Reklama

3 měsíční štěně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lůů111
Povídálka 46 příspěvků 28.08.18 21:34
3 měsíční štěně

Dobrý den chci se zeptat jestli s tímto ma někdo nějakou zkušenost. Pořídila jsem si štěně Border Kolie. Budou ji za chvíli tři měsíce a začala všechno jist co jí do cesty padne.. Má pak stolici skoro jen z těch věcí co sní a tvrdou stolici.. Jeste jsem se s tím nesetkala tak jsem se tu chtěla zeptat jestli s tím má někdo zkušenosti a jak to odnaučit..dekuji za odpověď.

Reklama

Reakce:

Luckaa2098
Povídálka 49 příspěvků 28.08.18 22:10

Přejde to časem také nám to peksek dělal.. zůstalo mu akorát pozirani klacku a vždy má stolici plnou klacku.. naučit povel fuj a nesmis a ukázat rozdíl - nesmis používáme když nesmí něco dočasně a fuj je proste fuj navždy nevím jak to vysvětlit :lol: jinak když nám pojídal hovinka veterinář doporučil vzít na nej noviny .. ne ho zmlatit ale placnout boji sw toho zvuku a spoji si to s tím nepříjemným .. snad chápete :) jsou mu 4 a do teď noviny zabírají :lol:

Luckaa2098
Povídálka 49 příspěvků 28.08.18 22:12

Hlavně netrestat a snažit se vše schovávat. My měli problém v tom ze si uměl otevřít i šuplík a dvirka a dokázal si otevřít tatranku a vylízat dokonale obal kterej nechal. :lol: takže jsme měli věcně něco zničené - od houbicek na nádobí až po lino v kuchyni … ale opravdu to přejde :lol:

Lůů111
Povídálka 46 příspěvků 28.08.18 22:21

V bytě vše schovávám boty nechává být až na jedny který jsem uklidila ale spíš venku je to horší večer když jdeme venčit nevidím jestli jen čucha a nebo něco zase ji jak je tma, odpoledne když litá na louce tak lidi jsou bohužel prasata a bojím se aby nesnedla něco co by ji mohlo ublížit.

Luckaa2098
Povídálka 49 příspěvků 29.08.18 17:01

@Lůů111 na louku kupte stopovacku když bude něco papat tak zatáhnout k sobě :lol:

JitkaW
Povídálka 12 příspěvků 18.09.18 15:34

Dobrý den, já mám doma 4 mesíční štěně sibiřské husky. Už od mala žere všechno, co vídí, dělá to zkrátka pořád. Náš problém je akorát ten, že nemá pevnou stolici. Poradila jsem se s veterinářkou, která řekla, že jí nesedí granule, nebo nějaký pamlsky, co jí dáváme. Rozhodla jsem se tedy koupit nove granule, které nebudou obsahovat žádné luštěniny ani nic podobného, dávám si pozor, co jí dávám za pamslky a hlídám ji, aby nejedla všechno, co vidí. Chvilku trvá, než si štěně zvykne na nové granule, ale opravdu sní všechno, takže ji nejspíš chutnaly už od začátku. Zhurba po týdnu se ji začínala měnit hovínka. Může to být určitě i pohybem, pokud štěně máte doma a nechodíte s ním na procházky nebo se štěně nehýbe vbec, tak se pak nedivte. Takže zkuste, třeba změnit granule, nebo celkové krmivo. Nebo více toho pohybu. :mavam:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >