30+ - jsem sama a mám deprese

Anonymní
18.7.21 18:37

30+sama a deprese

Ahoj, mam posledni dobou dost spatne stavy.Jsem sama, je mi 32, partner nikde a deti uz vubec ne. Snazim se nekoho najit, zkousela jsem seznamlu, chodim mezi lidi atd. Obcas na nekoho zajimaveho narazim, ale bud neprobehne ani prvni schuzka nebo ano, ale pak nema zajem o nic vic. Vsude okolo me jsou svatby a deti a ja se hrozne bojim toho, ze zustanu sama, rodice nebudou a ja nebudu mit deti ani partnera.
Jsem sama uz 4 roky.
Holky jste na tom urcite nektera podobne. Pojdme pokecat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15
18.7.21 19:01

Pises seznamku… A zkousela jsi i Tinder? Pri tom nepomeru uzivatelu dle pohlavi tam na nekoho slusneho proste narazit musis (znama za tri dny temer 2800 „lajku“ a to ani neni z Prahy). A pokud ne, tak blbe hledas, pripadne je treba zmenit priority nebo holt sama zacit byt aktivni a oslovovat. U tohoto „problemu“ fakt neni duvod byt takhle absolutni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.7.21 19:15
@piba888 píše:
Pises seznamku… A zkousela jsi i Tinder? Pri tom nepomeru uzivatelu dle pohlavi tam na nekoho slusneho proste narazit musis (znama za tri dny temer 2800 „lajku“ a to ani neni z Prahy). A pokud ne, tak blbe hledas, pripadne je treba zmenit priority nebo holt sama zacit byt aktivni a oslovovat. U tohoto „problemu“ fakt neni duvod byt takhle absolutni.

Nojo tinder.. Ale lajk neznamena, ze bude pouzitelny pro zivot. Na seznamce je to, jak vybirat jehlu z kupky sena. A ze toho sena je… Ja na badoo taky mela stovky zalibeni a s drtivou vetsinou jsem si ani nezacala psat, dalsi cast se protridila rychle, chteli jen sex, jindy upadla konverzace, nebo si nebylo vubec co rict.. To je tezko. Navic u me treba plati, ze cloveka ze seznamky chci opravdu poradne poznat, protoze ty kecy, co ti navykladaji..ale ja jsem asi moc narocna :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.7.21 19:18
@Anonymní píše:
Ahoj, mam posledni dobou dost spatne stavy.Jsem sama, je mi 32, partner nikde a deti uz vubec ne. Snazim se nekoho najit, zkousela jsem seznamlu, chodim mezi lidi atd. Obcas na nekoho zajimaveho narazim, ale bud neprobehne ani prvni schuzka nebo ano, ale pak nema zajem o nic vic. Vsude okolo me jsou svatby a deti a ja se hrozne bojim toho, ze zustanu sama, rodice nebudou a ja nebudu mit deti ani partnera.
Jsem sama uz 4 roky.

Nektera z kamaradek nema nezadany kousek? Pripadne jit nekam mezi lidi, aby se k tobe nekdo mohl pripojit? Nebo zkusit tu seznamku ve smyslu, ze hledas partaka treba na sport a uvidi se, jak si sednete? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.7.21 19:18
@smutný.smajlík píše:
Nojo tinder.. Ale lajk neznamena, ze bude pouzitelny pro zivot. Na seznamce je to, jak vybirat jehlu z kupky sena. A ze toho sena je… Ja na badoo taky mela stovky zalibeni a s drtivou vetsinou jsem si ani nezacala psat, dalsi cast se protridila rychle, chteli jen sex, jindy upadla konverzace, nebo si nebylo vubec co rict.. To je tezko. Navic u me treba plati, ze cloveka ze seznamky chci opravdu poradne poznat, protoze ty kecy, co ti navykladaji..ale ja jsem asi moc narocna :nevim:

Asi tak no, jsem tam nejakou dobu a videla jsem se pouze se dvema muzi.Ja hledam vazny vztah, coz se o velke casti chlapu, co tam jsou rict neda.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.7.21 19:21
@smutný.smajlík píše:
Nektera z kamaradek nema nezadany kousek? Pripadne jit nekam mezi lidi, aby se k tobe nekdo mohl pripojit? Nebo zkusit tu seznamku ve smyslu, ze hledas partaka treba na sport a uvidi se, jak si sednete? :)

Moc kamaradek nemam, ale poznala jsem dva. S jednim jsem se chvili stykala, ale nakonec jsem zjistila, ze ma doma tehotnou pritelkyni a s druhym jsem chtela neco podniknout, ale z jeho strany nebyla moc iniciativa a tak jsem to odpiskala.

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
17430
18.7.21 19:23

Hele tak v mezičasi začni tím, že si budeš znovu budovat sít kamarádů a přátel. Ano, je to těžké, ale je to něco co jde řešit snáze, než seznamení se a zároveň ti to přinese další možnosti někoho potkat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
462
18.7.21 19:31
@Ou píše:
Hele tak v mezičasi začni tím, že si budeš znovu budovat sít kamarádů a přátel. Ano, je to těžké, ale je to něco co jde řešit snáze, než seznamení se a zároveň ti to přinese další možnosti někoho potkat.

Jak takové,, budování" v praxi vypadá? Najit slušného kamaráda, se kterým má člověk společné zájmy, podobné názory a vůbec najít něco, co je bude spojovat, je stejně náročné jako najit partnera.
Zakladatelko, zkus si pár měsíců dát pohov, většinou tě něco potká, když to nečekáš, než když budeš horlivě hledat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.7.21 19:35
@Badboda píše:
Jak takové,, budování" v praxi vypadá? Najit slušného kamaráda, se kterým má člověk společné zájmy, podobné názory a vůbec najít něco, co je bude spojovat, je stejně náročné jako najit partnera.
Zakladatelko, zkus si pár měsíců dát pohov, většinou tě něco potká, když to nečekáš, než když budeš horlivě hledat..

Diky, ja nehledam uplne horlive, ale taky nesedim doma na zadku. Bohuzel mam okolo sebe uz vdane s detmi, takze maji svuj zivot.
Co se tyce hledani novych kamaradu, to pro me neni uplne jednoducha zalezitost, jsem docela introvert :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.7.21 19:39
@Anonymní píše:
Jsem sama uz 4 roky.

Byla jsem na tom podobně ve věku 35+ a nakonec jsem stihla svatbu i dítě :lol: a znám víc holek - teď 40+ - ze se podařilo vše před 40 a všechny mají děti a funkční vztahy. Nás dali dohromady kamarádi.

• Citovat
  • Nahlásit
196
18.7.21 19:42

Hele já jsem měla na seznamku stejný názor jako ty. Rande bývaly katastrofa. No a jednou se prostě zadařilo nejlépe jak mohlo :srdce: :srdce:
Je to hledání jehly v kupce sena, ale zase ti to nezabere tolik času (nějaké dopisování a jedna schůzka, pokud to bude blbý), tak proč to nezkoušet, pokud nejsi časově vytížená

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.7.21 19:46
@Karolína13210 píše:
Hele já jsem měla na seznamku stejný názor jako ty. Rande bývaly katastrofa. No a jednou se prostě zadařilo nejlépe jak mohlo :srdce: :srdce:
Je to hledání jehly v kupce sena, ale zase ti to nezabere tolik času (nějaké dopisování a jedna schůzka, pokud to bude blbý), tak proč to nezkoušet, pokud nejsi časově vytížená

Zkousim, vim ze se da najit fajn chlap, ale je to docela otravny, kdyz je to porad dokola. :roll: ale urcite to nevzdavam, je to to nejmensi co muzu udelat
Kamaradka se zrovna vcera vdavala a hledala na seznamce pres dva roky az konecne nasla

• Citovat
  • Nahlásit
2572
18.7.21 20:06
@Anonymní píše:
Asi tak no, jsem tam nejakou dobu a videla jsem se pouze se dvema muzi.Ja hledam vazny vztah, coz se o velke casti chlapu, co tam jsou rict neda.

Tinder je super, myslím, ze na nem funguje vetsina naši generace :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Já jsem tam našla muže, máme domek, dítě, a to to mělo byt ze začátku vyloženě jenom na sex :P Sama jsem byla rozvedena, s dítětem, a na nějaké závazné vztahy neměla ani pomyšlení.

Nelekaj se ti chlapi toho, ze chceš vše hned od začátku “na vážno”? Zkus se trochu uvolnit a ten život si užívat, a uvidíš, co z toho vyleze. Nikdo se nechce vázat předem, když ani neví, s kým by to mělo být, ani já nechtěla. Přišlo by mi divné uvažovat o vážném vztahu s někým, koho vidím poprvé a napsala jsem si s nim par zpráv.

Jako když někdo napíše zprávu “večeře, sex a 5000 pro tebe”, tak z toho asi fakt nic nebude (taková mi taky přišla), ale dost chlapů mi tam přišlo plus minus v poho, akorát proste nechtěj od prvního randete lizt do chomoutu no :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.7.21 21:23
@Semtex píše:
Tinder je super, myslím, ze na nem funguje vetsina naši generace :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Já jsem tam našla muže, máme domek, dítě, a to to mělo byt ze začátku vyloženě jenom na sex :P Sama jsem byla rozvedena, s dítětem, a na nějaké závazné vztahy neměla ani pomyšlení.

Nelekaj se ti chlapi toho, ze chceš vše hned od začátku “na vážno”? Zkus se trochu uvolnit a ten život si užívat, a uvidíš, co z toho vyleze. Nikdo se nechce vázat předem, když ani neví, s kým by to mělo být, ani já nechtěla. Přišlo by mi divné uvažovat o vážném vztahu s někým, koho vidím poprvé a napsala jsem si s nim par zpráv.

Jako když někdo napíše zprávu “večeře, sex a 5000 pro tebe”, tak z toho asi fakt nic nebude (taková mi taky přišla), ale dost chlapů mi tam přišlo plus minus v poho, akorát proste nechtěj od prvního randete lizt do chomoutu no :lol:

Je to dost mozny, ale ja fo tak proste mam a jsem rada, kdyz jsou veci jasne dany.Asi bych mohla zvolnit a nebdat vsechno tak vazne a neupinat se na to tolik.Kdyz ja to zkousela posledni rok a stejne mi to bylo prd platny :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
1948
18.7.21 22:23

Odkud jsi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie