3 dny do ms a digi test 2-3

15
22.3.21 16:00

3 dny do ms a digi test 2-3

Zdravim, mam 3 dny do ms (mam to nepravidelne), nicmene po duchach na testech a neprijemnych bolestech v krizi a pichani na prave strane se objevilo 2-3, to je vic nez pravdepodobne tehotenstvi? Je normalni to pichani napravo a ze ty zada boli tak hodne? A to by znamenalo ze jsem 4-5tt ze? Kdy jit k doktorovi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1806
22.3.21 16:04

K lékaři, pokud nedostaneš MS bych šla až tak za 5 týdnů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
854
22.3.21 16:15

K lékaři za 3 týdny to už by něco mělo být vidět 😊měla jsem to stejně na digitestu pak sem se objednala a za 3 týdny šlo vidět krásně ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.3.21 16:28

Smazáno, založím jiné vlákno dekuji

Příspěvek upraven 22.03.21 v 16:40

• Citovat
  • Nahlásit
15
22.3.21 16:29

A ty bolesti na prave strane a v krizi? Byvaji dost silne… jen jestli muzu zustat byt klidna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.3.21 16:31

Takový test jsem měla minulý rok, zpoždění 3 dny a těhotná jsem nebyla :( pro mne nespolehlivý..ale přeji aby to nebyl tvůj případ :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
718
22.3.21 17:15

@Johnytopi
Ano, podle testu jste 4-5tt, k lekari se objednejte tak, at jste alespon 7tt, takze za dva, tri tydny 🙃
A k tem bolestem… zacatek je vzdycky bud a nebo.
Nektery zensky maji krece a spini a presto se plod udrzi. Nekterym neni vubec nic a plod odejde. Takze se neridte tim, jestli je nebo neni vase bolest normalni.
Uvidite, co vam rekne lekar.
Taky je mozne, ze ms jeste prijde a cele to odejde. I to se bohuzel stava.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
22.3.21 20:05
@Anonymní píše:
Takový test jsem měla minulý rok, zpoždění 3 dny a těhotná jsem nebyla :( pro mne nespolehlivý..ale přeji aby to nebyl tvůj případ :kytka:

Ahoj, ja mam carku i na papirovych, snad 3

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
22.3.21 20:06

@janikema90 ano, ja vim… s tim take pocitam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
23.3.21 13:04

Ahoj holky, předem se omlouvám, vím, že takových otázek tu je mnoho, nicméně asi to tady od toho je. Je to muj první příspěvek a to proto, protože to zatím nemohu a nechci nikomu říkat, tak hledám spásu ve vás :srdce: tak potřebuji poradit. Včera jsem si delala test, dnes opět a vyšel mi pozitivní, je možnost, že by mi test ukazal tehotenstvi 3 dny před očekávanou menstruaci? Mam za sebou perné měsíce, kdy mi zjistili celiakii a tak se nechci předem radovat a nechci zatím dělat radost ani přítelovi :?. Nepřála bych si nic víc na světě, než abysme měli špunta. Test jsem si dělala proto, protože mě hodně dni už bolí prsa. Příkládám foto. Předem děkuji za názory :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
718
23.3.21 13:40

@lucc1111 No jasne, tehotna byt muzete a pravdepodobne i jste, ale dokud mate pred ms, tak vam nikdo nic nerekne a je tu riziko, ze to s ms i odejde.
K lekari si zavolejte alespon dva tydny po vynechani ms, drive na utz stejne nic neuvidi 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat