Reklama

Fontána pro kočky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 13:49
Fontána pro kočky

Ahojky, chtela jsem se zeptat mate nekdo zkusenosti s fontanou pro kocky? Nas kocourek pije jen z kohoutku, jenze kdyz nejsem doma, tak se z misky nenapije a nez se rozhodne, ze bude pit, je spousta vody v odpadu. Myslite, ze ta fonrana pomuze? Nerada bych davala kolik stovek zbytecne. Mate nekdo zkusenost? Dekuji.

Reklama

Reakce:

Frozenheart
Povídálka 46 příspěvků 26.08.18 13:54

Ahoj,mám dvě kočky a pořídila jsem jim fontánu cat mate. kočky pily jen z kohoutku ve vaně a miska je nezajímala. teď pijí i z fontánky, pijí víc. ale i tak občas stojí u koupelny a mňoukají a chtějí do vany. takže asi je to lepší, ale jsou už naučené na vanu, tak to vyžadují. ;)

Taače
Kecalka 201 příspěvků 26.08.18 13:59

Taky máme fontánku pro 2 miciny - jedna nepije z ničeho jiného, druhá chce pořád do vany. Ale určitě to pomohlo, jen je otravné to čištění :lol:

Luoze
Nováček 1 příspěvek 27.08.18 13:35

Dekuju moc, vyzkousim ji :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama