3 etý syn si neřekne na WC

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 08:45
3 letý syn si neřekne na WC

Anonym z osobních důvodů… Syn má 3 roky a stále si neřekne na WC. Musím mu to pravidelně připomínat já, jinak se počůrá.
Mluví málo, takže se nedozvím, kde je problém.
Máte nějaké rady, jak ho přimět, aby si řekl - naznačil, že se mu chce čůrat?

Reakce:

AnastazieB
Echt Kelišová 8370 příspěvků 06.03.17 08:48

Žádné rady nejsou, musíš počkat, až mu to docvakne. Nejlépe až bude teplo, tak ho nechat běhat bez oblečení, to je na trénink nejlepší.

bublinek
Kelišová 5114 příspěvků 06.03.17 09:27

Je to o trpělivosti.

Pokud máš v blízkosti knihovnu koukni se po knize: Miloš Velemínský - Nenuťte smě na nočník!

Mi to pomohlo. Je tam obrázek nervového spojení, pokud ono „nedozraje“ neuděláš nic.

trpaslinka
Extra třída :D 12125 příspěvků 06.03.17 09:42

Ja mohu poradit jen trpelivost, trpelivost a zase trpelivost… muj syn byl dokonce na noc bez plenek ve 3 letech. Ale pres den se mi pocuraval jeste ve 4 letech pravidelne. I kdyz u nas to mozna bylo trosku znasobeno velkymi zmenami, protoze se zacal zlepsovat, dokonce po narozeni sestricky, protoze nechtel byt jako miminko a hrozne se bal, ze mu zase dam plinky. Jenze pak prislo velke stehovani, pak nastup do skoly (zijeme v cizine, takze do skoly ve 4 letech) Proste toho bylo mnoho behem par mesicu a zpocatku nebylo dne, kdy by mi neprisel ze skoly s pocuranym oblecenim v tasce a kdyz nahodou vydrzel, pocural se behem cesty domu. Nedelala jsem z toho zadnou vedu, protoze jsem verila, ze se to srovna… srovnalo. Ted je mu 5 a uz je jako kazde jine dite. Obcas malicko ucikne, kdyz fakt ceka do posledni chvile, jinak uz je naprosto suchej. Jedine, kdy se opravdu radne pocura je ve spani, kdyz je nemocnej, ale i to je uz velmi vzacna vec. Naposledy asi pred 2 ci 3 mesici a pred tim uz ani nepamatuju.

nelinka204
Kecalka 458 příspěvků 4 inzeráty 06.03.17 09:43

Ahojky mi malému koupili dětský pisoár…i když řekne aa tak to sem tam ještě nestihne, ale líbí se mu, že čůrá jako táta…a to měl v lednu 2 roky…až bude teplo tak také necháme běhat jen tak…hlavně ho v ničem nenutit ono to příjde ze dne na den…

trpaslinka
Extra třída :D 12125 příspěvků 06.03.17 09:49

@nelinka204 souhlasim.. nekdy deti vubec na nocnik nechteji.. moje dcera bude mit za chvilku 2 roky a nocnik vylozene odmita… vcera si sama rekla na zachod po tom, co mne videla a hele, ono se podarilo.. pak si behem dne rekla jeste 2×. Z niceho nic. Nikdy si nerikala… takze holka proste preskoci nocnik a bude chodit rovnou na zachod. A kdyz nad tim tak premyslim, tak syn mel take radeji WC, nez nocnika. :think:

nelinka204
Kecalka 458 příspěvků 4 inzeráty 06.03.17 09:59

@trpaslinka přesně…starší dcerka se mnou chodila na záchod a když jsem jí posadila na nočník nechtěla, koupili jsme sedátko na wc a stupínek a bylo to super…plenky nechtěla ani vydět navíc jí bavilo splachovat…malého jsme zkoušeli na nočník a přisedl si ferdu a už na něj nechtěl, tak jsme pořídili ten pisoár a bylo po problému…má sice ještě látkové tréninkové kálhotky ty něco chytnou když to nestihne, ale to už jen krůček aby byl už bez nich…na noc má ještě plenku většinou je suchá…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >