30let a depka

Magdička 1980
21.2.10 11:36

30let a depka

Ahoj holky třicátnice. Letos mě to čeká a jsem z toho dost špatná, že můj věk bude brzo začínat trojkou. Mám pocit, že mezi 20ti a 30ti to nějak moc rychle uteklo a já si pořád připadám, že je mi kolem 20ti. Já vím, že se říká, že je důležitý, jak se člověk cítí, ale ten věk mi nikdo neodpáře. Prožívaly jste to taky podobně, nebo jsem takovej exot?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30305
21.2.10 11:50

Heeeej,zakladatelko 8-)

a co budeš dělat ve 40?
A v 50?
Dál se ani radši neptám..... :wink:

Co bych poradila já?

Neřeš věc,kterou ŽÁDNÝM ZPŮSOBEM NA SVĚTĚ NELZE OVLIVNIT,a uživej si života plnými doušky..
Vždyt on se ten život neměří ani tak na KVANTITU,jak na KVALITU,tak co 8-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.10 11:58

Aki

Kecalka

dnes v 11:57
Ahoj Magdi , mně bylo 30 loni v létě a myslím si, že jsem spíš exot já, protože jsem se na tu 30 neuvěřitelně těšila. Myslím, že je to bombastický věk. Takové to poblázněné, zmatené mládí už je za námi a kmetství daleko před námi . Je mi 30, mám muže, dítě, mám kde bydlet, co jíst, čemu se věnovat a konečně letíme na dovolenou (po 9.letech). Sexuální život je taky skvělý, určitě lepší než před pěti lety, před 10 ani nemluvím. Nevím co ještě napsat, konečně se cítím jako žena, se vším, co k tomu patří. Spíš se bojím čtyřicítky (děcka budou v pubertě) a těším se zase na 50. Tak kdo je exot? Monča

• Citovat
  • Nahlásit
Aki
1280
21.2.10 12:01

Tak teď jsem se zasmála. Třicítka má i nevýhody - nedaří se mi třeba psát anonymní příspěvky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30305
21.2.10 12:05

Aki
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A to ja mam dceru v puberte uz ted-takze ,ani ta ctyricitka pro mne neni zadna hruuuza :lol: :lol: :lol: To ja se spis uz tesim tak za deset let , az zacne prichazet na svet prvni varka vnoucat :-P :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
598
21.2.10 12:24

ahoj uklidním tě v hlavě ti bude pořád 20cet a tělo bude chátrat…bohužel toje život,mám osusedku té je 75let a když se s ná bavím tak mi říká, že hlava bohužel nestárne tak rychle jako to tělo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.10 12:24

já před pár dny oslavila 25. narozeniny a byla jsem z toho přešlá.....pocit, že tu „straším“ už čtvrt století.....a třicítka se blíží, brrr. Nějak to na mě dopadlo… :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
1180
21.2.10 12:30

co blbneš, vždyť nejsi ještě ani v půlce :mrgreen: , to chce klid a jak už tu bylo zmíněno, užívat si každý den plnými doušky! :palec:
třicítka je náhodou v poho, příjdu si taková, no rozumnější :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3006
21.2.10 12:36

Ahoj, taj já 30 taky špatně nesla. A pak se mě strejda zeptak kolik mi je. Řekla jsem že 30 a on že to je SUPER :palec: ŽENSKÁ SE KONEČNĚ PŘESTANE STYDĚT :mrgreen:
Je to fakt. Ta 30 se mi líbí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
540
21.2.10 12:37

8-o koukám jako blázen, jsem o dost starší a ještě mě takové myšlenky nenapadly, ani po čtyřicítce. Asi to chce mít mladšího partnera :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13761
21.2.10 13:06

Tak ja mela letos 31, ale v podstate mi to vubec neprijde, necitim se nejak jako stara, v podstate je to stejne jako pred 30, jen to telo uz neni jako byvalo ve 20, ale co bych chtela po 2 detech ze jo :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2901
21.2.10 13:24

Ahoj. Taky mi je 31 … a před 30tými narozeninami jsem měla megadepku. A před 31. ještě větší… Jestli se to bude stupňovat, tak potěš klobás :think: Nejhorší mi připadá, že zatímco když mi bylo -náct, tak všichni v televizi a v novinách(sportovci, herci, moderátoři) byli starší, než já, teď se to otočilo a i manažeři firem a lidi na vysokých postech jsou mladší… brrr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1030
21.2.10 13:25

ahoj magdi!!!!chápu Tě!!!!!!Jsme měla děs z toho věku,všem jsem přikázala,aby mi nedávali nic,kde bude číslice 30 :lol: ted je mi to někdy líto,měla bych památku.ale „depku“ jsem měla,netěšila jsem se na oslavu-kulatiny se u nás slaví ve velkém,takže komplet celá rodina jsme se sešli v pizzerii-neužila jsem si to!!!!ale pak mě to za pár dnů přešlo.
ted mi je 34,a děsím se 40 :lol: ale to je čas,ale tentokrát něco na památku budu chtít :kytka:
tak hlavu vzhůru,30 je pěkný věk,ještě pořád jsi mladice :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12980
21.2.10 13:46

Mě je také 31 a víš co :?: - cítím se duševně čím dál tím lépe - jo tělíčko dostalo po druhém těhotenství trochu zabrat, ale výhoda je, že s přibývajícím věkem už neřeším tak moc, co si kdo o mě myslí, mín se stydím, víc si věřím a jsem ráda, že je za mnou období, kdy bych se kvůli okolí byla schopná jít domu 5× převléknout, přemalovat, změnit účes - jen aby mě nepomluvili..
Mám se o co opřít..Já jsem se na 30 také moc těšila - konečně jsem si připadala jako ženská a né jako holka..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1853
21.2.10 13:50

taky mě ta 30 straší -no,ale nedá se nic dělat… .

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama