha 3500 g

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16485 příspěvků 06.03.17 17:37
@ViolaGrunge píše:
Ahoj, chtěla jsem se zeptat.Dnes jsem byla u doktorky. jsem zrovna 23+3tt a paní doktorka mi vyměřila odhad váhy na pouhých 518 gramů. Nějak se k tomu nezmiňovala. Řekla, že je o pár dní menší než by měla být. Chtěla jsem se zeptat jakou váhu měli vaši prckové v tomhle týdnu. Jinak malá je nejspíš v pořádku. Hodně kope i doktorka říkala, že je živá. Jen se bojím, jestli není špatně vyživovaná.

mám pocit, že v tomto týdnu vážily moje děti podobně. Všechny jsou zdravé, por. váha kolem +- 3,5 kg. Pokud je malá zdravá a ty nemáš zásadní rezervy v životosprávě (kouření, alkohol…), neřeš to.

Pepsicola
Kecalka 447 příspěvků 06.03.17 17:55

Ahojte, ja byla 22 tt a váha 280 g a to uz je problem. Chlapeček mel hypotrofii bohuzel jsem o par dni později o nej prisla. A tahle vaše váha miminka mi přijde v pohode :hug:

ViolaGrunge
Kecalka 327 příspěvků 1 inzerát 06.03.17 18:31

Já právě rodila v minulém těhotenství s preeklampsií, takže mám obavy aby se neobjevila…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >