Reklama

3. den horečka - zuby!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KacenkaK
Závislačka 4257 příspěvků 16.07.10 23:54
3. den horečka - zuby!

Ahoj,

náš mladší syn má už třetí den horečky kolem 38 C. Včera v noci už i 39 C a zároveň mu rostou obě horní 2.
Dnes jsem s ním byla u dr. - ta vyloučila angínu a jiné nemoci,takže to má asi fakt z kombinace prořezávání zubů plus ty horka - nic moc.

Chtěla jsem se zeptat - jak dlouho mohou trvat horečky spojené s prořezáváním? Fakt dokud mu úplně nevylezou?

A na co jsou ty tady hodně zmiňované homeopatika?

Děkuji moc!
K.

Reklama

Reakce:

j.citra
Echt Kelišová 8078 příspěvků 17.07.10 06:45

Ono ta doba je asi hodně individuální.nám např.trvaly horečky u zoubků i 10dnů,ale je pravda,že se mi to dařilo sem tam,srazit panadolem na střídačku s ibalginem po 6hoď.přeju ať je Vám brzy lépe:-)

milhaus
Kelišová 5907 příspěvků 17.07.10 10:33

Nám se prořezávali stoličky,teplota 40 C,dávala jsem panadol,tak to šlo dolů.trvalo to asi 3 dny.

KacenkaK
Závislačka 4257 příspěvků 17.07.10 11:23

10 dní! To snad né!
Ono je to asi podpořené i tím počasím…kdo by chtěl,aby ho v tom horku ještě bolely zuby… :roll:

Zatím mu rostou jenom vrchní dvojky,až mu polezou stoličky,tak ho asi hospitalizují :zed: - zatím jenom spodní jedničky vylezly bez větších problémů… :zed:

Dnes v noci opět horečky,ted je zatím bez,ale už teplá…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >