Jaké jste měly příznaky, než jste měly pozitivní těhotenský test?

18
21.3.21 17:08

Zkusenosti a rady?

Ahoj holky. Jsem tady nova a snad me neukamenujete. ☺️ Neptam se, zda jsem nebo nejsem tehotna, to vedet nemuzete a test jsem si zatim nedelala, ale… Mam dnes 5 dni zpozdeni, neni to u me bezne.. boli me prsa a hlava.. mam bily (pardon) vytok, vcera byl takovy dohneda, ale jen lehce. Od vcerejska bolest v podbrisku, ktera trva chvili, pak zmizi a pak zase po case prijde. :lol: Obcas me boli i pravy vajecnik. Na gynde jsem byla cca pred 3mi tydny a vse OK. Zajimaly by me Vase zkusenosti, zda jste neco podobneho take mely, nez jste delaly test?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7597
21.3.21 17:11

Udělej si test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30779
21.3.21 17:11

Udělej si těhotenský test. Můžou to být rané příznaky, nebo vsugerované příznaky. Držím :palec: ať je to, jak si přeješ

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
21.3.21 17:14

@Fiducia bolest prsou a pichani si vsugerovat neumim, kdyz to citim. 😅 Ale na test se chystam.. jen cekam, az nebude chlap doma 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30779
21.3.21 17:16

@NicolK89 ale samozřejmě, že umíš ;) Psychosokatika

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
21.3.21 17:19

@Fiducia hnusne slovo :lol: uvidime, co z toho bude.. spise me zajimaly zkusenosti maminek ci tehotnych

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7597
21.3.21 17:21
@NicolK89 píše:
@Fiducia hnusne slovo :lol: uvidime, co z toho bude.. spise me zajimaly zkusenosti maminek ci tehotnych

Měla jsem 5 dní zpoždění, příznaky žádný. Udělala jsem si test, byl pozitivní. Stačí ti to? Neni zaručený, že to budeš mít stejně :nevim: Diskuzi s priznakama je tady tak tisíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30779
21.3.21 17:27

@NicolK89 to jsou moje zkušenosti :lol: Jsem matka, těhotná jsem byla 5× a mockrát jsem si přála / nechtěla být :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
21.3.21 17:37

@JancaS84 vim, ze ne. Nejsem hloupa :think:. Jsou zeny co pisou priznaky kazdy mesic, ja napsala neco ted poprve, tak pardon. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
21.3.21 17:39

@Fiducia fiiha :lol: To musi byt super :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3589
21.3.21 17:44

Zkušenost mám takovou, že jsem v den MS udělala test, pokud tam byla / tak jsem těhotná nebyla a když tam byly //, tak jsem těhotná byla.

Je opravdu tak velký problém za 30,–Kč koupit test, který se dá pořídit i v Zakopané Lhotě :nevim:?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
21.3.21 17:48

@JOHNDENVER Ano, protoze u nas v “zakopane” lhote ho opravdu nemaji. :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3589
21.3.21 18:00

@NicolK89 tak si ho kup, až vyjedeš do civilizace, my ti opravdu do dělohy nevidíme

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
21.3.21 18:05

@JOHNDENVER a pokud si prectes muj prispevek, pisu tam, ze se neptam zda jsem, nebo nejsem, ale na zkusenosti jinych. ☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30779
21.3.21 18:26

@NicolK89 teda nemáme pět dětí :lol: :lol:
Ale fakt jediná možnost, jak zjistit, co se ti děje v bříšku je test. Na utz je brzy, z příznaků se nic poznat nedá. Měla jsem jasný příznaky od ovulace do menstruace, těhotná jsem nebyla, nebylo mi nic, a těhotná jsem byla, měla jsem příznaky a těhotná jsem byla taky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat