3 dny vodnatý průjem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.19 12:08
3 dny vodnatý průjem

Zdravím, již 3. den mam vodnatý průjem, s každým prdem musím na záchod, jinak by to bylo v kalhotech, bricho me bolí dole, ale i okolo žaludku. Pořád mně tak divně škrundá v břiše. Myslela jsem si, že jsem jen neco spatnyho snedla a samo se to srovná, ale nepomohla mi ani cola ani Espumisan. K doktorovi jsem jít nechtela, aby nerekl, ze jdu kvuli prujmu :roll:. Co by mi jeste mohlo pomoct nebo mam vazne navstivit lekare? :think:

Reakce:
Ravedd
Ukecaná baba ;) 1710 příspěvků 10.08.19 12:12
@Anonymní píše:
Zdravím, již 3. den mam vodnatý průjem, s každým prdem musím na záchod, jinak by to bylo v kalhotech, bricho me bolí dole, ale i okolo žaludku. Pořád mně tak divně škrundá v břiše. Myslela jsem si, že jsem jen neco spatnyho snedla a samo se to srovná, ale nepomohla mi ani cola ani Espumisan. K doktorovi jsem jít nechtela, aby nerekl, ze jdu kvuli prujmu :roll:. Co by mi jeste mohlo pomoct nebo mam vazne navstivit lekare? :think:

Espumisan? Není náhodou espumisan na nadýmání? Na průjem něco co je určený na průjem imodium nebo endiaron, probiotika a taky nepíšeš jak jíš jestli dodržuješ nějakou dietu. Koupila bych něco na průjem a když do pondělí nezabere tak bych šla k dr

Edit a cola mám za to že umí zklidnit žaludek ale střeva asi ne, třeba se ale pletu :nevim: můžeš si dát černý čaj, a na uklidnění žaludku matovy nebo heřmánkový čaj

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.19 12:16

@Ravedd ted nechapu, kde jsem vzala espumisan, kdyz jsem mela namysli imodium.. to jsem tele fakt :D vzala jsem si vcera dve tablety imodia rano a pak vecer jednu a vubec to nezabralo. A vcera jsem mela posledni jidlo kolem 1h odpoledne a pak uz jsem nic nejedla, jak mi bylo zle. A stejne jsem chodila na zachod i v noci a k ranu, pritom musim byt uz snad uplne vyprazdena. :nevim:

M_Vladim
Echt Kelišová 9857 příspěvků 10.08.19 12:17

Kola je dobrá na žaludeční nevolnost. Espumizan nepomůže. chce to Endiaron a Imodium. Endiaron likviduje běžné infekce, Imodium uklidňuje střeva a tím mírní průjem.
Nezapomínat na jídlo, co obsahuje soli a na dostatek pití. Jak se to uklidní, tak robiotika. Když se to neuklidní do dne, tak doktor - bude se muset nasadit nějaké antibiotikum.
:mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.19 12:25

Je mi divný, že mně bolí břicho tak divně, ze kvuli tomu musim chodit nahrbena a drzet si to bricho. To jsem snad nikdy nezazila tohle. :(

Fifi2
Kecalka 369 příspěvků 10.08.19 12:38

To bude asi gastroenteritida. Já bych tomu dala asi ještě jeden den víc ne a pak šla k Dr. Anebo hned na pohotovost pokud fakt chodíš furt a je ti moc blbe. Hodně pij..já s tím jednou byla, dali mi injekci a léky na žaludek…drž se

Tom-Jerry
Vesmírná mluvilka 32686 příspěvků 10.08.19 12:59

Podívej se na dávkování na to imodiu, tam není ráno a večer. Pokud jsi vzala ráno a večer je ti to k ničemu.

Fifi2
Kecalka 369 příspěvků 10.08.19 13:01

A nejlepší se mi zdá smecta..

Váš příspěvek
Reklama