2.screening - foto

Anonymní
29.10.20 22:24

2.screening - foto

Ahoj holky, tak jsme byli na 2.screeningu, podle p. genetičky vše vpořádku, i v lékařské zprávě je psáno, že vše se zdá normální. Akorát koukám doma na ty 3D fotky a připadá mi jako by prst na ručičce měla nějaký divný, divně zohlý ten poslední.. nezdá se Vám? Jako asi řešim blbosti to by mi asi na genetice řekli, když tu fotku tiskla, ale nedá mi to se vás zeptat

edit adminom - zmazaná fotka - osobné údaje

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19681
29.10.20 22:26

A který prst se ti nezda? Vidim normlani ruku :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.20 22:27
@Kriss Tina píše:
A který prst se ti nezda? Vidim normlani ruku :nevim:

Ten poslední

• Citovat
  • Nahlásit
5530
29.10.20 22:27

Hlavně tam máš rodný číslo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4304
29.10.20 22:33

Milá dotyčná Červenková, ročník 97, chceš snad fotky jako z fotoshopu?
Nehledej něco co tam není…
Zpráva od specialitu snad jasně mluví za vše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3831
29.10.20 22:35

No nevím, mně by spíš dělalo starost, že to vypadá, jak kdyby to dítě mělo dvě hlavy :think::mrgreen: ne, vážně, mně osobně tyhle 3D fotky připadají hrozný, ty děti nám nich vypadají jako z hororu, nic osobního :kytka: takže bych nějaký prst vůbec neřešila může to být cokoli, ale určitě bude v pořádku :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19681
29.10.20 22:37
@Anonymní píše:
Ten poslední

Ani prvni ani poslední neni divnej, na tom 3D mas vsechno takovy deformovany, obličej tu taky nema takovy jako bude mit v realu. Neres blbosti a smaz tu fotku, mas tam osobni udaje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3699
29.10.20 22:47

Zrovna koukám s malým na dinosaury a musím říct, že prsty dobrý, ale hlava jako kdyby to byl triceratops :mrgreen: :mrgreen:
Dělám si srandu, 3D fotky vůbec neřeš.
A neboj se, kdyby měl vadu prstů, víš o tom už dávno - můj dr. kontroloval všech 20 prstů ještě před 1.screeningem ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.20 22:48
@Kriss Tina píše:
Ani prvni ani poslední neni divnej, na tom 3D mas vsechno takovy deformovany, obličej tu taky nema takovy jako bude mit v realu. Neres blbosti a smaz tu fotku, mas tam osobni udaje.

Nejde mi to :cert:

• Citovat
  • Nahlásit
565
29.10.20 23:14

Souhlasím, tyhle fotky taky nemusím. Ty děti, tam vypadají divně. Třeba tady nevidím hlavu, ani obličej? Možná spíš dvě hlavy? :think: :lol: určitě bych neřešila prsty :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28303
30.10.20 07:15

Mě tyhle snímky děsí a vůbec jsem takový obrázek syna nechtěla. Číst v něm doktor umí, tím bych se řídila a nevymýšlela blbiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.20 11:04
:srdce: :andel:
  • Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie