33 dní od revize

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mamca23
Kecalka 175 příspěvků 01.02.18 15:13
33 dní od revize

Ahoj holky.Jsem strašně vystresovaná z toho, že MS stále nepřichází. Mám po revizi dělohy 33 dní, bolesti snad 14 dní (možná byla v té době i ovu, to nevím), protože bolesti neustupují. Minulý týden byly velké, trošku jiné než ted. Pořád jsou to ale bolesti jako u MS. Bolí mě prsa, ale ne tak moc, jako když jsem zjistila, že jsem pozitivní… S přítelem dítě nechceme, stalo se, i tak jsem musela na revizi ptz jsem měla velké potíže z počátku…taky vysoké horečky, cystu a něco na vaječníku. Plod se nevyvíjel, hodně vysoké HCG. V šestinedělí, jsem to nezodpovědně nevydrželi a pár krát měli sex. I když si byl jistý i já, že ejakuloval mimo, přesto strach byl…a tak jsem cca 14 dní po revizi letěla pro postinor. Po celou dobu až do ted byl sex s kondomem, nebo jinak. I tak je fakt, že se bojím už k němu i přiblížit, abych neotěhotněla. Dr. mi chtěl dát antikon… až mi příjde první MS…že se mám po ní dostavit a nějakou mi nasadí..Našel mi cystu…ted mám obavy at nejsem tak krátce těhotná znovu, ptz dítě nechceme…máme…oba. Bolesti mám asi větší i z toho stresu, dnes jsem si udělala TT negativní, ovulační test pro jistotu také, taky negat…přes den jde ze mě řidčí výtok, mírně bílý, né úplně krémový… bolest v na levé straně…žádné příznaky jako před měsícem při pozitivním nálezu nemám. To mě bolely prsa mnohem více, břicho ani tak ne, strašné chutě na různé kyselé věci, kovová pachut, tohle jsem měla…ted nic z toho, jen bolesti, velké prsa a strach že nedojdou. Nevím na co se vlastně zeptat, snad jsem se chtěla vykecat a možná má někdo podobnou situaci za sebou :-(…můžu mít tělo v šíleném hormonálním stavu možná, když jsem po revizi měla i postinor, já nevím…snad to nebude to těhotenství :-( i když ted je test negat… :nevim: :nevim: :nevim:

Reakce:
mamca23
Kecalka 175 příspěvků 01.02.18 15:20

Ještě bych dodala, že mám po operaci štítné žlázy, léky žádné nyní neberu…mám pouze polovinu, která je mírně funkční…Že by to vše bylo spojené i s tímto? Nějaká hormonální nerovnováha…nevím :nevim:

Karleon
Kelišová 5379 příspěvků 01.02.18 15:23

Máš za sebou potrat a postinor, co očekáváš od svého těla? Dopřej mu čas na srovnání.

mamca23
Kecalka 175 příspěvků 01.02.18 15:26

Jasně no, jen mě znepokojuje to, že už je to dlouhá doba…i to břicho takové nafouklé a tvrdé…:-( No uvidíme…

Elis95
Kecalka 250 příspěvků 01.02.18 15:43

@mamca23 Tak v první řadě jsi se měla chránit ne proto abys neotehotnela ale v první řadě proto abys nedostala infekci či zánět dělohy. Je to pak velká komplikace po revizi dělohy.
Jinak mě osobně došla ms po 45 dnech. Asi 10 dnů před ms jsem strašně masivně krvácela. Děloha nebyla řádně vyčištěná a zůstali tam rezidua. To mi způsobilo to krvácení a zánět dělohy. To byli bolesti.. :( takže pokud máš bolesti v podbřišku, tak utíkej ke svému gynekologovi aby tě prohlidnul s UTZ. A jinak jak tu bylo psáno. Revize a ještě postinor?? No to jsi dobrá teda.

mamca23
Kecalka 175 příspěvků 01.02.18 15:50

No vím, strašně blbá a nezodpovědná…a to mám po 2 dětech…Nevím, asi mi šibe…Jo no postinor krátce po revizi :-(…Po revizi jsem krvácela asi 6 dní, pak ob týden asi 3 dny mírně, jako bych se dočištovala…, mezi tu dobu byl první sex…tam někde jsem si vzala ten postinor :,( jinak vše bez bolestí, žádné známky, že by se něco dělo. Byla jsem u dr. ten mi řekl, že děloha je v pořádku, stěry s čípku jsou zcela v pořádku. Na ty jsem byla v pondělí min. týden a tohle útery byl výsledek. Tak nevím :? Ted mi hoří záda, občas v podbříšku, ale jak jsem psala bolesti jak před MS, jen ten výtok…

Elis95
Kecalka 250 příspěvků 01.02.18 16:10
@mamca23 píše:
No vím, strašně blbá a nezodpovědná…a to mám po 2 dětech…Nevím, asi mi šibe…Jo no postinor krátce po revizi :-(…Po revizi jsem krvácela asi 6 dní, pak ob týden asi 3 dny mírně, jako bych se dočištovala…, mezi tu dobu byl první sex…tam někde jsem si vzala ten postinor :,( jinak vše bez bolestí, žádné známky, že by se něco dělo. Byla jsem u dr. ten mi řekl, že děloha je v pořádku, stěry s čípku jsou zcela v pořádku. Na ty jsem byla v pondělí min. týden a tohle útery byl výsledek. Tak nevím :? Ted mi hoří záda, občas v podbříšku, ale jak jsem psala bolesti jak před MS, jen ten výtok…

Tak třeba se ms opravdu chystá. Mě bolelo v podbřišku asi 15 dní. Ona ms by měla přijít do 6 týdnů tak ještě počkej. ja když jsem přišla po 6 týdnech k dr že se mi nedostavila ms tak mi řekla že ještě týden počkáme že to nevadí. No a ms dorazila hned 3 dny po této kontrole..A do­razila vlastně přesně 28 dní po tom dni co jsem masivně krvácela a dočistila se. Jinak 28 dní je můj klasický cyklus. Podle mě to dočišťování bylo jako kdybych samovolně potratila zbytek..

mamca23
Kecalka 175 příspěvků 01.02.18 16:50

Jo taky jsem pak asi 3 dny krvácela, jsem si myslela, že už je to ms, ale bylo to cca 14 dní po…pokud bych to měla počítat od druhého krvácení, jakožto dočištění, mám vlastně ještě čas…no uvidím. Pokud mě na té levé straně bude více asi (vaječník) zlobit, zajdu zítra…

Elis95
Kecalka 250 příspěvků 01.02.18 16:53

@mamca23 já myslím že jít raději 5× zbytečně než 1× pozdě.

mamca23
Kecalka 175 příspěvků 01.02.18 16:53

Ale je fakt, že při mé běžné MS, jsem vždy trpěla bolestmi…jako by mi měl spodek upadnout…akorát ted to není až tak intenzivní dole., spíše břicho bolí jinak…

Elis95
Kecalka 250 příspěvků 01.02.18 17:04
@mamca23
@mamca23 píše:
Ale je fakt, že při mé běžné MS, jsem vždy trpěla bolestmi…jako by mi měl spodek upadnout…akorát ted to není až tak intenzivní dole., spíše břicho bolí jinak…

Jo a to mi připomnělo. Od revize ( rok)se snažím odznovu poznat svoje tělo. Ani v nejmenším nefunguje tak jako před revizí. Ale přesto to vypadá že by měli být vše v pořádku. Prostě jsem se nastartovala úplně znovu od nuly.. ;)

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 01.02.18 18:42
@mamca23 píše:
Jasně no, jen mě znepokojuje to, že už je to dlouhá doba…i to břicho takové nafouklé a tvrdé…:-( No uvidíme…

Ty jsi zase š. ukala bez ochrany… Tak si počkej no, nic jiného s tím neuděláš. Nevím, kolikrát budeš muset otěhotnět, abyste se začali chránit :pocitac:

Elis95
Kecalka 250 příspěvků 01.02.18 19:10
@radkka píše:
Ty jsi zase š. ukala bez ochrany… Tak si počkej no, nic jiného s tím neuděláš. Nevím, kolikrát budeš muset otěhotnět, abyste se začali chránit :pocitac:

Jo to je tak když někdo chce a nejde mu to oproti někomu kdo otehotni hned a musí si vzít postinor 14 dní po revizi :pocitac: :pocitac:

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 01.02.18 19:12

@Elis95 no právě… :?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Peče, vaří a skvěle vypadá: Rosická je největší trefou slavného fotbalisty

Radka Kocurová (37) je velmi prozíravá žena. Kromě toho, že s léty neztrácí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >