2,5 let-jízdní kolo?

Anonymni
19.10.07 17:43

2,5 let-jízdní kolo?

Ahojky maminy, chtěla bych malé koupit na vánoce jízdní kolo. Nikolka má 2,5 roku, tak aby na jaře už mohla jezdit na kole. Akorát nevím, jestli jsou ty kola, co se prodávají v supermarketech kvalitní, jaké máte vy zkušenosti nebo kde jinde kupujete kola? Přes internet to nerisknu, protože bych to na malé nezkusila. Děkuji za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

468
19.10.07 18:13

otazka je znacka, sla bych podle znacky a taky bych nechala malou na kolo sednout, coz je dulezity. My teda kupovali kolo vzdy v kolistickym obchode, manza je totiz osbornik pres kola tem made in China z hypermarketu neveri. Prvni kolo mela Lenicka 12 Ravo, ted ma 16 Specialized.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24919
19.10.07 19:29

Ahoj, malý má 2,5 roku a kolo má už od května.

Vybrali jsme Leader Fox 12". Koupili jsme ho normálně v prodejně s kolama, stálo 2600kč.

Na kola v marketech jsme se taky dívali, ale nebrali by jsme. Vypadají tak, že by se tam muselo pořád něco opravovat.

Tak šťastný výběr,
mava

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
19.10.07 20:44

2,5 let-jízdní kolo?

Děkuji za rady, zkusím se tedy podívat přímo v kolech, já těm ze supermarketů taky nevěřím. Tak jsem zvědavá, jak vybereme. Zuni

• Nahlásit
  • Citovat
7006
19.10.07 20:55

Ahoj,

tak to je teď u nás taky aktuální téma, sháníme kolo 12 pod strom. Měla jsem vybraný od Olpranu, ale údajně přestali dodávat… Takže ta obchodnice hledá novýho dodavatele. Jinak asi půjdeme taky do toho Rava. V marketech si taky netroufnu kolo kupovat, mám blbej pocit a hlavně zprávy od známých, že stojí za prd - prokluzujou, blbnou brzdy, furt je něco povolený apod. Sice toho na tom malým mláďata ještě moc nenajezdí, ale radši lepší, než aby si rozbily čumák…

Tak nákupům zdar a když někdo poradí ještě jiný značky kolem 2tis. budu moc ráda. Dík

P.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama