Reklama

S dítětem a psem v 1+kk

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Chesekhake
Povídálka 32 příspěvků 26.08.18 18:12
S dítětem a psem v 1+kk

Ahoj je tu nějaká, kdo bydlí s manželem, miminkem a psem v 1+kk? Zajímalo by mě jestli, se to dá zvládnout kvůli prostoru. Rodim na podzim a pořád přemýšlím, jak se sem narveme.. (na vlastní bydlení šetříme a zatím si nic jiného nemůžeme dovolit) děkuji za odpověďi :srdce:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Serpentini
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 26.08.18 18:22

Mně by přeskočilo. Ale jinak dle mých zkušeností se člověk přizpůsobí čemukoliv.

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1320 příspěvků 26.08.18 18:23

Bydleli jsme tak X let, ale jen maminka se mnou a pes :mrgreen: a v pohodě. Myslím že jako pár s mimcem to taky zvládnete, kor pokud je to dočasně.

tezi
Hvězda diskuse 49346 příspěvků 1 inzerát 26.08.18 18:24

@Chesekhake my jsme v 1kk bydleli s dcerou do téměř jejích 3 let. Zvládnout se to dalo, ale nedokážu si k tomu představit ještě psa. Tam asi záleží jak je velký.

vertunka
Závislačka 4578 příspěvků 26.08.18 18:26

Hele nás jednu chvíli bydlelo 5 lidí v 1+1 a taky jsme to dali. Ale dobrovolně bych do toho já nešla.

Chesekhake
Povídálka 32 příspěvků 26.08.18 18:29

@tezi je to malinkata stará čivava, jen spi :)

Russet
Extra třída :D 10345 příspěvků 26.08.18 18:31
@Chesekhake píše:
Ahoj je tu nějaká, kdo bydlí s manželem, miminkem a psem v 1+kk? Zajímalo by mě jestli, se to dá zvládnout kvůli prostoru. Rodim na podzim a pořád přemýšlím, jak se sem narveme.. (na vlastní bydlení šetříme a zatím si nic jiného nemůžeme dovolit) děkuji za odpověďi :srdce:

Tak pokud už psa máš a zanedlouho budeš rodit, nějak to dát musíte. Bydleli jsme v malém 2+1 2,5 roku 3 (dva dospělí a dítko) a byla jsem ráda, když jsme se hnuli do většího. Ve dvou mi to bydlení naprosto vyhovovalo. Ale s dítětem přišlo hodně věcí. A teď si nedovedu představit kličkovat mezi jeho Legem a autíčky :roll: A psa do paneláku nechci nikdy.

Chesekhake
Povídálka 32 příspěvků 26.08.18 18:38

@Russet já ho dostala v 8.tride a bydlela v baráku s rodiči, před 3rokama jsem se odstěhovala a vůbec jsem nevěděla, že někdy budu chtít mimi :) ale musím to nějak dát, než najdeme vlastní

Pov
Kecalka 215 příspěvků 26.08.18 18:39

My ve 2+1-dve deti,3kocky,pet morcat,krecek,zel­va,pes a uplne v pohode ;) je dulezity,jak se s tim srovnas,ale vsechno jde ;)

Bubla_Bučková
Závislačka 3086 příspěvků 26.08.18 18:43

no mě by jeblo… kam dáš kočár, oblečení a různý nesmysly :mrgreen: No prvně bych udělala velkou čistku v domácnosti od oblečení, přes kosmetiku po hrnce a udělala dost místa na mimi věci a vyřešila vhodně úložné prostory, pořídila třeba kombinovanou pračko susicku nebo sporako mycku :palec:

saramo
Závislačka 2797 příspěvků 26.08.18 18:45

Pro mě by to byla sebevražda, jako 1+1 dobrý, ale třeba kluci když tak do 1,5 roka spali, tak muselo být naprosté ticho a to teda nevím jestli by se mi chtělo v 1kk třeba tři hodiny v kuse si číst každý den nebo večer mlčet, nemoci si nic pustit, uvařit… Teď je mladšímu přes dva a klidně tu můžeme mít ve vedlejší místnosti párty a nic neví ale s našimi dětmi by to nešlo.

Chesekhake
Povídálka 32 příspěvků 26.08.18 18:49

@Pov tyjo, tak to zvládnu levou zadní :lol: :lol:

Chesekhake
Povídálka 32 příspěvků 26.08.18 18:51

@saramo zbytečnosti jsem vyhazela, ještě koupila skříň jen pro mimi a zbylo mi plno místa v úložných prostorách.. Akorát ten celkovej prostor je horší :( myslím si, že nez půjde do školy tak by se to dalo :)

iiiv
Extra třída :D 10844 příspěvků 26.08.18 18:55

Tak záleží jak je to velký, rozdíl bude v 1+1 20m a 1+1 70m, my tak bydleli 2 roky než jsme dostavěli patro a dalo se to :)

tezi
Hvězda diskuse 49346 příspěvků 1 inzerát 26.08.18 18:58

@Bubla_Bučková my jsme kočár nechávali na chodbě, do bytu by se nevešel, kdybych měla strach, tak ho dám do sklepa.
@Chesekhake tak toho bych se nebála. Určitě to zvládnete.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama