32 týden menstruacni bolest

Anonymní
13.8.20 13:37

32 týden menstruacni bolest

Zdravím, už asi 2 dny mě třeba 5× denně popadnou bolesti, stejné jako menstruacni v podbřišku. Dneska jsem byla u doktorky na kontrole v 32 týdnu. O tomto jsem ji řekla. Prý je všechno naprosto normální, miminko v pořádku, čípek prý velký normálně. Podle doktorky se prý toto děje v těhotenství běžně jen ne tak brzy. Měla jste některá z vás tyto bolesti taky takhle dříve?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
522
13.8.20 13:56

Jsem 31.tyden a mám to taky, každou chvíli. U toho mě bolí dost často i v bedrech. Beru to tak, že tomu nepřidává ani to, že mám doma už jedno dítě, které nosím když chce :).. V prvním jsem to měla myslím taky, tam mi břicho i hooodne tvrdilo od 20.tt. Nakonec jsem přenášela. Takže to neřeším… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
408
13.8.20 13:56
Ahoj, to budou poslíčci a ano taky jsem to měla od 32tt a doktor mi řekl že to můžu mít je to individuální a každá to má jinak, jedině si zkusit vzít magnezium. Nyní jsem 37tt a mám to každou chvilku i v noci, děloha se chystá a v 32tt jsem měla čípek 30mm.
@Anonymní píše:
Zdravím, už asi 2 dny mě třeba 5× denně popadnou bolesti, stejné jako menstruacni v podbřišku. Dneska jsem byla u doktorky na kontrole v 32 týdnu. O tomto jsem ji řekla. Prý je všechno naprosto normální, miminko v pořádku, čípek prý velký normálně. Podle doktorky se prý toto děje v těhotenství běžně jen ne tak brzy. Měla jste některá z vás tyto bolesti taky takhle dříve?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60561
13.8.20 18:34
@Anonymní píše:
Zdravím, už asi 2 dny mě třeba 5× denně popadnou bolesti, stejné jako menstruacni v podbřišku. Dneska jsem byla u doktorky na kontrole v 32 týdnu. O tomto jsem ji řekla. Prý je všechno naprosto normální, miminko v pořádku, čípek prý velký normálně. Podle doktorky se prý toto děje v těhotenství běžně jen ne tak brzy. Měla jste některá z vás tyto bolesti taky takhle dříve?

Poslicci.. Njn, jsi skoro na konci, bude se to stupňovat.. Bereš magnezko. Většinou se bere do 34 tt a pak se právě začínají objevovat Poslicci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.20 20:30

@martina.se
Právě že bricho mi netvrdne. To mi ztvrdlo asi jen 2× tak nevím, zda poslíčci můžou být i bez toho tvrdnuti.

• Citovat
  • Nahlásit
60561
14.8.20 12:52
@Anonymní píše:
@martina.se
Právě že bricho mi netvrdne. To mi ztvrdlo asi jen 2× tak nevím, zda poslíčci můžou být i bez toho tvrdnuti.

Ano.. Později se tvrdnuti přidá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama