Interrupce v 9tt

Anonymní
29.10.20 17:29

Interrupce v 9tt

Omlouvám se za anonym.
Máte některá zkušenosti s interrupcí v 9tt?
Jsem těhotná, 9+1tt, zjistila jsem, že mne manžel podvádí, a s milenkou má již dítě, absolutně mne to odradilo od těhotenství a od toho to s ním zkusit, jsem ještě podle mne docela mladá (26), tak bych ráda založila funkční rodinu s někým jiným… nechci aby to znělo sobecky, ale v momentální chvíli by ten prcek se mnou nic neměl, vše je psané na manžela, a já nechci žít ze státní podpory, a ani nechci mít dite zrovna s nim, když vidim teď co dělá za naschvaly.. o nevěře vím druhy den.
Mate některá z vás zkušenost, ze jste požádala gynekologa o interrupci v 9tt? Zítra tak jdu, tak bych rada věděla co mne čeká :( předem se všem omlouvám, ale vážně nevím v tyhle situaci jak dal..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
29.10.20 17:35
@Anonymní píše:
Omlouvám se za anonym.
Jsem těhotná, 9+1tt, zjistila jsem, že mne manžel podvádí, a s milenkou má již dítě, absolutně mne to odradilo od těhotenství a od toho to s ním zkusit, jsem ještě podle mne docela mladá (26), tak bych ráda založila funkční rodinu s někým jiným… nechci aby to znělo sobecky, ale v momentální chvíli by ten prcek se mnou nic neměl, vše je psané na manžela, a já nechci žít ze státní podpory, a ani nechci mít dite zrovna s nim, když vidim teď co dělá za naschvaly.. o nevěře vím druhy den.
Mate některá z vás zkušenost, ze jste požádala gynekologa o interrupci v 9tt? Zítra tak jdu, tak bych rada věděla co mne čeká :( předem se všem omlouvám, ale vážně nevím v tyhle situaci jak dal..

Ahoj jasně chápu tě, dobrej de*il… Ja mám zkušenost i s pozdní a i s tou do 8 týdne… V obou případech te uspi a za chvíli hotovo, nemáš se čeho bát, bolesti pak jen jak při slabším menzes. Krvacis tak nějak minimálně…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.20 17:37
@Anonymní píše:
Omlouvám se za anonym.
Mate některá z vás zkušenost, ze jste požádala gynekologa o interrupci v 9tt? Zítra tak jdu, tak bych rada věděla co mne čeká :( předem se všem omlouvám, ale vážně nevím v tyhle situaci jak dal..

Nevím jestli se dává tableta teď nějaká ale do té bych rozhodně nešla a nechala se radši uspat, zákrok trvá fakt max 10 minut. Byla se mnou holka na pokoji odešla a ja nechápala, že byla fakt ani ne za 8 minut zpátky na pokoji.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.20 17:40

Díky moc, jsem z toho úplně vyrizena.. nechci miminko dávat pryč, ale vím že by se prcek v mojí momentální finanční situaci neměl po porodu tak jak bych si přála, moje práce nelze provádět při mateřský.. hlavně nechci zažívat peklo s manželem, už rozvod bude asi náročný..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.20 17:42
@Anonymní píše:
Omlouvám se za anonym.
Nevím jestli se dává tableta teď nějaká ale do té bych rozhodně nešla a nechala se radši uspat, zákrok trvá fakt max 10 minut. Byla se mnou holka na pokoji odešla a ja nechápala, že byla fakt ani ne za 8 minut zpátky na pokoji.
@Anonymní píše:
Díky moc, jsem z toho úplně vyrizena.. nechci miminko dávat pryč, ale vím že by se prcek v mojí momentální finanční situaci neměl po porodu tak jak bych si přála, moje práce nelze provádět při mateřský.. hlavně nechci zažívat peklo s manželem, už rozvod bude asi náročný..

No to je jasný, znám to, i já to tak vyřešila a dítě pak měla na první pokus až sem chtěla, v 29 sem čekala první… Fakt se nemáš čeho bát… Je to rychli a hlavně spíš, jen ti napíchnou kanylu…

• Citovat
  • Nahlásit
5536
29.10.20 17:47

Zkušenosti nemám, jen chci napsat, že přeji hodně sil a hlavně štěstí do života :andel:. To je naprosto šílené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19644
29.10.20 17:48

Tak jako manzelka mas narok na polovinu sjm a prvni 2 roky by musel muz zivit dite i tebe :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.20 17:50

Měli jsme předmanželskou smlouvu, mluvila jsem s právničkou, a prý by jsme měli tahanice po soudech, ještě dlouho po narození prcka, a jelikož má manžel s. r.o firmu, tak by se jeho příjmy dokazovaly hodně dlouho.. :(
A ani nevím jestli bych chtela, aby vidal prcka po tom všem.. ráda bych na to spis zapomněla

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.20 17:55

Zkušenosti nem, ale chápu tě :hug:. Jsem na začátku těju a přemýšlela jsem, že kdyby něco, tak bych se zachovala stejně. Naštěstí u nás bez větších problémů. (Ťuk, ťuk)

• Citovat
  • Nahlásit
29397
29.10.20 18:03

Běž na gynekologii, řekni, že chceš interrupci, konec, tečka. Interupci udělají do 12 tt. Samozřejmě to stojí peníze. Držím pěsti. Je mi to líto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32157
29.10.20 18:11
@Kriss Tina píše:
Tak jako manzelka mas narok na polovinu sjm a prvni 2 roky by musel muz zivit dite i tebe :nevim:

Nebo taky může mít soudem určený styk už od nejútlejšího věku kojeného dítěte a hned jak to bude možné, zpravidla kolem 2 nebo 3 let by mohl dostat střídavku. V dnešní době je opravdu nutné si dávat pozor, s kým si člověk dítě uplete. Kdyby hrozilo doživotní peklo, šla bych v zakladatelčině situaci taky do interupce. Má 26 let, velká šance, že za pár let založí funkční rodinu s někým jiným. Takto když by už měla dítě, navíc s pablbem, by byla omezená i výběrem dalšího partnera a potom by třeba řešila to, co se tu taky často řeší, že partner dítě nepřijal, nebere obě děti stejně atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18794
29.10.20 18:18
@Kriss Tina píše:
Tak jako manzelka mas narok na polovinu sjm a prvni 2 roky by musel muz zivit dite i tebe :nevim:

SJM může být nula nula prd a po dvou letech co? On jí nemusí živit, přispěje jí pár šušní a nazdar.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29397
29.10.20 18:45

Běž na gynekologii, řekni, že chceš interrupci, konec, tečka. Interupci udělají do 12 tt. Samozřejmě to stojí peníze. Držím pěsti. Je mi to líto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29397

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29397

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama