Fontána pro kočky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 13:49
Fontána pro kočky

Ahojky, chtela jsem se zeptat mate nekdo zkusenosti s fontanou pro kocky? Nas kocourek pije jen z kohoutku, jenze kdyz nejsem doma, tak se z misky nenapije a nez se rozhodne, ze bude pit, je spousta vody v odpadu. Myslite, ze ta fonrana pomuze? Nerada bych davala kolik stovek zbytecne. Mate nekdo zkusenost? Dekuji.

Reakce:

Frozenheart
Stálice 51 příspěvků 26.08.18 13:54

Ahoj,mám dvě kočky a pořídila jsem jim fontánu cat mate. kočky pily jen z kohoutku ve vaně a miska je nezajímala. teď pijí i z fontánky, pijí víc. ale i tak občas stojí u koupelny a mňoukají a chtějí do vany. takže asi je to lepší, ale jsou už naučené na vanu, tak to vyžadují. ;)

Uživatel je onlineTaače
Kecalka 340 příspěvků 26.08.18 13:59

Taky máme fontánku pro 2 miciny - jedna nepije z ničeho jiného, druhá chce pořád do vany. Ale určitě to pomohlo, jen je otravné to čištění :lol:

Luoze
Nováček 1 příspěvek 27.08.18 13:35

Dekuju moc, vyzkousim ji :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Češky se potí na Fed Cupu... A Slovenky? Takhle se vystavuje jejich hvězda Cibulková!

Ve světě tenisu je nyní tématem číslo jedna Fed Cup. Češky na něm zdolaly... číst dále >

Největší pocta Velké válce: Režisér Pána prstenů 4 roky upravoval 100 let staré záběry

„Dechberoucí... Materiál, který nemá obdoby a měl by být okamžitě zařazen do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >