33+1 tt a je mi na houno

Anonymní
20.10.20 15:57

33+1tt je mi na houno

Ahoj, jak prosím podpořit psychiku? :,( Jsem dnes 33+1tt. 3 noci už jsem kloudne nespala… Mam syna necelých 11 měsíců. Rostou mu zuby, dotoho má průjem, a je strašně opruzenej… Je mi z toho na nic. :( v noci se vzbudí třeba ve 2 na mlíko, za 30 min se pokadi, takže sním letím do vany ho umýt, tím se probere, a je dalších 1.5 hod vzhůru. Já než zaberu tak ubehne minimálně další hodina či dvě.. A jak zaberu treba až v půl 7, tak v 7.15 už je vzhůru on.. Vůbec bych neměla problém k němu vstávat, to mi do teď nevadilo, ale už jak se blíží konec těhotenství je ta strašná únava prostě znát. Při prvním těhotenství jsem se od 34tt prolejvala malinikem, tak jsem se ho včera večer dala a začalo mi tvrdnout břicho. Takže na něj kašlu. Dneska jsem úplně přejeta, břicho mi netvrdne, ale jak se na něj soustředím tak mi přijde že mě občas poboliva (jen malinko),dotoho mě bolí záda, a já jako správná ženská nelenila a cetla. Četla jsem ze se může jednat i třeba o předčasný porod, jeste k tomu když jsou těhotenství takhle brzy zasebou.. :zed: Takže mám nervy v kyblu, a čím víc se na to soustředím, tím víc mi přijde že mě to břicho bolí. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
20.10.20 16:10

Jestli chceš uklidnit, tak mě tu teď spí 9,5 měsíční (po CS) skládám žehlící korálky s předškolačkou, chce se mi taaaaak spát. Břicho me taky věčně pobolívá, i jizva.. Jsem 32+5tt, předevčírem už jsem skoro jela… Děti teda v noci krásně spinká ji, jen už dvě noci malého svědí ekzém a musí se prostě v noci namazat.. Dítě v břiše má hádám nohu vraženou až kdesi pod mýma žebrama, takže vlastně půl noci hledám polohu ať mě to nebolí… No jako poslední dva dny stojí za kulové. Naštěstí dopoledne dvě hodiny spí, tak prostě lehnu taky… :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
12193
20.10.20 16:41
@Anonymní píše:
Ahoj, jak prosím podpořit psychiku? :,( Jsem dnes 33+1tt. 3 noci už jsem kloudne nespala… Mam syna necelých 11 měsíců. Rostou mu zuby, dotoho má průjem, a je strašně opruzenej… Je mi z toho na nic. :( v noci se vzbudí třeba ve 2 na mlíko, za 30 min se pokadi, takže sním letím do vany ho umýt, tím se probere, a je dalších 1.5 hod vzhůru. Já než zaberu tak ubehne minimálně další hodina či dvě.. A jak zaberu treba až v půl 7, tak v 7.15 už je vzhůru on.. Vůbec bych neměla problém k němu vstávat, to mi do teď nevadilo, ale už jak se blíží konec těhotenství je ta strašná únava prostě znát. Při prvním těhotenství jsem se od 34tt prolejvala malinikem, tak jsem se ho včera večer dala a začalo mi tvrdnout břicho. Takže na něj kašlu. Dneska jsem úplně přejeta, břicho mi netvrdne, ale jak se na něj soustředím tak mi přijde že mě občas poboliva (jen malinko),dotoho mě bolí záda, a já jako správná ženská nelenila a cetla. Četla jsem ze se může jednat i třeba o předčasný porod, jeste k tomu když jsou těhotenství takhle brzy zasebou.. :zed: Takže mám nervy v kyblu, a čím víc se na to soustředím, tím víc mi přijde že mě to břicho bolí. :zed:

Vraz decko tatinkovi a vypni. Za chvilku ti zacne kolotoc kolem dvou mimin. To ti nezavidim :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.20 16:41
@Anonymní píše:
Jestli chceš uklidnit, tak mě tu teď spí 9,5 měsíční (po CS) skládám žehlící korálky s předškolačkou, chce se mi taaaaak spát. Břicho me taky věčně pobolívá, i jizva.. Jsem 32+5tt, předevčírem už jsem skoro jela… Děti teda v noci krásně spinká ji, jen už dvě noci malého svědí ekzém a musí se prostě v noci namazat.. Dítě v břiše má hádám nohu vraženou až kdesi pod mýma žebrama, takže vlastně půl noci hledám polohu ať mě to nebolí… No jako poslední dva dny stojí za kulové. Naštěstí dopoledne dvě hodiny spí, tak prostě lehnu taky… :mrgreen:

Ježíš to tak ráda čtu! :) tam doufám že to doklepeme dokonce.. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
14306
20.10.20 16:46

No jsi dobrá masochistka, pořídit si druhé dítě s tak maličkým odstupem :mrgreen: Co tatínek, zapojuje se? Navrhuju také mu prcka svěřit a udělat si den jen pro sebe. Trochu se odreagovat a dospat. Jak porodíš, už se nezastavíš vůbec. Ale já bych se těšila, že tak za 2 roky budeš mít super parťáky skorodvojčata :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.20 17:14
@cecetka píše:
Vraz decko tatinkovi a vypni. Za chvilku ti zacne kolotoc kolem dvou mimin. To ti nezavidim :nevim:

To bych ráda. Manžel se stará ale teď dělá ještě melouchy navíc do večera, protože nám vypadl hlavní příjem kvůli covidu. :( Syn chodí spát celkem brzo tak se natahnu… Te péče se ani zase tak nebojím, spíš mám teď nervy z toho těhotenství…abych ne porodila dřív :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.20 17:16
@unuděná píše:
No jsi dobrá masochistka, pořídit si druhé dítě s tak maličkým odstupem :mrgreen: Co tatínek, zapojuje se? Navrhuju také mu prcka svěřit a udělat si den jen pro sebe. Trochu se odreagovat a dospat. Jak porodíš, už se nezastavíš vůbec. Ale já bych se těšila, že tak za 2 roky budeš mít super parťáky skorodvojčata :P

Jak už jsem psala výš, manžel teď dělá práci navíc, většinou se vrací až když syn spí. Jinak není problém aby mi pomohl třeba z úklidem nebo tak..

• Citovat
  • Nahlásit
14306
20.10.20 19:05
@Anonymní píše:
Jak už jsem psala výš, manžel teď dělá práci navíc, většinou se vrací až když syn spí. Jinak není problém aby mi pomohl třeba z úklidem nebo tak..

Co nejake babicky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.20 19:15
@Anonymní píše:
Ježíš to tak ráda čtu! :) tam doufám že to doklepeme dokonce.. :zed:

Hele musíme, ono vlastně ani nic jiného nezbývá :lol: to zvládneme! :mrgreen: obě děti mám krásně špici v noci, doufám, že to co je v břiše to rychle taky pochopí :mrgreen: u nás tatínek taky skvěle funguje, ale prostě do večera je v práci.. Hele já u každého těhotenství odpočítávala do 24 tt, s každým týdnem navíc jsem klidnější… Mám obě děti dříve o 3 týdny, tak to asi i skrz jizvu teď čekám.. A kolegyně z práce má dceru v 34tt a měla 2,8kg :lol: takže si říkám, že teď už je to relativně dobré..

• Citovat
  • Nahlásit
294
21.10.20 11:18

My jsme týden 36 únava strašná tady mi litá 19 měsíční malej satanas který má teď to období kdy zkouší co může zlobí rozčiluje mě :lol: ještě k tomu kouše vylejza z postýlky i v noci prostě jí preleze a jde na kontrolu mami tati :lol: takže vůbec žádná sranda do toho radši nechodime moc ven pro jistotu tak ho doma zabavit není úplně jednoduché… Každých 14 dní máme všechny děti na víkend (děti mého muže) a to jsou další 4 :lol: takže třeba tenhle víkend tu budu mít 5 děti 16 12 7 3 a 19 měsíců a to je teprve očistec každý den vařím a uklízím a únava je tedy nesnesitelná vždy ráno svistime pak po obědě spát a pak fungovat až do večera než přijde manžel který je taky Mega unavený po celým dnů v práci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
247
23.10.20 21:30

Zkuste Sunar Gravimilk me hodne pomohl i na unavu, mozna i psychicky delam si ho misto kafe a je mi po nem lepe :) :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama